Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, al. Jana Pawła II, lokal na wynajem. Do wynajęcia ładny, duży lokal na pierwszym piętrze. Idealne miejsce na biuro, siedzibę firmy, biuro kredytowe lub sklep internetowy. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 34 kw Z balkonem, umeblowane, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. Czynsz najmu zawiera czynsz administracyjny wraz Z opłatą za wodę, ogrzewanie A także za zużycie prądu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł702 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera lub indywidualnego inwestora. Działka o pow. 702m2 z szerokim frontem ok. 30 m. pozwala na zabudowę domem dwulokalowym (posiadamy projekt) lub nowoczesnym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

56,60 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal komercyjny na wynajem o powierzchni 106 m , zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Rejtana i Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,10 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, pierwsze piętro, 62,1 m2, sprzedam, 459 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Reymonta ( Ustronie IV) w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

20 300 zł720 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa hala magazynowo-produkcyjna. Wybudowana w nowoczesnym parku technologicznym. Tuż przy granicy z Wrocławiem. Świetnie skomunikowane z obwodnicą Wrocławia. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

449 600 zł2 810 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę nieruchomość składającą się z 5 działek budowlanych na sprzedaż. Łączna powierzchnia to 2810 mkw. Nieruchomość zlokalizowana Mogilnie, tuż przy hali.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł9 175 m² 10,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 9175 m2 znajdującą się w Stanisławicach, w niedalekiej odległości od Koniecpola. Lokalizacja: ulica Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł63,40 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

_________________________ kontakt: karolina Słomska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł8 579 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę przemysłową o powierzchni 8579 m, położoną bezpośrednio przy drodze głównej. Dane techniczne Powierzchnia 8579 m Wymiary ok. 70 m ok. 130 m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom koło Nakła nad Notecią 70 m2 ogród, budynki gospodarcze Kontakt Dolata Elżbieta tel.   Urokliwy domek blisko Nakła i Kcynii, parterowy z ogrodem ,budynkami gospodarczymi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 426 zł67,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie - mieszkanie 4 pokojowe, możliwość zakupu Komórki i Hali Garażowej lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł6 664 m² 18,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Malowej Górze, gm. Zalesie droga na Koroszczyn. Działka posiada warunki zabudowy. Warunki zabudowy pozwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych wraz z uzbrojeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł71,30 m² 17 952,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy na sprzedaż nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,3 mkw przy ulicy Zauchy w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

160 000 zł1 449 m² 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1.449 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.449.

Szczegóły ogłoszenia

666 666 zł3 732 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł851 m² 1 763 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Obiekt produkcyjno- składowy znajdujący się na terenie 4128 m2 oznaczonym w mpzp symbolem K4.4P: -przeznaczenie podstawowe: tereny przemysłu, tereny usługowo-produkcyjne -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł68,18 m² 10 252,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:101 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,20 m² 8 879,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Na sprzedaż lokal nie mieszkalny z przeznaczeniem na szeroką działalność gospodarczą w Gdyni Obłużu wybudowany przez dewelopera Margo. Lokal posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

40 M / 2 pokoje / osobna kuchnia / balkon / 2 miejsca postojowe W garażu podziemnym / 2018/ zamknięte osiedle Idealna oferta także pod najem! Do sprzedaży ładne, funkcjonalne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 500 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka z domkiem rekreacyjnym, podgrzewanym basenem i lasem - Ustronie, gm. Borek Wlkp., powiat Gostyń. Powierzchnia: 7 500 m | Dom: ok. 50 m | Podgrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu o pow. 182m2 w miejscowości Mikołajew na działce o pow 1200m2 Projekt gotowy Ka33 to.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł5 725 m² 55,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0.57 ha. Prezentowany teren składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 5725 m2 (wymiary: 77 m/52 m) położony nieopodal Łeby, w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł6 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki blisko Grajewa Malowniczo położona działka o powierzchni 6000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkalną. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł870 m² 1 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki położone na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Echa Leśne, powierzchnia mniejszej działki 870mkw wymiary 32x27 z wjazdem z drogi wewnętrznej gminnej od północy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł33,36 m² 19 454,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 33,36 m2 znajdujące się przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie. * 1 piętro * idealne pod inwestycję * doskonały rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

502 000 zł98 m² 5 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 98 m2 (68 m2 powierzchni użytkowej). Nieruchomość po generalnym remoncie - nigdy niezamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł94,46 m² 10 533,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,46 m. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nowość! Oto oferta sprzedaży trzech pięknie położonych, widokowych działek o powierzchniach 800, 837 i 850 m2. Działki te posiadają regularne, prostokątnych kształty i są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo funkcjonalna szeregówka w stanie deweloperskim w rewelacyjnej lokalizacji. Garaż, 2 łazienki, garderoba czy przestronny salon to jedynie kilka aspektów przemyślanego rozplanowania, aby.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł74,10 m² 4 318,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,1 m , położone w miejscowości Pisanica, w gminie Kalinowo, powiat ełcki. Odległość od Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł300 m² 4 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom W stylu rustykalnym - niepowtarzalna nieruchomość W staropolskim klimacie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową nieruchomość, położoną w miejscowości Czaplino.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł68,35 m² 7 300,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne M4 - 68,35 m z ogródkiem, rybnik, kłokocin - 499.000 zł Cena: 499 000 zł BEZ PODATKU PCC M4 - dostępne 3 mieszkania : Powierzchnia: 68,35 m Piętro: parter Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

9 979 200 zł18 144 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego Nowa Wieś Wrocławska, gm. Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski Grunt inwestycyjny pod produkcję, logistykę, magazyny i usługi Działka nr 111/5 | 1,8144 ha.

Szczegóły ogłoszenia

248 300 zł120 m² 2 069,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Proponujemy Państwu tradycyjny dom przysłupowy, wolnostojący z roku około 1850. Z piętrem o konstrukcji ryglowej. Dom o pow. ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 1752.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł36,98 m² 4 110,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu kawalerke o pow. użytkowej 36,98m2. Zabrze Biskupice ul.Bytomska Mieszkanie położone jest przy głównej ulicy dzielnicy Biskupic , jednakże w drugiej lini zabudowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

35,89 zł/m²86,38 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje do wynajmu lokal biurowo-handlowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-handlowy położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł460 m² 2 171,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica w centrum miasta z dwoma lokalami usługowymi, częścią mieszkalną, piwnicą oraz trzema miejscami parkingowymi. Na nieruchomość składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł5 898 m² 9,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne położone w miejscowości Średnia Wieś, gmina Lesko. Nieruchomości znajdują się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu terenów rolnych oraz.