Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

436 380 zł63,04 m² 6 922,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,04m2 usytuowane na piątym piętrze apartamentowca w inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

? 3-pokojowy apartament po generalnym remoncie | al. Niepodległości | gotowy do wprowadzenia Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wprowadzić. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia nieruchomość produkcyjna/magazynowa w Kolonii Świdnik Mały, tuż za granicami administracyjnymi Lublina, składająca się z hali oraz zaplecza biurowo-socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 100 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę położoną w malowniczej okolicy nad Zalewem Koronowskim, w miejscowości Nowy Jasiniec, gm. Koronowo. Powierzchnia działki to około 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m , które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

129 999 zł3 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 3000 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 77 m x 39 m. Nieruchomość jest częścią kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

241 152 zł25,12 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: nowe mieszkania w centrum Radomia | Inwestycja Krakowska | Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w prestiżowej inwestycji Krakowska - ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,95 m² 21 380,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 2 pokoje w nowym budownictwie - Rydlówka! Mieszkanie - 36,95 m Usytuowane na 1. piętrze, dwustronne i rozkładowe, co zapewnia dobre doświetlenie i wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

96 840 zł807 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 807 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Gniazdowo (gm. Biesiekierz). To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł175 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 511 m²

Dom drewniany w otoczeniu zieleni. Przedstawiamy ofertę sprzedaż budynku mieszkalnego , jednorodzinnego znajdującego się w miejscowości Witryłów gm. Dydnia, położonego na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 20 m2 w Centrum miasta Atuty : - duża witryna - wejście bezpośrednio z poziomu chodnika, bez barier architektonicznych. - ogrzewanie sec.

Szczegóły ogłoszenia

26,81 zł/m²317 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaże w bryle budynku

> atrakcyjny lokal użytkowy Do wynajęcia idealny na prowadzenie Twojego biznesu! > Ten nowoczesny obiekt położony jest na parterze dwukondygnacyjnego budynku, zapewniając komfortową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł299 m² 431,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną z pozwoleniem na budowę, położoną nad jeziorem w miejscowości Rokitki, gm. Chojnów. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł1 501 m² 106,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Optymalna powierzchnia - 1501 m - idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł4 375 m² 292,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo cicha działka o powierzchni 4375 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy, a także pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w spokojnej Kępie Oborskiej - niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł64,13 m² 9 870,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem | 64 m | Osielsko Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej części Osielska ,.

Szczegóły ogłoszenia

991 000 zł61,70 m² 16 061,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m , położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł116 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu domu typu bliźniak, piętrowy dom o powierzchni 116 m , 5 pokojowy, z ogródkiem, położony w spokojnej lokalizacji w Fordonie. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł53,40 m² 5 337,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52,50 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem w Toruniu, zlokalizowane na osiedlu Rubinkowo, przy ul. Dziewulskiego 29, o powierzchni 48,5 m . Mieszkanie jest dobrze doświetlone dzięki oknom wychodzącym zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł2 231 m² 199,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2230 m kw położona w miejscowości Grochowa w gminie Piaseczno. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 42 m - wysoki parter z windą i balkonem | Iława, ul. Kazimierza Odnowiciela Gotowe do wprowadzenia od zaraz - nie wymaga remontu! Jasne, funkcjonalne i pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

156 240 zł864 m² 180,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. Działka o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina buk. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł9 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka, z widokiem na góry w otulinie Rudaw Janowickich. Proponuję państwu dużą działkę rolną z możliwością uzyskania wz pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Górkło

Górkło,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 028 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów.

Szczegóły ogłoszenia

541 858 zł54,24 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 54,24m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 35,74m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

73 500 zł1 050 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0.1050 ha położona w miejscowości Grodziec, gmina Ozimek. Działka w planie miejscowym przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 133 zł65,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach wybudowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 50m , położone w budynku wielolokalowym w centrum Miechowa, przy ul. Targowej. Obecnie mieszkanie stanowi jedno pomieszczenie, ale jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł29 m² 19 138 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nietuzinkowe mieszkanie w cichym zakątku krakowskiego Bieżanowa. Dostosowane do potrzeb osoby z trudnościami w poruszaniu się, korzystającej z wózka aktywnego. Znakomite także jako.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Poniżej 10 tys/mkw w Kołobrzegu! Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł114,12 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Twój dom z widokiem na spokój - 3 domy w stanie deweloperskim Różanka, powiat strzyżowski, gmina Wiśniowa 15 minut do miasta powiatowego Strzyżów, szybki dojazd do sklepów, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł72,80 m² 1 030,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 o pow. 72,80 m2 jest usytuowany na I kondygnacji nadziemnej przedmiotowego budynku (parter) i składa się z trzech pokoi (o pow. użytkowej 17,90 m2, 13,40 m2, 18,50.

Szczegóły ogłoszenia

24,09 zł/m²45,66 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni użytkowej 37,63 m , zlokalizowanego w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 58, w budynku handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,43 mkw usytuowane na VII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż o powierzchni 15,5 mkw, położony w przyziemiu 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2008 roku w centrum Włocławka, przy ul. Stodólnej 39/41, w terenie zamkniętym. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł315,21 m² 9 358,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sielski azyl.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł37,30 m² 2 680,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-