Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:859 m²

Ofertą sprzedaży jest urokliwy dom wolnostojący w Zieleniewie zaledwie 600 m od promenady i plaży jeziora Miedwie. Nieruchomość składa się z dwóch połączonych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł94,54 m² 12 682,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe Mieszkanie w centrum Sopotu Mieszkanie idealne dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Sopotu, przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 100 m² 242,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działkę jako lokatę. Działka położona w Wolicy 20 minut do Warszawy trasą S8. Wymiary działki 30 x 82 Dojazd drogą asfaltową od S8 do działek podzielonych droga.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²10 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Zana *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 900 zł40,30 m² 5 456,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 1. Piętro Komuny Paryskiej Czynsz 158,80 Piwnica + Ogródek+ Schowek i Strych bezpieczne mieszkanie wygoda I brak zmartwień Jeśli chcesz mieć wreszcie swoje miejsce, ale nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 084 171 zł69,65 m² 15 565,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji I bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze trzypiętrowego budynku nowoczesnej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

5A/3 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 39 m2 + ogródek 24 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 707 m² 360,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1709m2 przy ul. Lawendowej na prestiżowym osiedlu Redykajny w Olsztynie. Prostokątna parcela,od strony ulicy płaska, opada dalej w stronę sąsiadującego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone w Toruniu na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Mokre. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł413 m² 13 075,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design, elegancję, bezpieczeństwo i ekologiczne rozwiązania. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

849 998 zł750 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 473 m²

Amelia Klapa Specjalista ds.Nieruchomości   Niezwykła Inwestycja w Fajnej Lokalizacji! Szukasz inwestycji, która zaoferuje zarówno stały przychód, jak i możliwości rozwoju?.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł40,50 m² 27 135,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dla osób, które szukają gotowej przestrzeni bez kompromisów dopracowanej, spójnej i wygodnej na co dzień. Stara Ochota łączy ciszę i zieleń z szybkim dostępem do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł139,92 m² 5 360,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: dom wolnostojący W gowinie koło luzina Na sprzedaż przytulny, słoneczny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania D Z I A Ł K A : Płaska.

Szczegóły ogłoszenia

117 840 zł982 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w malowniczej miejscowości Podkampinos, w sercu gminy Kampinos. Oferowane nieruchomości (różne powierzchnie) są częścią nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 487 000 zł82 m² 18 134,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowo wybudowanej inwestycji, gotowy do odbioru. Inwestycja to nowy fragment Służewca, na który składają się dwa budynki mieszkalne oraz otaczający je teren wraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²230 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni około 230 mkw z przeznaczeniem pod wiele rodzajów działalności (oprócz gastronomicznej), doskonale zlokalizowany blisko centrum handlowego w Jankach.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²150 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 156 m2 | Targówek-Zacisze | Metro Trocka | Wysoki Standard Oferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurowo-usługową w reprezentacyjnym budynku z 2019 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 416 zł42,98 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Skylight *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł420 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wysoki standard | Sauna | 420 m2| 3 sypialnie Klasyczny dom wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Drewno i naturalny kamień w świetnie dobranych proporcjach i stonowanej.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł403 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża Wólka Na sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m , położone w spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Radom,mazowieckie

750 000 zł109 m² 6 880,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż - dwa domy w zabudowie bliźniaczej - projekt Dom w Riveach 5 gb - Radom, dzierżków. Na sprzedaż dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 086 zł27,32 m² 10 105,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Trzypoziomowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody | Rekuperacja |.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,70 m² 9 724,47 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Słoneczne 3 Pokoje z Panoramą na zachody słońca Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł397 m² 1 508,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wraz z warsztatem usługowym położone na działce nr 361 am-1 o pow. 0,13 ha w Gościęcicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

258,67 zł/m²15 m² 3 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

9 000 000 zł7 453 m² 1 207,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości blue-home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego położonego w Toruniu, oferowanego na zasadach wyłączności. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, o powierzchni 3.300 m , położona w malowniczej części Osjakowa (woj. łódzkie), przy ul. Sieradzkiej. Działka objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dostępne wyłącznie w ofercie naszej agencji, zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Radomska. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł108 m² 6 935,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin Konstantynów | 108 m przestrzeni, ogród i komfort domu. Dwupoziomowe mieszkanie, z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania z oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 202 m² 153,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, jaroszyn - 1202 m2 Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budowlanymi oraz domami.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 498 m² 232,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana na pograniczu Dąbrowy i Banina! lokalizacja: nieruchomość położona na granicy Dąbrowy i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom 84 m Rzeszów, os. Budziwój 1. Atuty Cicha i spokojna okolica idealne miejsce do wychowywania dzieci, -Kameralne osiedle z rodzinną atmosferą i dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,40 m² 8 963,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,4 m , położonego na czwartym piętrze w zadbanym budynku na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 149 m² 826,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną, położoną na terenach leśnych w zachodniej części osiedla Stara Miłosna (dzielnica Wesoła). To idealna propozycja dla osób szukających.