Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

107,32 zł/m²205 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice, ścisłe centrum, deptak - ul. Mariacka, w sąsiedztwie znajdują się lokale handlowe, usługowe, gastronomiczne oraz kamienice o charakterze biurowym. Do wynajęcia: lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piła

Piła,wielkopolskie

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja dla twojego biznesu Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m 2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł153,50 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: osielsko, osiedle Bursztynowe Rok budowy: 2017 Piętro: 1 (blok mieszkalny) Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Osielsku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

387 345 zł36,89 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 387 345,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:343 m²

Na sprzedaż przestronny ładny bliźniak świetnie zlokalizowany przy ul. Granicznej w Luboniu, gotowy do zamieszkania. 220 m2 z garażem na działce o powierzchni 340 m2 plus domek.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł129 m² 5 031,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dream Homes Nieruchomości przedstawia komfortowy dom w Inowrocławiu. Atrakcyjna nowa cena. Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twoich potrzeb? Prezentujemy solidny, gotowy do zamieszkania dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 788 m² 309,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6788 m - Kraków, nowa Huta, łuczanowice, ul. Braci Polskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6788 m , położona w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł350 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom o powierzchni 350 m2 to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i bliskości natury, przy jednoczesnym łatwym dostępie do infrastruktury Trójmiasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

46 900 zł535 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki nad Jeziorem Okunińskim w Okuninie Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,73 m² 8 590,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 69,7 m | 1 piętro | kamienica | parking za szlabanem | blisko Odry Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Andersa w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 59,50 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²185 m² 3 145 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia znajdują się na piętrze budynku. 183 metry jest podzielone na 3 przejściowe pomieszczenia, idealnie nadające się na magazyn lub lekką produkcję. Teren ogrodzony i dozorowany. Prosty.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 850 m² 77,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Grabowie nad Pilicą usytuowana przy ulicy Kazimierza Pułaskiego. Zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość o powierzchni 3850 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł531 m² 7 514,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Unikalna okazja zakupu willi o imponującej powierzchni 531 m , położonej w najbardziej prestiżowej części Gdańska, matemblewie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym to czysta.

Szczegóły ogłoszenia

9 122 400 zł30 408 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 30 408 m2, działka znajduje się w miejscowości Wiskitki powiat Żyrardowski, działka położona jest na terenie objętym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł545 m² 1 337,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okazja inwestycyjna: przestronny magazyn 545 m w Lipsku | Ul. Spacerowa | Potencjał pod Każdy Biznes! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? A może planujesz bezpieczną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²26 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 70zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

92 zł/m²25 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 25 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta papieskiego Wadowice. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł181 m² 8 232,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący położony w spokojnej okolicy blisko parku. Budynek oddany do użytkowania w 2011 r. Paarter: salon (z kominkiem i wyjściem na taras) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 000 zł565 m² 1 789,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 56,5 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Krowodrza. Zakończenie inwestycji II kw. 2025. W pobliżu stacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , usytuowanego na parterze kamienicy w samym rynku Lubania Śląskiego. To wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Mielec

Mielec,podkarpackie

4 900 000 zł2 057 m² 2 382 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego jednej z kluczowych arterii przemysłowych miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł1 604 m² 387,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1064 m2 w Szczęsnym koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,10 m² 12 700,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

! dostępna tylko I wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej Pradze - Południe. Atuty nieruchomości: potencjał inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 980 zł65,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 986 zł32,53 m² 8 484,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 24,58 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jednorodzinna działka budowlana o powierzchni 0,21 ha na sprzedaż w Sękocinie english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69,28 m² 8 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie o pow. 69,28m2 w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Zakończenie inwestycji przypada na grudzień 2026 roku. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 190 zł51,94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 51,94 m2 z balkonem 4,03 m2 na nowym osiedlu przy ul. Nowodworskiej. Przestrzeń stworzona z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Parsów

Parsów,zachodniopomorskie

690 000 zł382,30 m² 1 804,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wolnostojącego domu z ogromnym potencjałem o powierzchni 382.30 m2/ 275.20 m2, położonego w miejscowości Parsów, Szczecin ->.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 500 zł147,69 m² 4 627,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem kilka minut od Jaworzyny Śląskiej. Sprzedawany dom ma powierzchnię 147,69 mkw i został posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł901 m² 221,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi - Częstochowa, mirów Czasem marzenia o domu zaczynają się nie od dachu, ale od kawałka ziemi, na którym można go postawić dokładnie tak, jak sobie to wymarzymy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 000 m² 219,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w genialnej lokalizacji! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej! W odległości ok. 300M od działi znajduje się oczyszczalnia ścieków Tylko 15 min do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

12 760 €4 400 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia magazynowa 4 400 m2 z częścią biurowo-socjalną, położona w doskonałej lokalizacji Rzgów, tuż przy dk 91, z szybkim dojazdem do Łodzi. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

99 990 zł995 m² 100,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Tomaszowa Lubelskiego, wygon. To idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

32,99 zł/m²30,28 m² 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię użytkową usytuowaną w budynku dworca pkp po modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wysoki parter - lokal handlowy - sklep o powierzchni 70 m do sprzedaży / wynajmu. Gorąco zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży bądź wynajmu lokalu handlowego - sklep.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 194 m² 65,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania płaska działka o powierzchni 30 arów w miejscowości Przeginia Narodowa, gmina Czernichów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 79 m x 54.