Nieruchomości

239 698 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł876 m² 2,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zgrabna Działka o powierzchni 876 mkw położona w Kętach przy ul. Legionów na wynajem. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działka ma przeznaczenie 164.MU mieszkaniowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51,60 m² 6 763,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,60.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 275 m² 118,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki - nogat, gm. Łasin, powiat grudziądzki Województwo kujawsko-pomorskie Twoje miejsce w pobliźu jeziora - inwestycja w spokój, naturę i przyszłość Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

57,74 zł/m²192 m² 11 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia : bardzo komfortową powierzchnię biurową ok. 192 m2 -2 piętro w budynku biurowym klasy A. Powierzchnia w formie open space, podział powierzchni pod klienta - staraniem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

7 999 000 zł1 939,67 m² 4 123,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 190 m²

Zadbany obiekt biurowo-magazynowy na działce ponad 8 tys. mkw, zlokalizowny W janikowie, przy drodze wojewódzkiej nr 194 (około 9 km od Centrum miasta) mpzp, możliwość rozbudowy Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 477 m²

Siedlisko, dom wolnostojący o powierzchni 75m2 na działce 4477 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni około 100m2. Dom mieszkalny, parterowy wybudowany w latach 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Designerskie 2-pokojowe (z potencjałem na 3!) mieszkanie z balkonem na Bieżanowie! Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 023 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,23 ara - świetna lokalizacja, gotowa do zabudowy! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,23 ara, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł62,20 m² 6 028,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie W dobrej lokalizacji kutna Posiadamy w ofercie własnościowe mieszkanie z Księgą Wieczystą na pierwszym piętrze przy ul. Oporowskiej w Kutnie o pow. 62,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł101,51 m² 5 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według cenionego projektu Dom przy Rubinowej 14 w stanie surowym zamkniętym. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy przy ul. Kłopot 4. Lokalizacja Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

231 840 zł1 006 m² 230,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m 2 położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Doskonałe piaszczyste podłoże pod zabudowę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,40 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny o pow. 51,40 m2 Lokalizacja: konin ul. Topazowa (os. Diamentowe) Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim dwupiętrowym bloku z cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł54,30 m² 6 445,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł1 050 m² 2 475,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ścisłe centrum. powierzchnia użytkowa ok 1800 m2! Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zlokalizowana w ścisłym centrum miasta w odl. ok. 500m od Galerii Katowickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 000 zł78,27 m² 14 488,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,27m2 na parterze z ogródkiem zlokalizowane w Krakowie-dzielnica Podgórze Duchackie. Mieszkanie sprzedawane w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 323 zł25,23 m² 13 528,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - Fuleda, gmina Giżycko Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Fuleda - tuż nad jeziorem Dobskim, będącym.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł6 248 m² 99,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna działka na skraju malowniczej wioski Barcice Drwalewskie, 37 km od centrum W-wy. Jest plan zagospodarowania. Działka 6248m cena 100 pln m/2 Działka składa się z 5 działek: 1000m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł84 m² 24 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy: modernistyczny apartament 84m2, przy ul. Kamionkowskiej, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego pod lupą: ten nowoczesny apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł134,41 m² 5 572,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości fenig- home oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej części Zawady (gmina Myślenice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 €8 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim, w miejscowości Chlebnia,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł880 m² 210,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 880 mkw w Gołubiu, powiat Kartuski. Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54,31 m² 17 584,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł25,64 m² 25 312,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 25,64 m z klimatyzacją, kamienica z windą. ul. Ariańska | Stare Miasto / Lubicz | centrum Krakowa lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

6 500 000 zł656 m² 9 908,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 074 m²

Top, premium, jedyna tak niepowtarzalna lokalizacja, do plaży tylko 30 m - z okien górnych sypialni domków widać morze. Na sprzedaż przepięknie położone domki, między drzewami iglastymi.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

88 200 zł980 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta, także dla developera! Biuro Tara oferuje na sprzedaż 8 działek budowlanych położonych w Wolicach (gmina Barcin) blisko miasta. Działki o następujących powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł143 m² 9 020,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

Numer oferty w biurze 6383 Jeśli szukacie Państwo domu wolnostojącego w przepięknie położonej lokalizacji ta oferta jest idealna! Polecamy do sprzedaży dom (5 pokoi i salon).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 485 zł25,12 m² 15 067,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

88 920 zł988 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładne działki położone w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł44 m² 10 863,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Osiedlu Projektant w Rzeszów. Mieszkanie świetnie nadaje się dla rodziny jak i pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20,50 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia kawalerka przy parku Sady Żoliborskie. Dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa. 8 minut pieszo do metra Marymont. W pobliżu Galeria Handlowa Żoliborz. Pokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 440 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Niedźwiada, bezpośrednio przy granicy ze Stasiówką. Działki mają powierzchnię: 2 działki po 14 arów 1 działka.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł84,20 m² 5 534,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnym, rodzinnym otoczeniu? Jeśli tak, to zapraszam Cię na prezentację trzypokojowego lokalu położonego przy ulicy Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł122 m² 5 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 019 m² 89,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m ) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej. Działka ma bardzo korzystne.