Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł117,90 m² 5 080,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 838 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42 m² 4 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Twoje miejsce wśród natury! Urokliwy domek na sprzedaż Głogówko, gm. Kotla Marzysz o spokojnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko cywilizacji? Ten uroczy domek położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł408 m² 8 553,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł40,98 m² 18 667,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

170 000 zł3 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy na Prezentację: *** Pięknej działki około 3400 m2 *** Urokliwe miejsce przy lesie *** Prąd w drodze w odległości około 100 Działka o powierzchni 3400 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł9 000 m² 66,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży działki budowlane w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 90 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł56 m² 88,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45 m² 6 444 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (pokój, salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 45 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł95,90 m² 8 550,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:174 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują 3-kondygnacyjny dom szeregowy w Bystrzycy Kłodzkiej, położony w spokojnej i widokowej części miasta, z pięknym ogrodem. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Choszczno -mieszkanie na sprzedaż , położone w centrum miasta, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 48m, usytuowane na czwartym piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł16 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż, o powierzchni 16 m2, położony w bloku przy Pułku Piechoty 74 E. Brama wjazdowa do budynku otwierana pilotem. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²600 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn z rampą położony w dzielnicy przemysłowej w Olsztynie. Do wynajmu powierzchnia 600m2. Nawet 2.000m2 PARTER 1564,3 m2. 1 piętro 470,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 785 000 zł382,80 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy/usługowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

449 826 zł37 m² 12 157,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Miszewko Strzałkowskie, gmina Słupno jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

1 949 000 zł160 m² 12 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący, nowoczesny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł88 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij ikonę video i zobacz film z wycieczką po tej nieruchomości. Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż kamienicę w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

67,17 zł/m²1 578 m² 106 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,62 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - nowoczesne mieszkanie z widokiem na Park Port Popowice to jedna z najbardziej znanych inwestycji we Wrocławiu. To doskonały adres zapewniający mieszkańcom dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł64,94 m² 9 131,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta mieszkania W naszym biurze Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz osobną kuchnią w świetnie skomunikowanej części Gdyni - oferta dostępna tylko w naszym Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71 m² 6 183,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Szukasz domu dla rodziny, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Kupujesz i mieszkasz. Posiadamy w sprzedaży uroczy dom, położony w miejscowości Cieciułów, gmina Rudniki, powiat Oleski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr M3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł7 500 m² 130,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki z wydzieloną własną drogą o łącznej powierzchni 75ar. Znajdują się w podrzeszowskiej miejscowości Strażów. Działka najszersza ściśle pod budowę posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 790 zł55,95 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25b W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 55,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł182 m² 10 054,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 182 m2 z ogródkiem na zamkniętym, kameralnym osiedlu. : dla kogo? Dla pary. Dla rodziny 2+1, 2+2 2+3 Dla ceniących szybki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50m2 i całkowitej 60,5m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46,13 m² 8 432,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: przestronne mieszkanie o pow. 46,13m2 usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym bloku w starszym budownictwie na os.Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł556 m² 124,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę pod zabudowę w pięknej miejscowości Sominy na pojezierzu Bytowskim, położoną ok 100 metrów do jeziora Somińskiego. Do lasu ok. 400 m. W najbliższej okolicy szkółka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 4200.

Szczegóły ogłoszenia

751 660 zł2 548 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Lęborku - wyjątkowa okazja dla deweloperów i inwestorów Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum i kluczowych arterii komunikacyjnych Działka położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 30 m , położonego w miejscowości Gorzów Wielkopolski, (66-400), przy ulicy Władysława Łokietka,.

Szczegóły ogłoszenia

74,81 zł/m²135 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Z przeznaczeniem na cele biurowe 135 M2 W budynku przy arkadii ul. Słomińskiego dostępny od 1 września budynek: budynek przy Słomińskiego 17 to wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 536 zł38,16 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

886 761 zł78,10 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,40 m² 9 860,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pruszków / Piastów | ul. Marii Skłodowskiej-Curie | Mieszkanie dwupoziomowe | 101 m | 3 pokoje | 2 balkony | ostatnie piętro | klimatyzacja | Stacja pkp Piastów ok. 1,3 km : Dla kogo? Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł98,60 m² 7 048,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na działce oddalonej zaledwie 20m od Jeziora Gopło. Poza widokiem z tarasu z pierwszego piętra nieruchomość taka daje świetną możliwość korzystania ze wszystkiego co daje jezioro. -.

Szczegóły ogłoszenia

80,26 zł/m²6,23 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy, usytuowany na budynku dworca kolejowego w Pszczynie. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł11 740 m² 29,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niegardów - Kolonia, gmina Koniusza, w mpzp oznaczenie mn1 - tereny zabudowy mieszkaniowej oraz R -tereny rolne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł82,92 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancką kawalerkę o powierzchni 27 m , zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł41 m² 11 195,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** stan deweloperski ** posiadamy identyczne mieszkanie również na V piętrze ** ** 2 pokoje ** Apartament ** Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 , zlokalizowane na.