Nieruchomości

239 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł26 815 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom wraz z kompleksem działek w miejscowości Świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski. Świecie Kołobrzeskie to spokojna sielankowa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 1 etap osiedla - 4 budynki (8 lokali) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie lokalu usługowego 23%.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł21,20 m² 9 386,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 21,2 m , zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu hotelowego Kyriad Karkonosze w Wojcieszycach. To wyjątkowa okazja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²38,85 m² 1 709 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

346 500 zł17,34 m² 19 982,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która będzie zarabiać od razu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł700 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod budowę domu. Szukasz działki na uboczu a zarazem blisko miasta. Działka na obrzeżach Częstochowy zlokalizowana w Brzeźiny - Kolonia gmina Poczesna Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

62,80 zł/m²535 m² 33 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 510 m2. Brak prowizji. Do dyspozycji Najemców jest parking podziemny, który zapewnia 187 miejsc parkingowych. Duże przeszklenia umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż nr oferty: sldoc8943 Kategoria: mieszkanie dwupoziomowe W budynku W zabudowie szeregowej Lokalizacja: legnica Powierzchnia: 98 m2 taras pokoje : 4 Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem w dwupiętrowej willi z lat 70. Willa znajduje się w Redłowie - kameralnej dzielnicy Gdyni, jednocześnie położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Witam Oferuję do wynajęcia hale o całkowitej powierzchni 400m2 .Poziom 0 Przeznaczenie nieruchomości magazynowo - produkcyjne. Posadzka niepylna. Wysokość około 3,2m do 3,3 Wymiar bramy ok 2x2m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł900 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:344 m²

Inwestorzy taka okazja pojawia się niezwykle rzadko! Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna w samym sercu Inowrocławia ul. Toruńska 42. To nieruchomość łącząca historyczny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,55 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Hynka (os. Dywizjonu 303). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 530 m² 35,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Parsęcko - działki budowlane na uboczu. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w Parsęcku, gmina Szczecinek, na kolonii. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 059 m² 250,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego. ok. ul. Ludowej (.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł439,30 m² 9 788,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:410 m²

Okazja inwestycyjna! 600M-metro zacisze, 18 pokoi! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny przygotowany w całości do wynajęcia. Dom przeszedł remont generalny z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w malowniczym Runowie, położonym w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Ta atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego tempa życia, a jednocześnie zapewni wygodny dostęp do niezbędnej infrastruktury? Myślisz o inwestycji w nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Płoty,zachodniopomorskie

168 000 zł68,25 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu lokal mieszkalny położony w Płotach przy ul. Krótkiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy 5 rodzinnej, na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²620 m² 38 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- powierzchna dostępna dla osób z niepełnosprawnością - bez prowizji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu utrzymanej w bardzo dobrym standardzie powierzchni biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

323 510 zł38,06 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Sadłogoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł143 m² 4 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dobre Nieruchomości oferują malowniczo usytułowany, funkcjonalny dom o powierzchni 143m2 w malowniczej miejscowości Sadłogoszcz koło Barcina, położony na działce 1500m2. Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 682 m² 113,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3682 m 2 położona w Krzyżu Wlkp., powiat czarnkowsko - trzcianecki, Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu - wokół część działek już.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 155 m²

Sprzedam działkę przemysłową Z budynkami magazynowym I biurowym przy granicy polsko-niemieckiej W kostrzynie uwaga! oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 414 m² 388,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną oraz jednorodzinną w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest dzielnica Ponikwoda. adres: ul. Palmowa działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł314 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł230 m² 1 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Brodnica, ul. Dworcowa. Dom do sprzedania. Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego, wolnostojącego znajdującego się w Brodnicy przy ul. Dworcowej. Powierzchnia zabudowy budynku mieszkalnego: 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Biurowo- usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard Wysoki Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: pomieszczenie sklepowe: 3,65mx6,79=24,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł114,30 m² 7 436,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Inwestycja powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal Wieliczka : - 100 m, 200m, 300m parter z witryną, - wykończony z własną łazienką - o różnym przeznaczeniu, - do własnej aranżacji, - możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Działka budowlana 2 000 m2 | Cholewy gm. Błonie - idealna pod dom Marzysz o domu w urokliwym, wypoczynkowym miejscu z dala od hałasu, ale ze sprawnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 168 m² 548,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 745 m²

Oferuję działkę o powierzchni 5745 m 2 zabudowaną obiektami: - budynek biurowo- techniczny - 1652,75 m 2 powierzchni użytkowej - budynek wiaty - 112,50 m 2 powierzchni użytkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,52 m² 10 583,25 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. 9 dywizji Piechoty. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż jasny, komfortowy segment w spokojnej części Brwinowa. Gotowy do wprowadzenia. Atuty nieruchomości: * Klimatyzacja * Dwa miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu * Drewniany taras * Robot.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Węgrzce gm. Zielonki. Nowa Inwestycja 12 segmentów w zabudowie bliźniaczej. Super lokalizacja, urocze miejsce. Prowizja 0% - / koszty pośrednika pokrywa sprzedający. Rynek pierwotny - Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

782 439 zł49,21 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego apartamentu na krótki najem w Krakowie, przy ulicy Madalińskiego. Apartament zapewnia wysoką stopę zwrotu inwestycji na poziomie 10% (apartament w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²31 m² 1 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny w Brennej gotowy pod Twoją firmę. Prezentujemy 3-kondygnacyjny budynek zlokalizowany przy głównej drodze dojazdowej do Brennej, zaledwie ok. 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł281,40 m² 9 203,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6