Nieruchomości
239 738 ogłoszeń
Od najnowszych
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 580 000 zł86 m² 18 372,09 zł/m²
Kawalerka
Krynica-Zdrój,małopolskie
620 000 zł27 m² 22 962,96 zł/m²
459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²
Budynek użytkowy Drelów
Drelów,lubelskie
2 500 000 zł479,47 m² 5 214,09 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Hala wolna od zaraz, ul. Pużaka
Krosno,podkarpackie
13 500 zł750 m² 18 zł/m²
1 200 zł1 440 m² 0,83 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Sopot,pomorskie
55 zł/m²225,50 m² 12 403 zł
60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²
180 000 zł458 m² 393,01 zł/m²
Budynek użytkowy
Trześń,podkarpackie
2 600 000 zł466,76 m² 5 570,31 zł/m²
Działka rolna przy lesie, ul. Łąkowa
Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie
550 000 zł27 188 m² 20,22 zł/m²
Działka Sobolewo
Sobolewo,podlaskie
650 000 zł2 600 m² 250 zł/m²
Działka budowlana Chojna
Chojna,zachodniopomorskie
94 185 zł819 m² 115 zł/m²
500 000 zł59,70 m² 8 375,21 zł/m²
Działka rolna przy lesie Demlin
Demlin,pomorskie
121 200 zł1 010 m² 120 zł/m²
80 zł/m²194 m² 15 520 zł
64,50 zł/m²300 m² 19 350 zł
Mieszkanie z garażem, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
Włocławek,kujawsko-pomorskie
530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Morska
Reda,pomorskie
689 000 zł58,50 m² 11 777,78 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Dominowo
Dominowo,wielkopolskie
249 000 zł1 811 m² 137,49 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Sezamowa
Gortatowo,wielkopolskie
739 000 zł83,30 m² 8 871,55 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Osiedlowa
Krze Duże,mazowieckie
3 233 760 zł22 400 m² 144,36 zł/m²
645 000 zł63,58 m² 10 144,70 zł/m²
Dom z garażem Pobiedziska
Pobiedziska,wielkopolskie
1 250 000 zł274,60 m² 4 552,08 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Graniczna
Wrocław,dolnośląskie
1 150 000 zł210 m² 5 476 zł/m²
70 350 zł1 005 m² 70 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz
Grudziądz,kujawsko-pomorskie
179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²
75 000 zł240 m² 312,50 zł/m²
Działka rolno-budowlana Branica
Branica,kujawsko-pomorskie
99 235 zł1 115 m² 89 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Pałucka
Wrocław,dolnośląskie
3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
330 100 zł45 m² 7 335,56 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Nowy Świat
Swarzędz,wielkopolskie
105,56 zł/m²18 m² 1 900 zł
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Południowa
Kiełczów,dolnośląskie
799 900 zł90 m² 8 887,78 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-16
Działka rolno-budowlana ogrodzona
Łąki Bratiańskie,warmińsko-mazurskie
206 250 zł18 782 m² 10,98 zł/m²
Biuro z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
86,96 zł/m²115 m² 10 000 zł
299 000 zł700 m² 427 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
699 000 zł59,49 m² 11 749,87 zł/m²
Dom z garażem
Cigacice,lubuskie
1 200 000 zł187,20 m² 6 410,26 zł/m²
Działka komercyjna Pasiecznik
Pasiecznik,dolnośląskie
600 000 zł3 400 m² 176,47 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia