Nieruchomości

239 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 500 zł482 m² 38,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom biurowy na wynajem Dolny Mokotów, otulina Parku Sieleckiego Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 482 m , położona na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - zielona Kostuchna Cena: 1 250 000 zł (+ 50 000 pln za wyposażenie)| Powierzchnia użytkowa: 150 m | Powierzchnia działki: 400 m | Typ.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowo położone działki budowlane, każda o powierzchni 700 m (łącznie 1400m2) , zlokalizowane w Reptach Śląskich w miejscu, gdzie nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł51 m² 13 431,37 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

186 000 zł50,28 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,28 m , położone na 4 piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Wolności w centrum Zabrza. Lokal stanowi propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł83,42 m² 23 855,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy państwu przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie z dużym salonem i kuchnią bezpośrednio przy stacji metra Kabaty. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 83,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia | Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne | Okolice Placu Legionów Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 900 zł101,83 m² 6 775,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Bolesławice/dojazd od dobrej Przedstawiamy nową ofertę 2 budynków w zabudowie bliźniaczej w ramach kolejnego etapu inwestycji - kontynuacja dotychczasowego projektu, który zakłada budowę 8.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W gminie Nowy Kawęczyn działka budowlano-rolna. Niesamowite widoki naokoło na okoliczne pola. Fantastyczna przestrzeń. Widać tylko niebo. Do najbliższego sąsiada 800 metrów, tyle też do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wejsuny,warmińsko-mazurskie

153 000 zł1 002 m² 152,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na Mazurach Wejsuny | blisko jezior i natury, 600 m do plaży Jeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można złapać oddech, to dobrze trafiłeś. Na sprzedaż 4 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dowhan-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Palcu Słowiańskim, tuż przy sądzie. Budynek nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł29 m² 15 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 29 m , położony w atrakcyjnej części Kołobrzegu przy ul. Jana Kasprowicza, w prestiżowej strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Wynajem | ul. Nowowiejska | Przestrzeń idealna dla studenta Do wynajęcia jasny, funkcjonalny pokój w przestronnym mieszkaniu (2-pokojowym). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Nowowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 480 m² 133,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 4480m2 nad jeziorem Jamno. Działka z linią brzegową. Jest to działka rolna. Cicha i spokojna okolica nad samym jeziorem. Świetna działka pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

10 920 zł390 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

*** Oferta z klauzulą wyłączności *** Small Business Units *** powierzchnie od 370 m2 *** Funkcjonalny kompleks posiadający mniejsze moduły magazynowe. Bardzo dobrze wyeksponowany, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Segment z ogrodem | ul. Spacerowa, cieplice W jednej z najbardziej cenionych i zielonych części miasta - Jelenia Góra - Cieplice, przy kameralnej ulicy Spacerowej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,70 m² 12 925,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Elbląga Bulvar Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Bednarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł60 m² 5 833,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super oferta! Cena promocyjna: 349 999 zł Mieszkanie w Czernicy, gmina Jeżów Sudecki Dwupokojowe mieszkanie w Czernicy z własnym ogrodem i garażem Oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł123,20 m² 6 891,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Jagiellońska w Szczecinie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 123,2 m , położone w sercu Szczecina - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50g na na nowo powstałym osiedlu Libero. Libero to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł66,90 m² 12 227,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nietypowego, funkcjonalnego układu z oddzielną sypialnią, przestronną strefą dzienną i dużym potencjałem aranżacyjnym. Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł58,46 m² 9 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle ul. Wrocławska w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji W Słupsku, przy ulicy Wrocławskiej, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł145 m² 5 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa. Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 943 zł37,41 m² 12 455,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję na prawobrzeżnej części Świnoujścia - Warszów. Termin rozpoczęcia prac : lipiec 2025 - budowa będzie trwać 15 miesięcy. Możliwość składania rezerwacji na.

Szczegóły ogłoszenia

165 120 zł2 064 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych (mnr) o łącznej powierzchni 2064m , znajdujących się na jednej księdze wieczystej. Istnieje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,16 m² 15 905,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Ciche, trzypokojowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w oficynie kamienicy z 1885 roku. Idealne położenie, stacja metra 100 m, węzeł komunikacyjny Wileńska, ch Wileńska,.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł774 m² 117,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Komplex przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 774 m2 położnej we wsi Lubajny, która od centrum Ostródy dzieli odległość zaledwie 3 km dojazdu drogą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Na sprzedaż dom do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, położony w kameralnej miejscowości Grojec. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł146,51 m² 5 726,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 146,51 m2, znajdujący się w miejscowości Konopiska, powiat Częstochowski. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 313 zł60,50 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna Polana to nowoczesne i prestiżowe mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Borówiec,wielkopolskie

4 300 zł130 m² 33,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do najmu wyjątkowy dom jednorodzinny w Borówcu pod Poznaniem. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130m2 z usytuowaniem segmentów budynku, gwarantującym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Cedrowej. Nieruchomość o powierzchni 50,40 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:724 m²

Na sprzedaż drewniany budynek o pow. użytkowej 25 mkw Łękawica. Do sprzedania budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 25 mkw, położony na działce budowlanej o powierzchni 724 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł1 800 m² 441,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana położona pod Olsztynem w miejscowości Bartąg nad Jeziorem Bartąg. Najważniejsze atuty: działka objęta mpzp - przeznaczona na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł158 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Marek Posiadała   Więcej ofert: Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu w Wolbromiu, w którym możesz szybko zamieszkać, to.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł887 m² 279,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 887 m2, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

10 584 zł176,40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność gastronomiczną zlokalizowany przy ul. Sikorskiego. Powierzchnia 176 m2. Parter z witryną. Lokal wykończony i dostosowany pod gastronomię z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł105,65 m² 8 982,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szereg skrajny! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w gminie Czernica - teren niezalewowy Dom składa się z dwóch kondygnacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 099 m² 586,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,99 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 43m/ 27m.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł902 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszego Klienta zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu zlokalizowanego w Dolnym Polu, gm. Kaźmierz, tylko 4 km od Tarnowa Podgórnego! Propozycja idealna dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.