Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

527 380 zł57 m² 9 252,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! Oferta bezpośrenia_brak podatku pcc_biuro sprzedaży Dewelopera narożne 4 pok- wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł38,51 m² 4 024,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas: prezentujemy na sprzedaż dużą i przestronną kawalerkę w Wałbrzychu w dzielnicy Pogórze. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 83 m | 3 pokoje | Miasteczko Wilanów | 2 miejsca parkingowe | balkon Do wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie Z widokiem na park Widok na Park | Kameralne osiedle | Blisko 80 m | Dwupoziomowy układ ***** rozkład pomieszczeń I standard: dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100,39 zł/m²59,27 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy Zielonego Mostu / okolice ul. Celnej, szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 125 000 zł247 m² 8 603,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Z przyjemnością prezentujemy dwa pierwsze domy w sprzedaży w wyjątkowej inwestycji Osiedle Altis, położone w gminie Wiązowna, w otoczeniu pięknych, ponad 40-letnich dębów, sosen.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł895 m² 262,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/93 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,68 m² 7 867,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Są miejsca, które oferują więcej niż tylko metry kwadratowe. Ta kameralna inwestycja w Lutyni to przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, estetyce i codziennym spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł62,50 m² 11 999,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna na wyłączność W gross nieruchomości mieszkanie podzielone na 2 osobne lokale (dwupak) roi na poziomie 8-9% nowa winda W budynku balkon W jednym Z lokali łączny.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 41,35m2 ,usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł12 670 m² 14,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,40 m² 18 989,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż absolutnie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na krakowskim Salwatorze. Ukochana przez krakowian lokalizacja - w pobliżu plac na Stawach, błonia, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Kielce przy ul. Piekoszowskiej - idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: żory, osiedle Sikorskiego Powierzchnia: 37 m Piętro: 6.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,37 m² 8 914,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie - nowe miasto - 2 oddzielne pokoje - do wprowadzenia - nowa cegła (2000 r.) - blisko Centrum, Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu w Białymstoku - idealne studentom.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,24 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta godna polecenia, zapraszamy do współpracy! Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w Siemianowicach Śląskich. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

75 500 zł1 000 m² 75,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 1000 m2 Cena: 75 500 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł106,17 m² 7 864,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz - mieszkania dla swojej rodziny lub - mieszkania, gdzie możesz wydzielić część prywatną i część pod wynajem lub - dwa mieszkania pod wynajem, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł3 800 m² 1 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka o pow. 3800 m2 w miejscowości Sierockie, gm. Biały Dunajec. Nr ew. działki 5499. Na działkę została wydana wz na 6 domów wolnostojących o pow. 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

548 920 zł27 446 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 27 446 m w Orlu w otoczeniu lasu. Lokalizacja: orle położone jest koło Wejherowa na krańcu Puszczy Darżlubskiej. Działka znajduje się około 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł6 835 m² 77,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 6835 m2 o kształcie zbliżonym do trapezu. Nieruchomość gruntowa znajduję się w cichej i spokojnej okolicy Cieszyna a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł152 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką, oferuje wyjątkową połowę willi - przestrzeń i natura w sercu Jeleniej Góry. Na sprzedaż połowa klimatycznej willi z ok.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł525 m² 474,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną położoną nad jeziorem w miejscowości Rakowice Małe , Gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

56 580 zł690 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Ujkowice, powiat przemyski, około 8 km od Centrum Przemyśla. działka nr 1703/6 o pow. 0,0690 ha ( na zdjęciu działka nr 3) działka nr 1703/3.

Szczegóły ogłoszenia

13,55 €/m²257 m² 3 483 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę :   . Biurowiec zlokalizowany na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska i ul. Puławskiej. Oferowana powierzchnia to całe piętro - 553 m2, podzielone własnym.

Szczegóły ogłoszenia

33,63 zł/m²113 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 113m2 - Lublin, ścisłe Centrum Lokal obecnie ma wymienione wykładziny oraz lampy na ledowe, lokal na pierwszym piętrze - wejście od klatki schodowej, okna lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Połowa domu z widokiem na góry + ogród | Pietrzykowice Szukasz spokojnego miejsca do życia z pięknym widokiem, ale nie chcesz rezygnować z wygody? Ta nieruchomość w Pietrzykowicach.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł84,96 m² 7 886,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwa mieszkania w kameralnym budynku w Sieprawiu. Zapraszam do zakupu dwóch mieszkań w centrum Sieprawia. Nowa inwestycja na działce o powierzchni 9,5a w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,75 m² 8 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 100 m² 152,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana o powierzchni 2100 m w Dąbrowie czeka na Ciebie. To doskonała okazja, by zainwestować w przestrzeń, która spełni Twoje marzenia o własnym domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł94,55 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedla Kościuszki już w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 73,83 m na 1 piętrze z antresolą 20,72 m do adaptacji, razem 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł169 m² 7 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

OFERTA BEZ PODATKU PCC ZABIERZÓW - ZIELONA, SPOKOJNA OKOLICA DOM O METRAŻU 169 m2 PLUS OGRÓDEK Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, który charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

29,38 zł/m²166,76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia Państwu lokal biurowy do wynajęcia położony w ścisłym centrum Rzeszowa na ulicy Adama Asnyka.Nieruchomość o powierzchni 166,76 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,95 m² 18 179,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje ekskluzywną ofertę sprzedaży apartamentu położonego w malowniczej Szklarskiej Porębie, w prestiżowym apartamentowcu z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 485 zł67,29 m² 13 501,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowe mieszkanie | Wrocław Szczepin | odbiór 2028 | Topowy deweloper Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 67,29 m2 w inwestycji zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 900 zł

Pokój wolny od zaraz - mokotów | wilanów: room to rent. Availability: immediate - mokotów | wilanów, warsaw: [english version available below] Do wynajęcia jednoosobowy pokój w przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Przestronny dom z widokiem na zieleń | Owcza Góra, kłodzko Opis nieruchomości; na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży dwa lokale użytkowe z przeznaczeniem na biuro lub usługi każdy o pow. 23 m2 , położone obok siebie na I piętrze w budynku biurowym obok Sądu przy ul. Mieszka I. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł150 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

: lokalizacja: biłgoraj, ul. Dyrki 11 osiedle Różnówka : W kilku słowach: trzykondygnacyjny dom- idealny dla rodziny, przestronne wnętrza, pełne światła pomieszczenia i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł274,20 m² 7 290,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:57 400 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z przestrzenią, naturą i prywatnością? Ta nieruchomość to coś więcej niż dom to styl życia. Najważniejsze informacje Lokalizacja: drążeń.