Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

750 000 zł176,60 m² 4 246,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szanowni Państwo Mam zaszczyt zaoferować Państwu dom w jednej z lepszych lokalizacji w Radomiu. Idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca z łatwym dostępem do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

*******biuro na mokrem********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 15 m- jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż 48-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Ligockiej 6 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 6.piętrze, 10-piętrowego bloku. DO 19.05.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,19 m² 6 453,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa kawalerka z widokiem, który pokochasz od pierwszego spojrzenia! Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,19 m idealna zarówno jako inwestycja, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł1 501 m² 213,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1501 m2 zlokalizowaną na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

15,06 zł/m²166 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 166 M2 znajdujący się przy alei adama mickiewicza W dzielnicy stare miasto. Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 583 zł84,62 m² 16 315,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z balkonem w cichej okolicy *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 821 zł76 m² 9 208,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł2 644 m² 26,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Idealne miejsce na Twój dom w otoczeniu natury! Działki budowlane na malowniczym Roztoczu Kol. Teodorówka, gm. Frampol Lokalizacja Działki usytuowane w spokojnej okolicy, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 788 zł84,98 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Zakopanego - przy ul. Andrzeja Struga. Lokal o powierzchni 55 m to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Pustki

Pustki,kujawsko-pomorskie

6 960 000 zł1 356 m² 5 132,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezydencja parkowa | Obszar Natura 2000 | Zaplecze medyczne gotowe do działania | Basen i strefa Wellness | Potencjał dalszej rozbudowy Na sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

98 005 zł1 153 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 3 działki znajdujące się na os. Poznańskim, gmina deszczno. Media - gaz, prąd, woda Na sprzedaż 3 działki o powiwrzchniach 1180 m2, 1153 m2 i 146 m2 znajdujące się na Os.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł320 m² 5 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom w Bartągu ul. Miętowa 2 Działka 1475 m | Powierzchnia użytkowa 282,4 m | Rok budowy: 2013 Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł841,80 m² 3 528,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:535 m²

Budynek restauracyjno-hotelowy gotowy do działalności Prezentujemy Państwu na sprzedaż obiekt restauracyjno-hotelowy stanowiący rentowną i sprawdzoną inwestycję, zlokalizowaną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł260 m² 7 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m (całkowita 240 m ) położony na działce 800 m . Idealny dla rodziny, dwóch pokoleń lub pod inwestycję dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

42 900 zł2 200 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 2200 m2 zlokalizowana na skraju sołectwa Radwanki z dojazdem z drogi publicznej o nawierzchni z kostki betonowej. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom 3 mieszkania - gotowa inwestycja Na sprzedaż dom z potencjałem o powierzchni całkowitej ok.200 m2. a użytkowej 165m2. Zlokalizowany na działce o powierzchni 435m2.

Szczegóły ogłoszenia

725 280 zł3 022 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy dom na sprzedaż w Dolnej Grupie - idealne miejsce do życia! Marzysz o spokojnym domu w pięknej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł114 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Dom z charakterem w sercu natury w sąsiedztwie Krakowskiego Toru Wyścigów Konnych w miejscowości Buczków k/rzezawy w powiecie bocheńskim. Są miejsca, które mają historię,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł6 400 m² 12,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlano - rolnej o pow. 64 ar, położonej w Czerniawce gmina Laszki.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 662 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Buśnia, woj. kujawsko-pomorskie Zapraszamy do zakupu działki budowlanej numerze ewidencyjnym 25/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 901 zł51 m² 11 743,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

88 900 zł46,54 m² 1 910,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie z dużym potencjałem, położone w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł15 200 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną położoną na terenie miejscowości Mszana Górna. Na łączną powierzchnię 1,52 ha składają się dwie działki ewidencyjne połączone dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

242 zł/m²30 m² 7 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Platinium *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 000 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej w miejscowości Krupia Wólka w gminie Prażmów! Działka o powierzchni 1000 m2 i bardzo dobrych wymiarach - 36 m długości (front działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

139 000 zł4 723 m² 29,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łążynie, gm. Zławieś Wielka. Lokalizacja - Łążyn , gm. Zławieś Wielka; - z odległością 16 km do.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²195 m² 9 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy do najmu reprezentacyjną przestrzeń biurową w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Czuby, w okolicach głównej arterii komunikacyjnej. Nieruchomość zapewnia dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

93,70 zł/m²27 m² 2 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w centrum Tarnowa - rejon ul. Targowej Lokal o powierzchni 27 m , usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z ruchliwego chodnika, co zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Cisowa

Manowo,zachodniopomorskie

128 370 zł1 167 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1167 m2, położoną w miejscowości Manowo, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł103,77 m² 12 527,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja oferty! Polecam na sprzedaż wyjątkowy apartament na nowoczesnym osiedlu na poznańskim Grunwaldzie. Osiedle to wielorodzinny kompleks budynków zwany Przylesiem Marcelin znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,10 m² 7 118,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,57 zł/m²90 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal, magazyn ok. 90 m2 z biurem ok. 10 m2. Duża przestrzeń do własnej aranżacji np. magazyn, hurtownię, z przeszklonym pokojem biurowym ok. 10 m2 na pozostałą część.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł140,06 m² 5 276,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:942 m²

Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 942 m2, zabudowana dwoma domami z osobnymi wejściami, a także dużym garażem o łącznej powierzchni użytkowej 57,50 m2 nadającym się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3500 m2, szer. frontu 35m, nie objęta mpzp. Według Studium przeznaczona pod usługi nieuciążliwe, handel, gastronomię i zab. jednorodzinną. Dojazd asfaltem, media.

Szczegóły ogłoszenia

34,16 zł/m²64,40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 64,40 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole przy ul. Dobroszyckiej 2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł18,77 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Budynek zarządzamy przez operatora black apart Informacje ogólne Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskim mieszczącym się w malowniczej.