Nieruchomości

239 698 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 000 zł64,22 m² 6 384,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,22 mkw, położone na parterze w niskim, zadbanym bloku na Retkini. Układ mieszkania: 3 ustawne, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł4 200 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena tylko 68 zł za m2! Obszerna działka położona w granicach miasta Bielsk Podlaski. Otoczenie to nowe domy jednorodzinne , dobry dojazd do głównej drogi Bielsk Podlaski - Wyszki. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł57,54 m² 53,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na granicy Krakowa, na wzniesieniu, z pięknymi widokami przez cały rok, a w zimie bez smogu. Lokalizacja Węgrzce - Magiczne Wzgórze przy forcie Łysa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł127,01 m² 5 897,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Nowa niższa cena atrakcyjna oferta! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju w sołectwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

377 900 zł41,89 m² 9 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do zakupu 2 pokojowy Apartament znajdujący się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bednarskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie ul. Rzgowskiej w łódzkiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 950 m² 54,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kępie, gmina Ślesin idealne pod dom jednorodzinny lub niewielką działalność usługową zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 331 m²

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²84 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowego osiedla w dzielnicy Chylonia w Gdyni. Prezentowana inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł840,21 m² 1 487,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Grzywna woj. kujawsko-pomorskie 50m od drogi krajowej nr 91 14km od Torunia. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

: piękny dom W stylu glamour : Polecam Państwu na sprzedaż przestronny, komfortowy i pięknie urządzony dom w Kostrzynie Wielkopolskim. Posesja jest ogrodzona i zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 320 zł39,28 m² 21 800,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł13 030 m² 537,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na terenie obszaru objętego mpzp "nowa Huta-Igołomska płn" Miejsce niezwykle atrakcyjne dla inwestorów i przedsiębiorców. Możliwość uzyskania 6 000 m2 P.U. - pow. hali magazynowej 3480.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,40 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, klimatyczne mieszkanie, położone na IV piętrze budynku, w centrum miasta najbardziej poszukiwanej lokalizacji w mieście, na działce o pow. 256m2. Mieszkanie o pow.46,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł66,80 m² 11 781,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , położone we Wrzeszczu Dolnym przy ul. Żywieckiej. Lokal znajduje się w kamienicy, na 2. piętrze. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Są nieruchomości dobre. Są bardzo dobre i są wyjątkowe takie, które kupuje się dla widoku, lokalizacji i stylu życia. Ten dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy z balkonem i miejscem parkingowym (pierwszy wynajem) 3000 zł + opłaty. Oferowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 wypełnia salon wyposażony w kino.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł2 403 m² 32,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45,35 m² 6 835,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania, na osiedlu Koziny. Niedaleko centrum handlowo-rozrywkowe Manufaktura oraz tereny zielone - Park Zdrowie. Dobrze skomunikowane. Blisko punkty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 000 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 8000 m (0,8 ha) , położona w północnej części Augustówka, na granicy z Dębiną. Informacje podstawowe Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, z dala od zgiełku miasta w Chrząstawie Wielkiej. Bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 65,1 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 633 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zarezerwowane do 2022-03-24 Właściciele oczekują ceny 36000euro. Działka 1633m2 oraz udział w drodze pod dom mieszkalny wolnostojący z projektem i uzbrojeniem w miejscowości Torzym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 464 zł55,84 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,98 m² 29 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu mieszkasz w rytmie miasta i nadwiślańskich spacerów. Wiślane Tarasy 2.0 to nowoczesna, rozpoznawalna architektura, zielone dziedzińce i prywatność, którą czuć już od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 007 m² 99,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Kołczewie zaledwie 4 km od nadmorskiej miejscowości Wisełka. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3007 m2, z możliwością podziału. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

63,03 zł/m²71,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy położony w samym centrum Krakowa. Oferta idealna dla właściciela działalności gospodarczej poszukującego miejsca pod biznes. Najważniejsze informacje Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł347 m² 33 141,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Komfortowy Penthouse z widokiem na panoramę Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse w prestiżowej lokalizacji Saskiej Kępy, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46,81 m² 8 438,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2 Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł674 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki 674m2 Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m Media: woda prąd gaz i kanalizacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł1 059 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1059 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut drogi od Łomży. To idealne miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 246 zł193 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia blisko obwodnicy Szybki dojazd do centrum Wągrowiec, ul. Rgielska Przedmiotem oferty jest hala o pow.193m 2 , wysokość 4,2-4,5m, 1 brama wjazdowa o szer. 5,8m i wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł197 m² 7 614,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' zapraszają do zapoznania się z oferta kupna domu z funkcja gościnna z przeznaczeneim dla 16 gości Dom choć w zabudowie bliżniaczej pionowej nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Nowe Smarchowice, os. Zielony Dąb (pod Namysłowem) Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom przy Alabastrowej 31, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 301 zł59,15 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo | odbiór III kwartał 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,15 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62,30 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , zlokalizowane w Zabrzu, na cichym i spokojnym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie dtś co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł3 100 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę rolną z bajeczną panoramą Pogórza Kaczawskiego. Położna we wsi Klecza - gmina Wleń, powiat lwówecki. Powierzchnia 3100 m2. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

66,66 zł/m²300 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint commercial property (mcp) prezentujeofertę wynajmu lokali biurowych w kompleksie biurowym klasy A w krakowskim Podgórzu. Lokalizacja: lokalizacja w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,13 m² 9 629,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze z windą (nowe budownictwo - blok z 2014) Piła - osiedle Zamość! Dwustronne rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie ( 2014 ).

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł5 041 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Krynki, al. Szkolna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Krynki, przy Alei Szkolnej. Powierzchnia działki wynosi 5041 m i obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mleczno

Mleczno,dolnośląskie

82 000 zł1 080 m² 75,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działki w Mlecznie - Gmina Rudna - zaledwie 9km od Lubina i 5km od Rudnej Serdecznie polecamy na sprzedaż 3 działki pod zabudowę mieszkaniową lub jako teren łąk.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 177 m² 114,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Elżbiecin, gm. Opinogóra Górna o powierzchni od 953 m2 do 1177 m2. Przeznaczenie: - wydane warunki zabudowy pod zabudowę.