Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł117 000 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa Kupowo-Folwarki Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Kupowo-Folwarki,.

Szczegóły ogłoszenia

640 zł8,50 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Magazyny Samoobsługowe w Sercu szczecina!twoja przestrzeń w zasięgu ręki tuż przy Galerii Turzyn Szukasz miejsca na meble podczas remontu? Brakuje Ci miejsca w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Szajnochy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł1 300 m² 730,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal magazynowo-handlowo-biurowy na Bartodziejach przy ulicy Szajnochy za jedyne 950000 netto. Lub możliwość wynajęcia powierzchni 500-600m2 za 25 pln netto/za m2 + media ustalane.

Szczegóły ogłoszenia

67,17 zł/m²198 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 198 m2 - Mokotów, służewiec Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 198 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca klasy A. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Winiec

Winiec,warmińsko-mazurskie

175 000 zł1 445 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka nad jeziorem, cisza i spokój Na sprzedaż malownicza działka nad jeziorem - Winiec, gm. Miłomłyn Zamień codzienność na sielski spokój! Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Strachocin, 1500 m lub 3000 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m w miejscowości Strachocin, z możliwością zakupu drugiej, sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48,43 m² 16 291,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²270 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy - 270 m , ul. Erazma Ciołka, warszawa Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 270 m , zlokalizowany przy ul. Erazma Ciołka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł350 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Jak nie zobaczysz, nie uwierzysz. Piękne miejsce. Cisza, spokój. Widok na rzekę i las. Duży , doinwestowany dom. Wybudowany i wyposażony z materiałów najwyższej klasy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 276 m² 215,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlano-Usługowa w Mikówcu (k. Góry Kalwarii) Szukasz miejsca na wymarzony dom, a może przestrzeni pod własny biznes? Ta nieruchomość łączy w sobie obie te.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,07 m² 8 970,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 230 zł38,13 m² 20 305,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 438 zł50,39 m² 13 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto! Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł133,86 m² 12 699,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 133.86 m , zlokalizowany w centrum Kołobrzegu. Opis nieruchomości: układ: 4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Na sprzedaż: nieruchomość z ogromnym potencjałem mieszkalnym i usługowym Lipowiec Kościelny, gmina Lipowiec Kościelny, woj. mazowieckie Zaledwie 15 km od Mławy, przy drodze przelotowej ul.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł3 700 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potok,gmina jedlicze Zapraszamy do obejrzenia i zakupu naszej nowej oferty .Działka rolna o kształcie prostokąta położona w gm. Jedlicze w miejscowości Potok. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 9. piętrze bloku z wielkiej płyty. W budynku jest winda, co ułatwia codzienne życie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł2 007 m² 380,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2.007 m w malowniczej części Juszkowa, gmina Pruszcz Gdański. To miejsce, w którym natura spotyka się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł38 m² 8 681,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | centrum | gotowe do wprowadzenia Jelenia Góra Centrum Powierzchnia: ok. 38 m Piętro: 1 Czynsz: ok. 250 zł Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

131 zł/m²30 m² 3 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdź powierzchnię biurową dla 5 osób z kompleksową obsługą Spaces Fabryka Kart *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł13 700 m² 437,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Jedyna taka działka dla dewelopera! wyjątkowa okazja, jedyna taka działka ze 130 metrową linią brzegową! Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 615, 616, 617, 618.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49,42 m² 5 645,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie wraz z piwnicą o powierzchni 49,42 m (faktyczna powierzchnia po podłodze wynosi ok. 55 m ), zlokalizowane w samym sercu Dąbrowy Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł9 900 m² 5,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł723 m² 477,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną we Wrześni pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną (z możliwym uzupełnieniem usługami) w bardzo dobrej lokalizacji! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł120 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 120 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Lenartowicza, stare Miasto [na wyłączność] english description below - please do not.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 942 zł40,76 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł87,87 m² 6 475,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Nowa inwestycja czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Gowina przy ulicy Platanowej. Jest to cicha okolica domków jednorodzinnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł81,18 m² 7 378,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Otwieram notes podaje Mój numer   i czekam na telefon. Kto pierwszy ten lepszy! Dlaczego? Bo to jest sztos! 81,18 m + ogródek + poddasze do własnej aranżacji + miejsce parkingowe +.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł200 m² 9 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom Rzeszowa ul. Strażacka 200m2 Dom 2 kondygnacyjny 5 pokoi W pierwszym pasie zabudowy opis nieruchomości : Parter - salon z kominkiem i wyjściem na taras - kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament blisko morza/ balkon/ widok na morze/ parking/ Oferuje na wynajem apartament o metrażu 32m2 zlokalizowany we Władysławowie ul. M. Reja. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 000 zł3 700 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położona na terenie oznaczonym symbolem 10mn, przeznaczonym głównie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

94,34 zł/m²26,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal biurowy o powierzchni około 26,5m2 do wynajęcia w cenie 2500 zł. Znajduje się na pierwszym piętrze obiektu handlowo-usługowo-biurowego, usytuowanego przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dwa lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia lokalu 93,6m2, działka-ok 310m2 Standard wykończenia Ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi: wylewka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 924 zł73,47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 683 m² 89,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki w zacisznej lokalizacji oddalone o 12km od Słupska, dogodny dojazd autobusem. 200m od trasy Słupsk -> Poznań W ul.Poziomkowej jest położony światłowód Orange gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

127,27 zł/m²11 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmiemy pokój pod działalność firmy - wyposażony, 3. piętro Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony pokój , idealny pod działalność biurową lub usługową , znajdujący się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na os. Kościuszki w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1906 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi.