Nieruchomości

239 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Biuro

Warszawa,mazowieckie

105 zł/m²53,40 m² 5 607 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 53 m 2 w zabytkowej i odrestaurowanej fabryce z 1911 roku z wewnętrznym ogrodem. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 468 m² 40,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-59 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlano-rolną + leśna z dostępem do rzeki o powierzchni łącznej 7468 m2 o wymiarach szerokość 38 m i.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł947 m² 654,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 947 m2 położona wśród nowych domów jednorodzinnych i podobnych, niezabudowanych działek w Raszynie. Działka jest w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz wyjątkowej działki blisko lasu i jeziora - ta oferta jest dla Ciebie! Łapino Kartuskie to malownicza miejscowość chętnie wybierana przez rodziny które cenią sobie ciszę, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

49 zł/m²17 m² 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne lokale biurowe w prestiżowej lokalizacji przy ul. Bernardyńskiej 19 ścisłe centrum miasta. Idealne dla firm, kancelarii, biur projektowych, księgowości,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,70 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70 m , położony na 1. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym na Ursynowie. Mieszkanie przy ul. Mysikrólika 18 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łódź,łódzkie

99 000 zł496 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł94,20 m² 2 653,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Do sprzedaży przestronne mieszkanie zajmujące pierwsze piętro kamienicy położone w spokojnej, zielonej części w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

55,25 zł/m²1 291 m² 71 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek biurowo-produkcyjny przy Urzędzie Dzielnicy Wawer - idealny dla firm z zapleczem! Dostępne: 1291 m netto (950 m + 341 m na 1. piętrze). W ramach nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł30,08 m² 28 224,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Ścisłe centrum Białka Tatrzańska - wszystko w zasięgu kilku minut spacerem, * 5 minut do Termy Bania, * Blisko stacji narciarskich: kotelnica Białczańska i Kaniówka Ski, * Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł161,15 m² 8 004,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Urokliwa posiadłość dla prawdziwego konesera natury tylko U nas. Działka o powierzchni przekraczającej 2 ha daje poczucie wolności i prywatności. Wokół lasy i pola. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł32,30 m² 120,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Wilanowskiej 6. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

13 411 zł11 176 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Kozienice opisaną geodezyjnie jako działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²128 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy, ul. Staszica (parter) - 3 840 zł Powierzchnia biurowa ponad 128m2 z możliwością podziału powierzchni wg potrzeb najemcy. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia sprawną komunikację lokalnie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł67,12 m² 5 199,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe przestronne mieszkanie, które przeszło gruntowny remont. Idealne dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie 67,12 m2 Składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł68,45 m² 4 967,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,45m2 położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi! To oferta idealna dla osób, które szukają mieszkania z dużym potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz nieruchomości, która daje przestrzeń porównywalną z domem, a jednocześnie zapewnia komfort mieszkania w nowoczesnym budynku- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 118 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonych działek w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowanych bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Niewątpliwym walorem przedmiotowych.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,97 m² 7 351,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: agnieszka Paprocka   Drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku przy ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 26 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z jednego pokoju, wnęki na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł33 m² 198,48 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Mennica Residence. Znajduje się ono w bardzo dogodnej lokalizacji - nieopodal Fabryki Norblina, gdzie znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł104,96 m² 5 357,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krzemińskich (dzielnica Kiedrzyn). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł197,21 m² 13 183,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kołobrzeg, ul.Bałtycka 16A, lokal, 197,21m2, ogródek letni 134 m2. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Oferta na wyłączność. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**katowice Śródmieście - ul. Kościuszki 31b** Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 25 m , położona w odnowionej kamienicy w samym sercu miasta! Lokalizacja: świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł291 m² 4 635,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi! *bez prowizji* lokalizacja: kobysewo to.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł34,92 m² 12 872,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

10,41 zł/m²96 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę stanowisko fryzjerskie Chmielowice, opole Do nowoczesnego salonu fryzjerskiego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Chmielowice (opole) poszukuję fryzjera/fryzjerki zainteresowanej/-ego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący 220 m umiejscowiony na działce o powierzchni ok 1300m2 - Bojano - otulina lasu, pompa ciepła, rekuperacja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55,70 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na 10-piętrze w dwuklatkowym bloku przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon , kuchnia, przedpokój, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł77,16 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą na warszawskim Bemowie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 369 762 zł69,45 m² 19 723 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam okazję zainteresować Państwa nietuzinkowym mieszkaniem. Lokal znajduje się w prestiżowym przedsięwzięciu Modern Mokotów. Zalety: elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł40,10 m² 4 862,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na parterze bloku po termomodernizacji w Szczytnicy. Mieszkanie do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 38 m , zlokalizowana w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej, w budynku Mariny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54 m² 12 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Kombatantów Pragnę przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 100 m² 178,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja cenowa! Działki budowlane pod Białymstokiem z warunkami zabudowy. Działka widokowa z panoramą! kup bez prowizji Dwie ostatnie działki budowlane przy lesie na sprzedaż bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł7 316 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7316 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę 16 lokali! Linia energetyczna będzie rozebrana jest już nieczynna! w Baszkówce blisko węzła s-7 Antoninów. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł31 m² 15 806,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Otwierasz oczy, odsuwasz firankę a tam morze. Rano kawa z widokiem na Zatokę Gdańską. Dziesiąte piętro to ten poziom, na którym widok robi robotę każdego dnia, a nie tylko od święta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł128,54 m² 4 395,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom pod wągrowcem na sprzedaż nowy dom pod lasem na sprzedaż- wiatrowo las gm. Wągrowiec Dom Twoich Marzeń pod Lasem - Idealny do Wykończenia według Twojego Gustu! Jeśli szukasz miejsca, gdzie natura.