Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 000 zł395 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do wynajęcia atrakcyjny budynek użytkowy w Zielonej Górze - idealny na Twoje biznesowe potrzeby! Prezentujemy przestronny, parterowy obiekt o powierzchni 395 m , uzupełniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,55 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 Pokoje | 30 m - do własnej aranżacji Idealna lokalizacja W pełni wyposażone Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,90 m² 13 195,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra Stokłosy najważniejsze atuty: - 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy - 3 ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żuków

Żuków,świętokrzyskie

69 000 zł900 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Żuków k. Solca-Zdroju o powierzchni 900 m2, działka położna w środku spokojnej wsi, obok zbiornika wodnego. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75,82 zł/m²13,19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia trzy odrębne lokale użytkowe, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Dworna 12 w Łomży. Lokale znajdują się na I piętrze budynku. Dostępne powierzchnie: - lokal 13,19.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne i kompletnie odnowione mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł9 300 m² 35,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicach Puszczy Mariańskiej, w gminie Puszcza Mariańska. Duża działka o powierzchni 9300 m2, z czego: około 2000 m2 to działka budowlana, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²128,19 m² 4 487 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowy lokal biurowy o powierzchni 128 m znajdujący się na trzecim piętrze nowego biurowca w Łodzi. Lokalizacja Budynek położony przy ul. Wólczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 120 m² 78,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3120 mkw. w Bielawkach Gmina Kutno. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Woda, kanalizacja i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 222 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka 2222 m ze stodołą drewnianą - Nowe Smolno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2222 m , położoną w miejscowości Nowe Smolno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł69,15 m² 7 650,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Spiesz się, został ostatni lokal tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez pcc) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

189 515 zł1 307 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W dolinie baryczy! Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kaszowo, gmina Milicz. W samym sercu Doliny Baryczy. I. Informacje podstawowe: 1. Numery.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 208 m² 96,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania obiekt inwestycyjny W goszczanowie Oferujemy Państwu ok. 5208 M2 gruntu Na wspomnianej działce znajdują się magazyny wraz z budynkiem biurowym co w sumie daje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek budowlanych położonych w śród terenów zielonych. Lokalizacja: - badów Górny nieopodal Mszczonowa. Działki: -powierzchnie około 1500 m2 (opisywana w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne, nieumeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m, usytuowane na 3 piętrze w bloku na Nowym Osiedlu Wieczorka w Piekarach Śląskich. Lokal jest odświeżony i w.

Szczegóły ogłoszenia

348 150 zł633 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 633 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej. Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojący Świetny dojazd. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł33,16 m² 14 927,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,16 m , położone przy ul. Broniewskiego 97 na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł152 m² 2 822,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przytulny dom jednorodzinny położony na malowniczej 20-arowej działce w spokojnej części wsi glinik Górny (gmina Frysztak, powiat strzyżowski, woj. podkarpackie).

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł34,26 m² 21 716,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 34.26 m2 | loggia Bokserska 54 [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

71 400 zł1 099 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł154,40 m² 5 764,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom w Święciechowie - przestrzeń, spokój i jakość, którą czuć w każdym detalu. Święciechowa to miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 660 m² 2 255,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 040 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości produkcyjno-magazynowej, łącznie o pow. użytkowej ok. 2660m2 w skład, której wchodzą: hala przemysłowa (wraz z częścią socjalno-biurową) powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy Państwu niespotykaną ofertę zakupu sielskiej nieruchomości w części zabudowanej starszym budynkiem mieszkalnym oraz nowszym budynkiem garażowo-mieszkalnym, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł800 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,91 m² 5 637,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Wiosenna. Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone na czwartym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kłodzku. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł433,30 m² 7 385,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Podstolice gmina Wieliczka blisko Krakowa. Nowoczesna rezydencja ( o powierzchni 433 m2) na pięknej działce o powierzchni 39 arów. Słoneczne wnętrza z dużymi przeszkleniami częścią.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,79 m² 8 541,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się: - salon ok. 29m2 - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard bez podatku pcc! blisko centrum - ul. Ciepła 38! Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji ul. Ciepła blisko Centrum.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | Przymorze | blisko morza | ul. Kołobrzeska, gdańsk Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł174,37 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Nowoczesny Dom Marzeń komfort, styl i technologia. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, który łączy elegancję, styl i funkcjonalność. Zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł926,55 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przestronny, czterokondygnacyjny budynek położony przy ul. Lotaryńskiej 11 na warszawskiej Pradze Południe. Idealnie nadaje się zarówno na siedzibę niewielkiej firmy. Do wynajęcia tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje interesującej nieruchomości znajdującej się nie daleko Sokoli Dąbrowej w gminie Bledzew w powiecie Międzyrzeckim. Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 zł53 m² 122,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Nowy apartamentowiec, w budynku ochrona, monitoring. Mieszkanie o pow. 53 m2 składa się z: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 365 000 zł51 823 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 635/2 o powierzchni 5,1823 ha oznaczona jako grunty orne (riva 1,7291 m2 oraz rv 3,4532 m2), z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

112 540 zł1 324 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane brodna, gm. Kaczory Cena: 85 zł/m brutto Powierzchnia: do 1324 m Na sprzedaż oferujemy 9 pięknie położonych działek budowlanych w miejscowości Brodna (woj. wielkopolskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł90,42 m² 7 874,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranki pełne światła wpadającego przez duże okna, aromat świeżo parzonej kawy w aneksie kuchennym i przestrzeń, w której każdy znajdzie swoje miejsce. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Przestronne, ciepłe i świetnie doświetlone 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia. Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:641 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego w centrum Wąbrzeźna. Dom o powierzchni całkowitej ok. 230 m2 został wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52,50 m² 14 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,51 m , położone na 1. piętrze w kameralnej inwestycji Fajny Dom przy ul. Sołtysowskiej w krakowskich Czyżynach. To.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł108 m² 6 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom na pięknej zagospodarowanej działce. Atuty Wykończenie domu oraz jego otoczenie.