Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27,54 zł/m²30,86 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego w budynku usługowo - biurowym zlokalizowanym przy głównej arterii Kędzierzyna Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,90 m² 6 784,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,90 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Staszica. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 000 zł758 m² 20 976,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Nowoczesna willa W sercu starego mokotowa Przestronna willa | Unikalna przestrzeń | Ekskluzywne wnętrze | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Przestrzeń otwarta z zarysowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 142 m² 23,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta- 6 Działek Budowlanych w pobliżu jeż. Jeziorak w miejscowości Huta Wielka Twoja oaza spokoju w sercu Pojezierza Iławskiego Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 161 m²

Pułtusk/okolice dom na sprzedaż 980 000 zł na sprzedaż dom W odległości 5 km od centrum pułtuska. Uwaga! istnieje możliwość zamiany domu na mieszkanie Z dopłatą! Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49,63 m² 11 384,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nie szukaj dalej-oferta na wyłączność biura! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,6mkw. , z dużym, prywatnym tarasem. Mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 981 m² 40,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna na dom Z budynkami gospodarczymi! Godaszewice - wieś usytuowana w powiecie tomaszowskim, w odległości 8 km do Centrum Tomaszowa Maz, swoją historią sięga roku 1332.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł46,89 m² 18 980,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Przestronne mieszkanie na Starym Żoliborzu 2 pokoje, w kamienicy, metro Dworzec Gdański 5 min! Oferuję do sprzedaży wygodne mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 998 m² 35,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka do referencji inwestycyjnej. Połączone przy Drodze Krajowej nr 91, łączy największe miasto, takie jak Gdańsk, toruń, łódź i Częstochowa, wyjaśnia wyjaśnienie i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 919 150 zł2 925 m² 998 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2925 m - ul. Garncarska, warszawa Radość Na sprzedaż działka o powierzchni 2925 m , zlokalizowana w Radości (warszawa Wawer), przy ul. Garncarskiej. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł575,13 m² 6 920,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Sosnowiec Do wynajęcia magazyn z suwnicą 10 ton. Oferta magazynu: do dyspozycji wózki widłowe od 1,5t do 20ton Możliwość rozładunku dźwigiem do 80ton Obsługa magazynu - stawka liczona od.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł63,70 m² 6 279,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

22,49 zł/m²66,69 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, róg ul. Wincentego Pola i Mierosławskiego, lokal użytkowy na wynajem o pow. 70,87 m2, położonego na parterze budynku. Lokal posiada wejście oraz witrynę od ul. Mierosławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł167 m² 10 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej okolicy. Dom parterowy z poddaszem. Warto podkreślić, że oprócz salonu na parterze znajdują się dwa pokoje które znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł107 m² 1 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 169 m²

Nieruchomość położona Młodocin Większy gmina Wolanów powiat Radomski. Działka o pow. 4169 m2 o szer. 44,6 mb - dl. 93,1 mb. Na działce postawiony jest budynek mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²5 m² 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

44,96 zł/m²135 m² 6 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Elbląskiej w ścisłym centrum Gdańska w pobliskim sąsiedztwie portu. Pomieszczenia - dostępna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Maciej Felske:   tylko W naszym biurze! Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy I. Paderewskiego. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²56,14 m² 2 526 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Kuklice (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus City Centre *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

242,50 zł/m²8 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,29 m² 6 813 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m , położone w Raciborzu przy ulicy Królewskiej, w budynku z nowego budownictwa. Nieruchomość wyróżnia się dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

125 460 zł697 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks 12 działek budowlanych w gm.Świdnica, zaledwie 12km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniącychspokój i ciszę. Media: skrzynki z prądem powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Domy z ogrodem w Domachowie Na Sprzedaż 5 domów w Domachowie dom z dużą działką 300m - 550 000 Pozostałe nieruchomości w przedziale od   Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wilnowo

Wilnowo,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 656 m²

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja na Mazurach Wilnowo 7a, jezioro Narie Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej położonej w malowniczej miejscowości Wilnowo, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogrodem w Kowarach na Dolnym Śląsku Lokalizacja: kowary, ul. Izerska Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m .

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł750 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja Atrakcyjna działka w Osielsku przy ul. Parowy o powierzchni 750 m2 z udziałem w drodze dojazdowej w dobrej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

447 300 zł1 491 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka przy lesie! w sprzedaży działka o pow. 1491 m2 zlokalizowana w Bojanie przy ul. Lipowej tuż obok lasu. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona, dająca możliwości projektu domu.

Szczegóły ogłoszenia

118 zł/m²30 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł130,25 m² 3 984,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - wolnostojący na zadrzewionej działce. 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, 1 kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż. 6 km od centrum Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł10 449 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 449 m , położona w miejscowości Grzybowo, gmina Skoki, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie. Dla terenu wydanych zostało.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na terenie zielonego Ursynowa, usytuowane blisko ul Puławskiej. 1 piętro w 2-piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

5 368 zł2 684 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Makowie Podhalańskim przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Skylight *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł27 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas W biurze notus Na sprzedaż kawalerka z balkonem przy ul. Przemysłowej w Katowicach. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty: - ekspozycja światła.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł47 m² 12 755,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe z balkonem (ok.3m2), położone przy ul. Białostockiej blisko do stacji metra Wileńska. Powierzchnię 46,7 m stanowi: salon sypialnia oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 700 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w otoczeniu nowej zabudowy. Oferta sprzedaży działki w miejscowości Łysiec gmina Starcza w otoczeniu nowej zabudowy domów jednorodzinnych oraz zieleni , okolica ciesząca.