Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 600 zł40,51 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, wyposażony apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł240 m² 7 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m (176 m bez skosów), położony na zadbanej działce o powierzchni 17 arów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł922 m² 54,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 14 działek budowlanych w miejscowości Biesiadki, gmina Gnojnik, powiat Brzeski. Ceny: 1. Działka 4,91 a - sprzedana 2. Działka 4,70 a - sprzedana 3. Działka 9,22 a -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z dużym narożnym ogródkiem - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji! Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 000 zł150 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 15 ha, o wymiarach 235 x 638 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe -gotowe do wprowadzenia-os. Sady. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,74 m2 usytuowane na parterze w jedno piętrowym bloku na os. Sady. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł177,60 m² 7 314,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przepiękny dom w stanie surowym zamkniętym | Motycz | przestrzeń, cisza | wyjątkowy projekt Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł4 500 m² 153,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna położona przy trasie A3 kierunek Zielona Góra. W odległości około 10 km od Głogowa Działka o powierzchni 45 arów, w pełni uzbrojona - energia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 227 m² 224,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę która w mpzp przeznaczona jest jako tereny aktywności gospodarczej oznaczona symbolem agc. Nieruchomość znajduję się w okolicy ul.Turystycznej w szybkimy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną działkę w Ochli. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Możliwość zakupienia trzech działek bądz jednej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działka 300 000 pln, 3 000 zł/m , Wołomin, helenów. Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki pod inwestycje, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Helenowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

272 826 zł659 m² 414 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! zapraszamy do współpracy! Do sprzedaży pozostało 10 działek - zaznaczone na mapce kolorem zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł76,50 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Na wynajem nieruchomość doskonale nadająca się zarówno na biuro jak i np gabinety zlokalizowana w sercu Gdańska- wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł4 000 m² 16,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Nowy Gaj, gmina Wojciechów, woj. lubelskie *działka numer 446 *powierzchnia 40 ar *wymiary około 40 x 110 *na działce drzewa *teren nieogrodzony Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Proponujemy Państwu do wynajmu lokal handlowo-usługowy w Mysłowicach w kameralnym miejscu przy ulicy Grunwaldzkiej (wejście od podwórka). Lokal idealnie nadaję się na salę zabaw, salę do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł137 m² 8 029,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (w tym 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł94,90 m² 8 914,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

! nowoczesne 3 pokoje Z antresolą - domy W niemczu! atuty: standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowy dom (lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym) w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł3 445 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super Cena dużej działki - w innej ofercie też druga mniejsza działka obok! Atrakcyjna, duża działka budowlana (z możliwością podziału na mniejsze) - na sprzedaż w miejscowości Ochla,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł72,30 m² 8 506,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do obejrzenia oferty sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy H. Sienkiewicza 92 przy ul. Ryskiej w Białymstoku. Mieszkanie jest odświeżone. Korzystna lokalizacja wśród zieleni, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ogrodzonym bloku na osiedlu Wrzosy w Toruniu. Mieszkanie składa się się z: -pokoju dziennego z aneksem kuchennym (łącznie około 18m2), -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 152 m² 80,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 4 działki, z wydanymi na nie warunkami zabudowy, co daje pełną możliwość wybudowania domu. Działki te znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,01 m² 20 418,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Roi 10% | gotowiec inwestycyjny | kawalerka Z biznesem airbnb | rynek wrocławski (for English scroll down) top lokalizacja Rynek Wrocławski ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna. Zlokalizowane niedaleko lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prąd i wodociąg w drodze. Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł143,80 m² 9 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.144 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 990m2, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł33 m² 15 121,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 33 mkw. - 2 pokoje - piętro 4/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 400 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję, działkę budowlaną, położoną w miejscowości Bartoszówka przy asfaltowej drodze Gminnej. W drodze Gminnej znajduje się prąd oraz wodociag. Teren objety jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł96 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł2 549 m² 39,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w starej dąbrowie. Informacje podstawowe: powierzchnia:2549 m2 Kształt działki: nieregularny, działka: skrajna, wygląd działki: pusta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł5 130 m² 240,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł7 400 m² 20,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z warunkami zabudowy Budy Łańcuckie Jeśli szukasz przestronnej działki w spokojnej okolicy, z możliwością budowy domu i jednocześnie z dala od gęstej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej - Osiedle Dynamika, gdańsk Południe Osiedle Dynamika położone jest w południowej części Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 476 m² 101,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1476 m2 położona w Kłodawie przy ul. Skowronkowej w bliskiej odległości od jez. Polnego. Działka ma wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

40 920 €8 800 m² 4,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy obiekt magazynowy o powierzchni 8 800 m2 (możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni) w nowoczesnym centrum logistycznym. Święcice standard: siatka słupów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł95 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowo powstałe Osiedle Życzliwe - wychodzi naprzeciw Twoim najśmielszym oczekiwaniom! Oferujemy lokale mieszkalne w powstającej inwestycji składającej się z trzech domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,35 m² 9 516,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy blisko lasu. Wyjątkowa lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i prywatność oraz codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 100 m² 72,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt o powierzchni ok. 4100 m , położony w miejscowości Polska Wieś, gmina Pobiedziska. To atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego terenu pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł1 600 m² 743,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wawer - Aleksandrów k/falenicy - do sprzedania narożna działka około 44x36 Media-prąd, woda i gaz w ulicy - dojazd drogą asfaltową. Prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 100 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 7100 m2- łódź, widzew, mileszki ul. Pomorska 451. Obie działki w kształcie prostokąta 20x205 i 22x130. Dostęp do drogi, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56,07 m² 57,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Od zaraz! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Gerberowej 8, w inwestycji Cafe Południe, na kameralnym osiedlu w zielonej.