Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom z potencjałem w spokojnej części Rypina | stan surowy zamknięty | 353 m działki Tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł60,61 m² 9 321,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (przeznaczenie mieszkalne) o powierzchni ok. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2010 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł42,21 m² 7 320,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi (8.7m2), (18.2m2) oddzielnej ,wyposazonej kuchni (7.2m2), łazienki (3.5m2) oraz przedpokoju(6.4m2). Z salonu wyjście na balkon , z którego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł5 833 m² 23,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości ,mały Domek ' zaprasza do zapoznania się z ciekawą ofertą działki w malowniczej wsi Rząśnik w okolicy Góry Ostrzyca Działka w planie oznaczona mr, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 641 m² 384,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na zboczu Gór Izerskich Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3641 m2, położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szklarskiej Poręby - Biała.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 412 m² 70,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Gościszewo gmina Sztum. Działki o powierzchni 1128 m2 oraz 1284 m2 posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,80 m² 14 840,18 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1200 m 2 , położona na pograniczu Ciechocinka i Słońska Dolnego. Działka położona ewidencyjnie w Słońsku Dolnym w odległości 900 metrów od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 10 arów położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa Matysówka. Ulica Wierchowa.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł80,65 m² 7 935,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,65 m , położone w niskim, kameralnym bloku w Grójcu. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 615 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1615 m 2 położoną w widokowym miejscu Rabki-Zdrój. Działka kształtem zbliżona do trapezu o szerokości 25-39m,.

Szczegóły ogłoszenia

114,33 zł/m²30 m² 3 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 875 zł63,25 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Stan deweloperski. Do kupienia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 61,27 m z ładnym widokiem, położonego na siódmym ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²62,89 m² 1 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Muszyna przy ul. Piłsudskiego 119. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 2-pokojowy | 60 m | Osiedle Oficerskie | Rondo Mogilskie | balkon | po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m , położony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 100 m² 18 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak. Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie! Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 45 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Łużyckiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 6/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł87 m² 22 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament inwestycyjny - ul. Wenecja 19, stare Miasto, kraków Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 86,5 m , położony na 3. piętrze kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł810 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy to doskonała propozycja dla osób marzących o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72,70 m² 6 808,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy z częścią mieszkalną - pracuj na dole, mieszkaj na górze! | Sieradz | 72,7 m Masz pomysł na biznes i szukasz idealnego miejsca, by go rozwinąć? A może.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,25 m² 13 639,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w solidnym budynku z cegły z 1955 roku, położone przy ul. Dwernickiego na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal ma powierzchnię 51,25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł109 m² 9 633,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

0% prowizji, 0% podatku pcc, 0 problemów przy budowie wymarzonego domu. Na zdjęciach przedstawiamy parterowy budynek wzorcowy, który może być wybudowany i wykończony zgodnie z wymaganiami.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł224 m² 10 709,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - duży obiekt restauracyjno-pensjonatowy Karczma Misoni Okolice Barda - miejscowość Opolnica, blisko Kłodzka Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany obiekt gastronomiczno-pensjonatowy, znany jako.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 48,33 m z antresolą 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz naprawdę? A może chcesz bezpiecznie ulokować kapitał?.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł3 834 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Nadarzynie, w okolicy ul. Komorowskiej. Działka w odległości ok. 300 m od drogi asfaltowej, dojazd drogą prywatną (współudział w drodze drogowej).

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł77,15 m² 9 591,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament z własnym ogródkiem. Mieszkanie położone na parterze, o powierzchni użytkowej 77,15 m2. Dzielnica parkitka. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 800 zł30,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł6 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja! tylko teraz Mega Okazja! Ofertą sprzedaży jest położona przy lesie , na wzniesieniu, z panoramą na miejscowość Chłopowo działka rolna z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²30 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Diamentum *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków Prądnik Biały, ul. Glogera Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | I piętro | Winda Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,85 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł673 m² 429,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 674 m , położona w spokojnej i zielonej części Radzymina, przy ul. Leśnej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

133,33 zł/m²81 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal położony w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Słonecznej przy ul. Malczewskiego 24. Sam budynek to nowoczesna bryła gdzie swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kęty

Kęty,małopolskie

32 zł/m²50 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnie handlowo-usługowe- ścisłe centrum! Bardzo dobra lokalizacja, lokale dostępne od zaraz! W budynku lokale o różnej konfiguracji pow 40-80 m2 parter/piętro Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 417 zł39 m² 16 087,62 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe miejsce na mapie katowic Otwarte, sąsiedzkie i zielone. Przemyślane w każdym szczególe i zaprojektowane, tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m , położony na działce o powierzchni 510 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²42 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Bronowice, ul. Kmietowicza Helton prezentuje na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o charakterze usługowo-biurowym, zlokalizowany w krakowskich Bronowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 121 m² 148,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1121 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł171,04 m² 5 846,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Zdjęcia poglądowe wizualizacja zagospodarowania przestrzeni domu wolnostojącego. Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wielgie

Wielgie,kujawsko-pomorskie

298 000 zł940 m² 317,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²17 m² 595 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Łódź, ul. Marysińska 76/80 Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 17,00 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowego.