Nieruchomości

239 841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Pinino

Pinino,kujawsko-pomorskie

585 000 zł175 m² 3 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 259 m²

Są takie miejsca, w których już po przekroczeniu bramy czujesz spokój. Powietrze jest tu czystsze, a czas płynie wolniej. To właśnie Pinino, niewielka, zielona miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, które mieści się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Stara Gmina. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 973 zł89,14 m² 6 719,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

O inwestycji Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa Słocina w otoczeniu zieleni, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Kameralne budynki, nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,32 m² 8 421,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej. Projekt skierowany jest do osób poszukujących funkcjonalnych, komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł44 m² 14 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Józefosław osiedle zamknięte z basenem Tylko w Metrohouse! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z balkonem, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dzień dobry , Posiadam na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy 7 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej części Wawra, przy ul. Liliowej 27. Idealna lokalizacja blisko lasu, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2011 roku o powierzchni 99 m2 (powierzchnia po podłodze ok 110 m2 ) 4 pokoje z możliwością łatwego przerobienia na 5 pokoi. Gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł655 m² 532,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowa: 479.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do dnia 30.04.2026 r: 349.000 zł Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

1 700 000 zł168 m² 10 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Victoria Estate prezentuję komfortowy dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 155 m2, położony na działce wielkości 1121m2, nieruchomość mieści się na zamkniętej prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,46 m² 7 647,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł54,89 m² 10 366,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które dopasuje się do Twoich potrzeb nie tylko dziś, ale również w przyszłości? Ta nieruchomość daje dokładnie taką możliwość. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł59 m² 19 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio 3 pokoje 59 m Nowy Targówek (metro Trocka) Sprzedam bezpośrednio klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie. Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł88 m² 16 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Villa Mikołajki to dwa nowoczesne domy jednorodzinne położone na końcu promenady w Mikołajkach. Domy będą miały przepiękny widok na jezioro mikołajskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł161 m² 9 875,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Enklawa Stare Sady to nowoczesne domy jednorodzinne położone w miejscowości Stare Sady, tuż przy jeziorze Tałty, które jest częścią Szlaku Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2 2027.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Funkcjonalne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m w centrum Marek z możliwością podziału na dwa niezależne lokale. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek 2 kondygnacyjny z poddaszem uzytkowym. 1 pietro i poddasze - funkcja mieszkalna. Parter przystosownay do funkcji uzytkowej. Mozna wykorzystac jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł130 m² 8 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ostatni wolny dom Spokojna Park, wiązowna - 10km od Warszawa Wawer | 130 m | działka 600 m | bez pcc i prowizji Na sprzedaż domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł34 m² 13 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 33,68m2 w Centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego 20 (plac Legionów). Bez pośredników. Niski czynsz, idealne na wynajem lub do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 841 zł37 m² 8 536,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji szwajcarska dolina - nowe apartamenty w Czechowicach - Dziedzicach - codzienna wygoda - wszędzie blisko Wygodny apartament 2-pokojowy z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł13 000 m² 122,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Całość liczy 130 a, podzielona na dwie działki 60 i 70 a, obok siebie. Łącznie 120 m szer. wzdłuż drogi. 7km od Lublina, 700 m za miejscowością Jastków i 3 km przed węzłem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,30 m² 8 643,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z duszą szuka nowego właściciela. Zamieszkaj W centrum lub zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Bez remontów, bez czekania, bez stresu. Idealne miejsce do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł75,36 m² 3 967,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokale - kompleks biurowy składający się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 75,36m2. Najlepsza lokalizacja biurowa w Świdnicy! W biurowcu znajdują się toalety (na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Polecamy dwupoziomowe mieszkanie o iście mistrzowskiej powierzchni 96 m2 położone na 10 i 11 piętrze w wysokim bloku z docieplonej płyty przy Dobrej na osiedlu Bojary.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł210 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

CO sprzedajemy? Wolnostojacy dom o powierzchni 157 m2 + duży garaż na dwa samochody (39 m2) i ogród zimowy (14 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 794 m2.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł35,85 m² 18 521,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Cisza, która w centrum Krakowa naprawdę kosztuje. Na Rakowickiej dostajesz ją w pakiecie. Szukasz mieszkania, które sprawdzi się jako bezpieczna inwestycja albo wygodne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł1 896 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem mieszkalno-gospodarczym Przemyśl Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1899 ha, nr ewidencyjny 1177, obręb 214, położona w Przemyślu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł132,08 m² 4 232,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Letnica w sąsiedztwie Zielonej Góry. Nieruchomość położona jest na dużej, ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,20 m² 8 228,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na lubianym przez mieszkańców osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł73,22 m² 9 832,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa cena! Chciałbyś zainwestować w mieszkania na wynajem, ale to problematyczne gdy te nieruchomości są w różnych miejscach?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 664 zł49,86 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Czarkowo zlokalizowany przy ul. Łężyca-Inwestycyjna, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31,80 m² 21 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo wygodne mieszkanie w kameralnej części Kościeliska. W budynku z dwoma klatkami schodowymi. W każdej klatce znajdują się po 4 mieszkania. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,20 m² 10 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Siedlce, przy ulicy Osiedlowej. Lokal znajduje się w cichym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32,20 m² 13 509,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania bardzo wygodna kawalerka z balkonem, garażem podziemnym i komórką lokatorską. Mieszkanie 2 - pokojowe zlokalizowane na 5 piętrze z 7,blok z windą przy Siemieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

465 000 zł57,30 m² 8 115,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 57,30 m2 + piwnica | Lublin, lsm, ul. Balladyny 20 Cena: 465 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł781 m² 294,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 781 m | Grabno k. Ustki | media | 5 km od morza Najważniejsze atuty nieruchomości: regularny, ustawny kształt działki przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna media (prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł53 m² 14 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Olimpia Port, przy ulicy Magellana. 3 pokoje: 2 sypialnie(14m i 9,5m) oraz salon z aneksem(ok.19m). Z salonu wyjście na loggie(3,9m). Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,5mmieszkanie z wyposażeniem.Mieszkanie jest widne, słoneczne.Cale mieszkanie jest wyremontowane,wymieniona elektryka, hydraulika.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,80 m² 10 984,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie ostatnim.