Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

485 000 zł970 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 855 o powierzchni 970 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Giżyckiej (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka na drugim piętrze kamienicy w centrum. Po częściowym remoncie (min. montaż energooszczędnego ogrzewania sufitowego). Klatka w kamienicy przestronna, schody wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł900 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek - Gąszczyk Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Gąszczyk , w gminie Mstów , Szczegóły oferty: powierzchnia działek: ok. 900 m oraz 1040.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 774 m² 84,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotowie, gmina Zawonia, powiat trzebnicki Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję, ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

869 000 zł83,61 m² 10 393,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Rezerwacja D O M Gotowy do zamieszkania segment szeregowca z ogrodem w Skórzewie F I L M youtu.be/Az22dEZkYZw L O K A L I Z A C J A - Skórzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

11,09 zł/m²47 m² 521 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Połaniec woj. świętokrzyskim. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł6 010 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 6010 m2, w Lisim Ogonie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament z ogródkiem salon z kanapą rozkładaną sypialnia z kanapą rozkładaną aneks kuchenny łazienka z kabiną prysznicową wyjście na ogródek agd: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 367 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem - dom wolnostojący na dużej działce 2367 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną oraz inwestycyjną - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 655 zł39 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to świetna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnych 2 pokoi w kompaktowym metrażu. Na 39 m zyskujesz wygodny układ, który sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 244 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3244m2. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3244m2 i szerokości 45m zlokalizowaną w miejscowości Koziegłówki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł130 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , położony na działce około 550 m , zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Borkowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł260 000 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:260 000 m²

Oferta sprzedaży przedsiębiorstwa rolno sadowniczego z kompleksem gruntów, nasadzeń i pełną infrastrukturą techniczną Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonujące, dochodowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,23 m² 11 172,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które od razu dają poczucie, że można tu stworzyć coś wyjątkowego. Przestrzeń, którą urządzasz po swojemu, światło wpadające z dwóch stron i układ, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 3 Pokoje | Balkon | 1 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się na osiedlu Zabajka w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest już ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł44 700 m² 78,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W krzeszowie Z pięknym widokiem na tereny zielone, lasy I panoramę miasta Na sprzedaż działka o powierzchni 4,47 ha w Krzeszowie, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł150 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 747 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,8747 ha, położona w Zawierciu - dzielnica Skarżyce, przy ul. Zagłoby 27, stanowiąca interesującą propozycję zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 250 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z domkiem rekreacyjnymi z przyłączami uzbrojenia , położona na granicy Szklarskiej Poręby w miejscowości Piechowice - Górzyniec niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,22 m² 16 827,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 m Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 345 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, kompleks 6 działek rolno-budowlanych położonych w Kożuchach Wielkich, gmina Giżycko, województwo warmińsko-mazurskie. Działka nr 3 O powierzchni 0,1245ha za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,12 m² 11 572,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 43,12m2 znajdujący się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo od Dworca pkp i Rynku. Położony w pobliżu fosy miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł4 676 m² 54,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ab Grand poleca Państwu działkę (grunty orne klasy iva i iiib) o powierzchni 4676 m2 w kształcie prostokąta (ok. 27 x 170 m), bez warunków zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł8 850 m² 15,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Pińczycach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy do sprzedaży działkę na Jurze krakowsko Częstochowskiej w Pińczycach.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35 m² 11 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane mieszkanie, wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku, które zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - okazja! Na sprzedaż oferuję przytulne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 52 m , położone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł26,30 m² 47,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania, które oferuje spokój i ładny widok z okien? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy świeżo wyremontowaną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Biały Kamień | 38 m | parter | piwnica | możliwość powiększenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł556 m² 269,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 556 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika Meksyk. Charakterystyka nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

88,75 zł/m²8 m² 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²300 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni ponad 300 m , zlokalizowany na 3. piętrze nowoczesnego, przeszklonego budynku przy ul. Wyszyńskiego - jednej z najbardziej ruchliwych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²800 m² 12 400 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni ok. 800 m2 brutto. Biuro położone jest na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:991 m²

Nieruchomość do remontu lub przebudowy w centrum Łomianek, wszystkie media miejskie. Budynek mieszkalny 200m2 o 3 kondygnacjach, na parterze i piętrze samodzielne 3-4 pokojowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

231 zł/m²30 m² 6 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł237,70 m² 3 029,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

>Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową kamienicę wolnostojącą w stylu secesji wiedeńskiej z 1905 roku - doskonała lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,50 m² 14 259,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje przy morzu | 38,5 m | balkon 6 m | 2022 | pełne wyposażenie | Kołobrzeg Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,28 m² 62,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje wymarzone mieszkanie przy lesie 2 pokoje na ul. Frydrychowicza Oferujemy na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie (35 m ) w sercu fordońskiego spokoju z widokiem na las. Mieszkanie.