Nieruchomości

239 833 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka

Kraków,małopolskie

629 810 zł27,61 m² 22 810,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł122 m² 8 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł153 m² 4 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Obniżka ceny! Przedstawiam urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem położony w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry. Dom o powierzchni 153m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł57,80 m² 6 730,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 57,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku IV-piętrowym przy ulicy Towarowej w dzielnicy Piasta. Na przestrzeń mieszkalna składa się: -salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,50 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach - mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,47 m² 14 735,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,47 m , położone na 2 piętrze w kamienicy. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem składa się z wydzielonego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108,60 m² 9 198,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

4 pokoje | ogród | 2 miejsca postojowe | wysoki standard W ofercie nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 108,6 m , z 2023 r., zlokalizowany w Żmigrodzie wśród kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł63,17 m² 10 527,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z 17 metrowym tarasem i komórką lokatorską, usytuowane na IV piętrze nowego bloku na osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 500 zł98,32 m² 6 148,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witamy Posiadamy w sprzedaży ostatni wolny dom nr 1 na osiedlu nad strugą w miejscowości Modliszewo pod Gnieznem Nowo powstałe osiedle składa się z 3 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 500 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Ludwin gm. Ludwin. Na prezentowanym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł143,25 m² 7 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Przedstawiam Państwu, niesamowita ofertę sprzedaży pięknego wolnostojącego domu znajdującego się w miejscowości Strużal o powierzchni całkowitej 143 mkw, z czego 114 mkw to.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 67 m , położone w centrum, przy ulicy Lelewela. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,90 m² 9 164,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,9 m2. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł129,51 m² 5 018,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż skrajny segment z dużym ogrodem i miejscem postojowym w cenie. Najważniejsze atuty nieruchomości: -duży ogród -miejsce postojowe do wyłącznego użytku w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

347 400 zł1 053 m² 329,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1053 m2, która mieści się w Koronowie, w drugiej linii brzegowej, zaledwie 110 metrów od pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro prospace przedstawia Nowoczesny dom z ogródkiem - Płoty 76,48 m | 3 pokoje | prywatny ogródek działka ok.300m | 1 miejsce postojowe | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,90 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 005 m² 547,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1005 m2 w miejscowości Umiastów, gmina Ożarów Mazowiecki, jedyne 10 km od granic Warszawy i zaledwie 5 minut samochodem od Puszczy Kampinoskiej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160,87 m² 7 770,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Dziękujemy, że zwróciłeś uwagę na naszą ofertę - cenimy Twój czas i zainteresowanie tym wyjątkowym domem w Lędzinach! Chętnie opowiemy więcej i odpowiemy na wszystkie pytania, byś.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,63 m² 13 637,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod klucz to z pewnością spodoba Ci się poniższa oferta. Zapewniamy, że ominie Cię trud wykańczania i urządzania, będziesz się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł634 m² 4 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013 roku w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł634 m² 6 151,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 487 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 383 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy ok. 115 m2, do częściowego wykończenia, wybudowany z belitu, ocieplony styropianem, okna pcv, wylewki betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł100 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,50 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64 m² 17 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 63,81 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - ul. Radzikowskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 120 m2 ( mieszkalnej 64 m2) w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 1957 m2 ( 17m x 116 m) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,20 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 3 Pokoje z ogromną komórką, loggią i garażem Metro Targówek Szukasz mieszkania, które jest nie tylko ustawne, ale też doskonale skomunikowane? Ta oferta przy ul. Borzymowskiej 43.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

916 000 zł38,88 m² 23 559,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament wakacyjny Z miejscem parkingowym i tarasem I dostępem do spa 80 M od plaży Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

42,31 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dorota piegzik-izydorczyk Agent prowadzący   % prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 130 m położony w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 285, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł45,10 m² 10 997,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 45,1 m | Wasilków, ul. Krucza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,1 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł186 m² 4 247,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²