Nieruchomości
239 861 ogłoszeń
Od najnowszych
Dom wolnostojący Gryźliny
Gryźliny,warmińsko-mazurskie
1 250 000 zł135,21 m² 9 244,88 zł/m²
1 399 000 zł500 m² 2 798 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Wymysłowo,wielkopolskie
150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²
Biuro, Dworcowy
Tarnów,małopolskie
32 zł/m²15,51 m² 496 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego
Głogów,dolnośląskie
318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta
Wrocław,dolnośląskie
767 300 zł52,81 m² 14 529,45 zł/m²
Dom z garażem, ul. Brzozowa
Hajnówka,podlaskie
470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²
Działka
Czernichów,małopolskie
570 000 zł4 700 m² 121,28 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem
Wałbrzych,dolnośląskie
399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²
275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym Sianów
Sianów,zachodniopomorskie
226 398 zł36,83 m² 6 147,09 zł/m²
Dom z tarasem Wałcz
Wałcz,zachodniopomorskie
1 360 000 zł191,60 m² 7 098,12 zł/m²
9 000 zł127 m² 70,87 zł/m²
Biurowiec Bartoszyce
Bartoszyce,warmińsko-mazurskie
720 000 zł881 m² 817,25 zł/m²
299 000 zł1 969 m² 151,85 zł/m²
Działka Przyszowice
Przyszowice,śląskie
235 000 zł917 m² 256,27 zł/m²
Działka inwestycyjna Włosań
Włosań,małopolskie
848 000 zł3 615 m² 234,58 zł/m²
205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²
Dom szeregowy Oleśnica
Oleśnica,dolnośląskie
849 000 zł98,50 m² 8 619,29 zł/m²
1 050 000 zł340 m² 3 088,24 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek
Włocławek,kujawsko-pomorskie
188 000 zł33 m² 5 696,97 zł/m²
Działka budowlana Stary Wielisław
Stary Wielisław,dolnośląskie
445 000 zł3 849 m² 115,61 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Krzeptów,dolnośląskie
735 680 zł83,06 m² 8 857,21 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia
Miękinia,dolnośląskie
434 401 zł52,19 m² 8 323,45 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska
Warszawa,mazowieckie
784 160 zł46,49 m² 16 867,28 zł/m²
Dom z tarasem Budy-Grzybek
Budy-Grzybek,mazowieckie
3 490 000 zł620 m² 5 629,03 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Łomnica
Łomnica,dolnośląskie
228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament, ul. Bolesława Chrobrego
Świnoujście,zachodniopomorskie
829 401 zł32,11 m² 25 830 zł/m²
Działka, ul. Portowa
Lubin,zachodniopomorskie
180 000 zł404 m² 445,54 zł/m²
Budynek użytkowy Dębe Wielkie
Dębe Wielkie,mazowieckie
14 000 zł256,13 m² 54,66 zł/m²
409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²
Apartament, ul. Myśliwska
Gdańsk,pomorskie
1 729 000 zł101,28 m² 17 071,48 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego
Piła,wielkopolskie
455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²
620 000 zł6 066 m² 102,21 zł/m²
Dom z tarasem
Dąbrowa Tarnowska,małopolskie
489 000 zł133,45 m² 3 664 zł/m²
649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²
Lokal handlowy Krasne
Krasne,podkarpackie
2 500 000 zł660 m² 3 787,88 zł/m²
Działka rolno-budowlana Tuchów
Tuchów,małopolskie
98 000 zł1 800 m² 54,44 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia