Nieruchomości
240 133 ogłoszenia
Od najnowszych
Dom z garażem Raszyn
Raszyn,mazowieckie
2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²
Budynek użytkowy, Stary Rynek
Poznań,wielkopolskie
6 500 000 zł530 m² 12 264,15 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Przemków
Przemków,dolnośląskie
95 000 zł38,50 m² 2 467,53 zł/m²
710 892 zł58,37 m² 12 179,06 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
340 000 zł2 071 m² 164,17 zł/m²
530 000 zł70,50 m² 7 517,73 zł/m²
434 000 zł38,10 m² 11 391,08 zł/m²
Działka
Gorzów Wielkopolski,lubuskie
460 000 zł5 292 m² 86,92 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Gortatowo
Gortatowo,wielkopolskie
296 000 zł1 163 m² 254,51 zł/m²
3 128 665 zł21 577 m² 145 zł/m²
239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²
Apartament 3-pokojowy, ul. Łąkowa
Gdańsk,pomorskie
2 560 000 zł80 m² 32 000 zł/m²
Rynek pierwotny
992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²
Biuro, ul. Płocka
Warszawa,mazowieckie
1 500 000 zł80,10 m² 18 726,59 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Domaniewska
Warszawa,mazowieckie
1 086 750 zł62,10 m² 17 500 zł/m²
Działka inwestycyjna
Stalowa Wola,podkarpackie
21 000 000 zł30 000 m² 700 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Wilda
Poznań,wielkopolskie
1 000 005 zł61,35 m² 16 300 zł/m²
449 500 zł35 m² 12 842,86 zł/m²
Apartament 2-pokojowy
Warszawa,mazowieckie
15 000 zł102 m² 147,06 zł/m²
Dom z garażem Staszów
Staszów,świętokrzyskie
375 000 zł183,87 m² 2 039,48 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Stefana Batorego
Warszawa,mazowieckie
399 000 zł31,50 m² 12 666,67 zł/m²
450 000 zł57,80 m² 7 785,47 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Łużycka
Gdynia,pomorskie
55 zł/m²120 m² 6 600 zł
Lokal handlowy, ul. Godebskiego
Lublin,lubelskie
249 000 zł18,66 m² 13 344,05 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Szczecin,zachodniopomorskie
629 000 zł63,33 m² 9 932,10 zł/m²
Działka budowlana Błądzim
Błądzim,kujawsko-pomorskie
472 800 zł2 364 m² 200 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Rumia,pomorskie
300 310 zł509 m² 590 zł/m²
3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²