Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

640 000 zł38,81 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj w nieruchomość w ścisłym centrum biznesowej i turystycznej stolicy Dolnego Śląska. Wybierz z oferty kompaktowych, funkcjonalnych mieszkań 1 i 2-pokojowych. Smart.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 600 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Lubachów- na trasie Świdnica-Zagórze, łatwy i szybki dojazd zarówno do Świdnicy, jak i do Wałbrzycha. Działka na wzgórzu- otoczenie domki jednorodzinne, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,80 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne? Ta propozycja to świetna baza zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

809 571 zł2 029 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki budowlane nr 53/33 o powierzchni 1028m 2 i 53/34 o powierzchni 1001m 2 , położone w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

345 250 zł822 m² 420,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 822 m , położona w miejscowości Borzęcin Duży, w gminie Stare Babice. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym scaleniem gruntów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł338 m² 6 923 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy , energooszczędny , lokal handlowo-usługowy! połozony bezpośrednio przy ulicy Zakopiańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu na autostradę A4. Budynek w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 999 zł115 m² 10 869,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w cichej i malowniczej miejscowości Zaścianki. Dom wybudowany w 2021 roku, w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 075 zł56,69 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Bednarskiego lokalizacja: stare Podgórze to niezwykła, nietuzinkowa dzielnica Krakowa. Oddech Historii czuć tu na każdym kroku, a jednocześnie,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł63,50 m² 7 165,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Aleksandrowie Łódzkim ul. Konstantynowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł115 m² 1 043,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy w ofercie nieruchomość, która z pewnością zainteresuję niejednego inwestora. Działka znakomicie się nadaje na budowę nowego budynku ( projekt na zdjęciach), jak i również.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł969 m² 81,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w Maszewie Twoja szansa na nową przyszłość! Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Maszewie: - 299/1 o powierzchni 1001 m2 w cenie 89 000 zł, -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Do sprzedaży; dom wolnostojący, do generalnego remontu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowana na działce o powierzchni 1099 m2. Dom w całości podpiwniczony. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł107,60 m² 17 184,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Uwaga: mieszkanie wraca na rynek, zatem znów jest szansa na zakup! Na sprzedaż blisko 108-metrowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy 3 Maja w Sopocie. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł107,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Nowa, wyjątkowa inwestycja na mapie przeźmierowa W której komfort łączy się Z designem I niecodzienna architekturą Architektura, która robi wrażenie Inwestycja przeźmierowo park to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

4 pokoje | 192 m częściowo wyposażony pompa ciepła Na sprzedaż dom w Gliwicach przy ul. Sikorskiego. Nowoczesny dom o powierzchni 192 m składa się z 3 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł238 m² 5 840,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:545 m²

To nie jest zwykła nieruchomość to przestrzeń zaprojektowana dla komfortu, prywatności i wygody. Idealna:dla rodzin, które potrzebują przestrzeni i kilku niezależnych strefdla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Patryki

Patryki,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

W skrócie Dom wolnostojący z garażem, wykończony, na wzniesieniu w malowniczej miejscowości Patryki - 14 km od Olsztyna na terenie gminy Purda. Lokalizacja centrum wsi Patryki, gmina Purda, ok.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł263 m² 2 471,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana poniemieckimi zabudowaniami - budynkiem mieszkalnym połączonym z w budynkiem o funkcji gospodarczej (magazynowo-produkcyjnej) przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 296 m² 38,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow 2296 m/2 z warunkami zabudowy, położona w spokojnej, podmiejskiej miejscoowści. Nieruchomość znajduje się przy lesie i otwartym terenie, co zapewnia ciszę , spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 042 zł44 m² 18 069,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta. Nieruchomość łączy prestiżową lokalizację z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł950 m² 2 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, budynku z wysokim standardem, bezpłatnym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 978 zł62,49 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Odbierz Klucze! Wykończone 4 Pokoje z tarasem 24m2! -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także inne metraże oraz układy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł34,10 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 34,10 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

32,08 zł/m²530 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i zadbany lokal usługowy o powierzchni ok. 530 m położony w Raszynie, w otoczeniu innych nieruchomości o podobnym, biznesowym charakterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł56,70 m² 3 262,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie z ogródkiem i garażem. Nieruchomości Apartament przedstawiają 2 pokojowe mieszkanie z garażem, pomieszczeniami gospodarczymi oraz z ogródkiem w miejscowości Kamnica.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Idealny lokal pod sklep, usługi. Ostatnie lokale. Galeria otwarta! Lokal posiada duży parking. W sąsiedztwie wiele lokali handlowych, usługowych , bloków mieszkalnych. Jedna z najlepszych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²725 m² 42 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal na parterze dużego budynku biurowego klasy A. Lokal idealny na działalność gastronomiczną, bądź usługową, posiadający zaplecze kuchenne. Duże przeszklenia na całej ścianie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 725 zł48,45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Garbary - nowoczesne mieszkanie W kamienicy! atuty: - kameralna inwestycja - tylko 6 mieszkań w budynku! - miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! - wysokie pomieszczenia - od 260 do.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 442 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł42,50 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Leszkowice, gmina Pęcław, mieszkanie, 2 pokój, sprzedaż, 150 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,50 m2 ( powiększone o dodatkowy pokój) położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

415 500 zł53 m² 7 839,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł1 600 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Place do wynajmu Trakt Św. Wojciecha. Od zaraz do wynajęcia utwardzone i nieutwardzone place składowe o powierzchniach od 100 m2 do 1000m2, cena:- 4,50 pln/m2 netto. Place utwardzone.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 307 m² 144,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1306 m , położona w Kędzierówce - w spokojnej, zielonej okolicy z kameralną zabudową jednorodzinną. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje przy ul. Wynalazek Komfort i Styl w Sercu Mokotowa wprowadzenie Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po pracy stanie się Twoją prywatną oazą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł55,70 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Mieszkanie marzeń na ul. Jasnej.