Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

** Siedlisko z potencjałem i szybkim dojazdem S17 do/z Lublina ** struża-kolonia gm.Trawniki - polecam do zakupu atrakcyjne siedlisko z potencjałem położone na dużej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł107 161 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

10,7 ha pod Inwestycję Usługową | Ligota Piękna | Bezpośrednio przy Wrocławiu Szukasz skali i gotowego planu działania? Prezentujemy wyjątkowy grunt inwestycyjny o powierzchni 10,7 ha (107.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł209 m² 20 095,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji ten lokal na Wilanowie jest idealnym wyborem. Doskonała lokalizacja, długoterminowy, i stabilny dochód to gwarancja udanej inwestycji. Lokal Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł3 891 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Żeliszew Duży Kolonia. Działka o pow. 3891 mkw położona jest poza strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

372 000 zł3 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł80,45 m² 13 996 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję komfortowy i kompleksowy pakiet nieruchomości o łącznej powierzchni 103,86m2, będący w stanie zaspokoić potrzeby także klientów wymagających. Oferta rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł96,65 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 96 m , położonego w prestiżowym osiedlu Krakovska od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł36,30 m² 14 958,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Czarnogórska (podgórze Duchackie) 36,3 m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 metrów kwadratowych do wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 499 m² 120,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 1499 m2 w cenie 180 tys. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu. Przy granicy działki jest prąd, woda, gaz, kanalizacja. Jest Plan.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł3 739 m² 47,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka bud. w okolicy Liwca 2400m2, starowola Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy, z daleka od hałasu, za to blisko natury? To jest propozycja nie do przegapienia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne niskie bloki wśród zieleni na nowym osiedlu pośród zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań i apartamentów przy ul. Niemeńskiej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Nadolicach Małych, gmina Czernica. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Media: kanalizacja, woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,77 m² 15 058,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni przy ul. Legionów. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł2 900 m² 33,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Różnowo, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 2900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować II etap realizowanej inwestycji w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

[rezerwacja] Na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, z dwoma balkonami zlokalizowane w Markach przy ul. Długosza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej miejscowości Straszydle, zaledwie 20 km od centrum Rzeszowa. 1. Działka 12,09 ar Cena: 144 000 zł Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł16 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia pokój w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu położonym na 3. piętrze kamienicy z lat 60. przy ul. Wieniawskiej w samym sercu Lublina. * mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,18 m² 15 312,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Helu. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako "second home" nad morzem oraz jako dochodowa inwestycja. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 473 zł54,77 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Czarny Bór. Nieruchomość znajduję się na małym osiedlu z zabudową wyłącznie jednorodzinną. Jest doskonałym wyborem dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł3 100 m² 230,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta jest sprzedaż dużej działki budowlanej w miejscowości Żarowo. Działka o powierzchni 3100m2 jest obecnie zabudowana budynkiem inwentarsko-magazynowym o powierzchni 269m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł6 300 m² 204,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w północnej części Szczecina Skolwin, w bezpośrednim sąsiedztwie Polic. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na nowym osiedlu Załęże Rzeszów. Powierzchnia 67m.kw. Mieszkanie wielopoziomowe. Rozkład pomieszczeń: parter: - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim w ścisłym centrum miasta. To jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych, charakteryzująca się dużym natężeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Okrągłe

Okrągłe,warmińsko-mazurskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Jeśli szukasz domu, który znajduje się na działce z której będziesz mógł codziennie patrzeć między innymi na jelenie, kozy, lamy oraz chcesz mieć zapewniony dostęp do jeziora to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, w pełni wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Grzegórzeckiej w ekskluzywnej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0"- dzielnicy Grzegórzki,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł56,30 m² 5 133,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe znajdujące się blisko skrzyżowaniea przy ul. Jagielońskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,3 m2 składa się z przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł105 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Ochaby Małe - budynek z potencjałem przy dk81 Mam przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą nieruchomość, położoną w miejscowości Ochaby Małe , która może być wykorzystana zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł3 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3500m2/ duchnów/ węzeł konik stary - Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²98 m² 5 586 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 98 m2 ( 5 pokoi) w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł3 300 m² 6,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania jest działka rolna o powierzchni 33 arów znajdująca się w miejscowości Pielgrzymka koło Złotoryi. Działka jest płaska, o kształcie kwadratu, IV klasa gruntu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł64 m² 1 546,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 793 m²

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 4793 m2, położone na Polesiu Lubelskim w miejscowości Liszna nad Bugiem, gmina Sławatycze, powiat bialski. Siedlisko zabudowane jest domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł26 717 m² 71,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8634 Kategoria: działki Lokalizacja: legnica, piekary stare Powierzchnia :2,6717 ha Przedstawiamy na sprzedaż grunt w legnicy w miejscowym planie jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

795 000 zł115,80 m² 6 865,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 115,8 usytuowany na parterze bloku z 2010r. W skład wchodzi : -izba ekspedycyjna -magazyn produktów medycznych -pomieszczenie porządkowe -wc.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł82 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu miasta, w sąsiedztwie Teatru, opery oraz zabytkowej Starówki. Zaledwie kilka kroków od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł29,37 m² 15 321,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

DO sprzedaży W centrum wykończony I wyposażony W wysokim standardzie Apartament 1 pokojowy, o pow. 29,37 m2 z balkonem o statusie lokalu mieszkalnego. Odległość do morza.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43,80 m² 10 502,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Koszalin,zachodniopomorskie

161 602 zł3 298 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3298 m2 w atrakcyjnej cenie położona w miejscowości Kleszcze od południowej strony jeziora Jamno. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w klimacie loftowym, z widokiem na świdnicki Rynek Lokalizacja: serce miasta, odnowiona kamienica, czysta i wyremontowana klatka schodowa, 4 piętro zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68,30 m² 10 980,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,3 m, położone w Szczytnie przy ul. Łomżyńskiej 20a. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w nowoczesnym.