Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 670 000 zł142 m² 11 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom parterowy wybudowany według projektu Rozwojowy, zlokalizowany w miejscowości Trzebownisko (terliczka). To miejsce, które zdaje się balansować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł40,40 m² 10 866,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

839 000 zł69,78 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja : Nowy Jar to nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-wschodniej części osiedla Nad Jarem, w spokojnej dzielnicy Elbląga. Pomiędzy ulicami Fromborską i Legionów,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 252,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie przy ulicy 42 Pułku Piechoty na osiedlu Wygoda Lokal mieszkalny o powierzchni 55,09 m2 Wykończone mieszkanie (bez mebli ruchomych) W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,38 m² 19 793,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 85m na Ursa Sky Gotowe do wprowadzenia | 15 min do Centrum! Szukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl z wygodą i ciszą? Odkryj wyjątkowy apartament przy ul. Silnikowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

747 000 zł123,18 m² 6 064,30 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mkk-invest Deweloper oferuje 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z salonem, jadalnią, kuchnią, czterema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, garażem, balkonem, tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

797 800 zł123,18 m² 6 476,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

760 100 zł123,18 m² 6 170,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Urokliwe mieszkanie w Sopotu Dolnym przy ul. Fischera! Mieszkanie o powierzchni 35,85 m , usytuowane w odnowionej kamienicy. Obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Mazurski dom w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy ekomarinie mkż. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

69,15 zł/m²94 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia wygodny lokal położony w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Olszanickiej. Lokal przestronny o powierzchni 94 m, wyposażony w wyższym standardzie. Lokal to : -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48,50 m² 19 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Motława - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48,5m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł115 m² 7 791,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, kompaktowy i funkcjonalny dom typu bliźniak w stanie deweloperskim, wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Idealna propozycja dla osób ceniących autonomię, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 55 m | parter | duże witryny | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 55 m , położony na parterze w modnej dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,04 m² 7 749,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 35 czteropokojowy z działką 259 m Przestronny dom o powierzchni 85,04 m z czterema pokojami, położony na działce o powierzchni ok. 259 m . Ogród pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł85,04 m² 7 749,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 34 czteropokojowy z działką 260 m Przestronny dom o powierzchni 85,04 m z czterema pokojami, położony na działce o powierzchni ok. 260 m . Ogród daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł87,81 m² 8 643,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom nr 36 pięciopokojowy, z bardzo dużą działką o powierzchni 747 m . Przestronny dom o powierzchni 87,81 m z pięcioma pokojami, położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

90,27 zł/m²259 m² 23 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Wyjątkowa oferta i wyjątkowe miejsce tak w kilku słowach można opisać tą nieruchomość. Do wynajęcia powierzchnia biurowa zalkalizowana w otoczeniu Opery Wrocławskiej, narodowego Forum.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36,40 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji- dzwoń śmiało! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na wynajem na osiedlu Albertyńskim w Krakowie, w dzielnicy Bieńczyce, nowa Huta. Mieszkanie jest 2-.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,88 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego na popularnym osiedlu Dębina w Poznaniu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 997 000 zł347,98 m² 14 360,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta sprzedaży | rynek premium | unikat budynek Nowoczesna rezydencja klasy premium o powierzchni 350 m , zaprojektowana z myślą o komforcie, prestiżu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł167 m² 10 449,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wał Miedzeszyński / dom 167 m2 / 5 pokoi/ taras/ garaż/ działka 256 m2 Atrakcyjny segment z bardzo ładnie zaaranżowanym ogrodem i solidnym tarasem ze świerka syberyjskiego. Na ogrodzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł30,79 m² 17 830,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na poznańskich Jeżycach w nowoczesnej inwestycji Wieża Jeżyce! Zamieszkaj w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania Jeżycach, w prestiżowej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł65 m² 13 230,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** Apartamenty Zwycięstwa ** ** brak podatku pcc ** Apartamenty Zwycięstwa w Białymstoku to nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec, zlokalizowany w centralnej części miasta. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 119 m² 374,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie działki budowlane W żyrardowie O łącznej powierzchni 1119M2 6650/27 i 6650/29 Ulica Klonowa (przedłużenie ulicy Próchnika) Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39 m² 17 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Kraków Kazimierz ul. Augustiańska 39 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy z 1917 roku.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł46,70 m² 10 192,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

** nowe miasto ** 2 oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia ** ** blok Z cegły 2009r ** Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 m usytuowane na Nowym mieście w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy, w domku z ogrodem za rozsądną cenę? Lubisz kontakt z naturą i szukasz odskoczni od gwaru miejskiego? Na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

569 000 zł56,28 m² 10 110,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, osiedle winnica, ulica bema osiedle belweder Park, salon Z aneksem I 2 pokoje, balkon, parter, piwnica, miejsce parkingowe W hali garażowej. Wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł248,89 m² 3 612,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom jednokondygnacyjny położony w miejscowości Mójcza, ul. Młynarska 6 km w linii prostej od centrum Kielc, 7 min. Jazdy samochodem do miasta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Nieruchomość na sprzedaż w malowniczej miejscowości Karpiny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w urokliwej miejscowości Karpiny, położonej w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Niezwykle przytulne i klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum krakowa przy ulicy karmelickiej 18. Mieszkanie o powierzchni 59,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł323,10 m² 9 130,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 252 m²

Szukasz domu wśród drzew, w którym każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków i zapach lasu? House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 498 zł5 902 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt:   Na sprzedaż 10 działek nr.74/5 - 74/9 i 73/18 - 73/22 o łącznej powierzchni 5902m2 z projektem i pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

264 670 zł1 330 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt:   Na jedna z 14 działek nr. 73/50 powierzchnia 1330m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł53 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem prestiżowego apartamentu na Solcu - Powiśle Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania na wynajem w jednym z najbardziej pożądanych zakątków Warszawy - na Solcu. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53 m² 17 358,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Polkowice,dolnośląskie

420 000 zł65,53 m² 6 409,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polkowice, skalników, mieszkanie 65m2 sprzedam 420 000 zł cena promocyjna do końca maja 420 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65m2 w wieżowcu na ulicy Skalników. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł152 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Bezpośrednio Kontakt   Falenty ul. Falencka/rzeczna Dwa ostatnie Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2 Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł130,20 m² 4 992,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! bez pcc 2%! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Pszczyna, ul. Czajkowskiego Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

159 200 zł800 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt:   Na sprzedaż jedna z 14 działek nr.73/35 73/50 powierzchnia 800m2.Teren objęty MPZP MN15 Istnieje możliwość zakupu sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł234 m² 6 623,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment środkowy w całości podpiwniczony. Lokalizacja: warszawa, wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita 234,20 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł44,50 m² 15 483,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwa uwadze 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Walerego Sławka obok Parku Achera. Lokal stanowiący odrębną własność z kw. Kilka lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

221 340 zł47 600 m² 4,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej (działki rolne) o numerach ewidencyjnych: 333, 334, 335, 336 i 337.