Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 059 000 zł80 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Żabiniec. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz. Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

65 400 zł3 020 m² 21,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z radością prezentujemy malownicze działki przeznaczone pod zabudowę siedliskową w urokliwej miejscowości Wiżgóry, gmina Wiżajny, powiat suwalski.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł1 920 m² 2 026,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży pensjonatu/hotelu, który stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących funkcjonalnego obiektu z atrakcyjną lokalizacją nad malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 055 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W zacharzynie Gmina Chodzież Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1055 m wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 160 000 zł170 m² 6 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom na wzgórzu w z pięknym panoramicznym widokiem w powiecie myślenickim w gminie Tokarnia - całoroczny azyl w sercu Beskidów Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł260 m² 2 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:478 m²

**zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość!** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 000 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m2 położona w miejscowości Bożepole Małe, w bliskiej odległości od trasy S6, co zapewnia doskonały dojazd i widoczność. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 900 zł1 268 m² 219,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! WZ! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej działki w bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł197,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką i dodatkowym budynkiem gospodarczym spokojna okolica z szybkim dojazdem do Warszawy, blisko S8 Dom o powierzchni użytkowej 197,6.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,80 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w samym sercu Szczecina w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 449 000 zł107 m² 41 579,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa willa nad morzem - prestiżowa lokalizacja w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,23 m² 14 386,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, przytulny apartament 2 pokojowy, położony na III piętrze w czteropiętrowym, monitorowanym budynku z windą cichobieżną. Osiedle Perłowa Przystań powstało.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł2 789 m² 0,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam - do wynajęcia działka rolna! idealna na szkółkę roślin itp. Do wynajęcia / wydzierżawienia atrakcyjna działka o powierzchni prawie 3000m2, położona w Mikołowie - Borowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

33,02 zł/m²84,50 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-magazynowy o pow. 84,5m na drugim piętrze, z dostępem do windy i możliwością prowadzenia małej produkcji. Położony w Rybniku, boczna ulica Żorskiej (2,5km od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,60 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + duży balkon | 51,60 m | Leśny Dwór | nowe, wykończone | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na nowym osiedlu Osiedle Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 655 m² 84,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej części Sułkowic Na sprzedaż działka budowlana o regularnym kształcie, położona w cichej i zielonej okolicy gminy Sułkowice. Teren idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 900 zł55,75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z tarasem przy prywatnym stawie - Apartamenty Stary Browar | Bez pcc i prowizji Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie dorastać w otoczeniu zieleni, a Ty odzyskasz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:293 m²

Domek, który łączy wypoczynek z inwestycją! Urokliwy domek położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu kaszubskiej natury. To idealna propozycja zarówno dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł105 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej. Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł275 m² 5 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Wodnica - 2 km od Ustki , droga na Darłowo, bardzo oryginalny dom z częścią usługową. Możliwość wynajęcia pokoi - 3 niezależne apartamenty lub prowadzenia warsztatu itp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63,30 m² 6 777,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na poddaszu, położonego na czwartym piętrze w bloku z cegły przy ul. Romanowskiej 55 B , w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,70 m² 15 690,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki o powierzchni 47 arów zlokalizowanej w Karninie w odległości około 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Ważne! działkę można.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł75 m² 14 665,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z panoramicznym widokiem na Ostrów Tumski | Centrum Poznania | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 540 m² 18,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej na skraju miejscowości Bagniuki gm. Michałowo. Zalew Siemianówka ok. 1300 m. (zdjęcia) Rzeka Narew ok. 500 m. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł60,37 m² 7 454,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ostatni dom na osiedlu na sprzedaż - murowaniec, gmina białe błota! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Murowaniec.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny ok. 150m2 w ścisłym centrum Brzegu! Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 150m2 zlokalizowany w samym sercu miasta - w miejscu o dużym ruchu pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szosa Okrężna w Toruniu, na popularnym osiedlu Bielany. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł57,12 m² 4 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter | Mieszkaj bez barier Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! wolne od zaraz! Polecam na wynajem 2pok. z tarasem piękne w pełni wyposażone mieszkanie położone przy ul. Balzaka, oporów - osiedle nowej kameralnej zabudowy! Stan idealny.

Szczegóły ogłoszenia

797 600 zł48,68 m² 16 384,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj. Apartament w pełni wyposażony i przygotowany do wynajmu. Sprzedam apartament nad morzem na drugim piętrze w Dziwnowie zaledwie 600 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 600 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: dryja (kępina) gm. Tuliszków lokalizacja na skraju lasów i Złotogórskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu przy drodze krajowej nr 72 1 km od granicy gminy Stare Miasto 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 140 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Bagno, 2 km od Osolina i ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł600 m² 341,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta naszego biura wzbogaciła się o nieruchomość gruntową o powierzchni 6 ar, usytuowana w Chełmcu przy ul. Łącznej. Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 30x20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 726 zł51,89 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł110 m² 5 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:509 m²

Rezerwacja! nieruchomość dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości citihome! Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem w zabudowie szeregowej (skrajny segment) w Emowie na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 968 m² 279,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NA sprzedaż działka 1968 M2 Z przygotowanym fundamentem I projektem budowlanym atuty - kanalizacja, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł4 051 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wynajęcia (w przyszłości być może sprzedaży) działkę zlokalizowaną na ul. Strykowskiej 138, pomiędzy ul. Okólną a ul. Sawickiego. Działka ma 4 051 m2 powierzchni, jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,80 m² 5 193,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mały dom z ogrodem 524 m w cenie mieszkania - Nowa Wieś Przywidzka Jeśli marzysz o własnym kawałku zieleni, ale nie chcesz wydawać fortuny na dom - ta oferta może być idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł62,15 m² 91,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze, położony.