Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

560 000 zł42,20 m² 13 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Akermańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł40 m² 2 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, o powierzchni 40m2, usytuowany na 1 piętrze w centrum. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł246 m² 14 227,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Willa, w której wszystko znajduje swój naturalny porządek Są miejsca, które nie próbują przyciągać uwagi a mimo to zatrzymują ją na dłużej. Nie poprzez efekt, lecz poprzez spójność.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł83 m² 5 771,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 140 m²

Dom nad Marychą. Jest takie miejsce, gdzie budzisz się i przez chwilę nie wiesz, który to dzień tygodnia. I jakoś wcale ci to nie przeszkadza. Poranek zaczyna się od zapachu drewna ciepłego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł5 703 m² 149,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 57 arów położona przy ul. Za Ogrodem w Krakowie-Wadowie. Nieruchomość znajduje się w obszarze obowiązującego miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,19 m² 16 589,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami | ul. Bokserska | Mokotów Cena: 899 000 zł Powierzchnia: 54,19 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Rynek: pierwotny Stan: niewykończone (do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

28 724 zł8 207 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje do wynajęcia teren niezabudowany usytuowany w Mysłowicach przy ul. Oświęcimskiej, na działce o numerze geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł279 m² 2 688,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania trzy kondygnacyjny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Piaski w Sadlinkach. Budynek zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Idealny dom W idealnej lokalizacji - dąbrowa tarnowska! nowa niższa cena! informacje podstawowe Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,30 m² 14 819,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Michał Cenecki tel.   Podstawowe informacje: lokal mieszkalny w pełni przygotowany do adaptacji, charakteryzujący się dobrym stanem wizualnym i technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 €2 500 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2500m2 w planowanym centrum logistycznym pod Otwockiem. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 posadzka bezpyłowa 8 T/m2 wysokość 12 m siatka.

Szczegóły ogłoszenia

10,92 zł/m²137,31 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje lokal usługowy do wynajęcia - Zabobrze, ul. Komedy-Trzcińskiego. Do wynajęcia przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł870 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż udział o wartości 82,98% Zamku Dobra. Zamek Dobra usytuowany jest na terenie pięknego parku. W eleganckich, odnowionych wnętrzach panuje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży Działki Rolnej Numer działki: 50/4 Powierzchnia: 3000 m Lokalizacja: świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski, województwo zachodniopomorskie Opis Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł334 m² 3 293 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo - usługowy położony w samej Świdnicy! Budynek w zwartej zabudowie - jedna ściana jest wspólna z sąsiadem. Na powierzchnię budynku składają się dwa poziomy: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Cały parter w budynku do wynajęcia Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zacząć, rozwinąć lub przenieść swoją działalność gospodarczą, ponieważ w swojej ofercie posiadamy lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wisła Jawornik Na sprzedaż bardzo ładne, całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 mkw (pow. całkowita 74,10 mkw), położone na 1 piętrze w dwulokalowym budynku (.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł26 m² 16 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W naszym biurze na wyłączność oferta kawalerki nad samym Bałtykiem z widokiem na morze! Chłapowo - to miejscowość pomiędzy Władysławowem, a Jastrzębią Górą świetnie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł70,01 m² 9 070,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pływasz ? Nurkujesz ? Szukasz mieszkania aby być częstym gościem na basenie i oddawać się wodnej pasji ? Ta nieruchomość znajduje się tuż obok krytej pływalni jednocześnie gwarantując.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem w hali gazowej, do wynajęcia Gdańsk Morena. Atuty: komfortowe, funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł41,70 m² 17 146,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania dwupokojowego o pow. 41,70m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Świnoujścia. To ekskluzywne mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 156 m² 134,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł68 m² 12 426,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,96 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 490 zł32,34 m² 23 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 264 028 zł90,02 m² 14 041,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowy lokal mieszkalny dwukondygancyjny w zabudowie bliźniczaej o łącznej powierzchni 90,02 m2 zlokalizwoany w kamerlanej inwestycji na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,64 m² 8 677,30 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na 11. piętrze w wysokim bloku, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę centrum Katowic, strefę Kultury , mck oraz Spodek. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł50,07 m² 18 953,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa Grobla apartament w Śródmieściu Gdańska gotowy do wejścia. Atuty: apartamentowiec z 2019 roku 5 minut spacerem do Motławy w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł49 m² 4 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Będzin Grodziec ul. Górnicza Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2 w kamienicy na wysokim parterze Mieszkanie w stanie do odświeżenia Kuchnia duża kwadratowa z dwoma oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny 55,80 m , Kędzierzyn-Koźle, ul. Szymanowskiego Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 231 680 zł51,32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 300 zł68,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł999 m² 340,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy za zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Niewodnicy Kościelnej (nr 354), o powierzchni 999 m2. Działka jest objęta mpzp (miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł43,98 m² 14 552,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M i E S Z K A N I E Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Spravii "kamienica przy Kinie" przy ul. Dąbrowskiego 31 na poznańskich Jeżycach. Lokal położony jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123,50 m² 14 574,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony w ścisłym centrum miasta. Lokal narożny z dużymi witrynami, dzięki czemu jest bardzo dobrze wyeksponowany. Przez kilkanaście lat w lokalu prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwa działka rod z domem całorocznym! Gdańsk Rębiechowo (ul. Nowatorów) Szukasz miejsca, gdzie grill zawsze wychodzi idealnie! Lokalizacja: działka znajduje się na ogrodach działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Baśniowej na Sławinku w jednej z najbardziej zielonych i cenionych dzielnic Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł490,80 m² 3 361,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:741 m²

Przedmiotem oferty jest kompleks budynków położonych w centrum Krynicy dosłownie 300metrów piechotą do deptaka. Oferta składa się z budynku pensjonatowego oraz z dodatkowym, oddzielnym.