Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

740 000 zł114,10 m² 6 485,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z widokiem na twierdzę kłodzko cena: 740 000 zł nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Oferujemy przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 114,1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny, luksusowy obiekt inwestycyjny w Chłapowie - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł300 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Mieszkania na Ul. Bronisława Czecha, wawer, warszawa - Idealne dla Firm Zajmujących się Podnajmem Kwater Pracowniczych lub Noclegów na Doby Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Stefanowie. Dom wykończony w bardzo dobrym nowoczesnym standardzie, do zamieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Media miejskie: kanalizacja miejska, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł1 000 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczyglicach (gm. Zabierzów). Teren na wzniesieniu, nachylony na południe z ładnymi widokami na okolicę. Przybliżone wymiary to 37m na 27m. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł122,53 m² 3 999,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w sasankach 4 pow. 122,53 m2, na działce 500 m2 gotowy do sprzedaży. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł13 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 13000m2. Ziemia jest położona w gminie Opatówek w rejonie Chełmc Saczyna. Dostępne media: prąd i woda w drodze. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39 m² 13 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Otwocku Na sprzedaż znajduje się funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja 38 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. św. Marcina opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 50,16m2 + ogródek - piętro: parter z 1.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł129,80 m² 6 933,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: przestronny i funkcjonalny układ Duży ogród Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

Wyjątkowa oferta! Dom z bali na malowniczej działce 1,98 ha - Twoje miejsce w sercu natury! Wyobraź sobie poranki, gdy budzi Cię śpiew ptaków i zapach nieskazitelnej przyrody. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,35 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe studio o powierzchni 38,35 m przy ul. Lazurowej 168. Lokal dostępny w formule tymczasowego najmu na okres sprzedaży mieszkania (umowa z 2-miesięcznym okresem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Zakopane,małopolskie

2 699 000 zł102 m² 26 460,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Apartament premium w sercu Zakopanego ul. Zwierzyniecka | top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa nieruchomość przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, nigdy wcześniej niezamieszkałe, z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł48,40 m² 13 326,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 39 m2 bezpośrednio od developera - Klucze realnie do odbioru w 1 qw. 2027 ok. luty/marzec 2027 Pomieszczenia Salon z aneksem kuchennym Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł27,73 m² 16 913,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu premium z wydzieloną sypialnia o pow. 27,73m2 i Balkonem, położonego w malowniczej miejscowości Kołobrzeg, w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł63,72 m² 14 893,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, komfort i prywatny ogród - 3 pokoje w Ogrodach Neptuna. Szukasz mieszkania z własnym ogrodem, w kameralnej okolicy blisko centrum Gdańska? Ta nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł264,10 m² 8 670,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 264,1m2, położony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 854m2. Dom wybudowany został z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 518 m² 124,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Do sprzedania cztery pięknie położone działki na wzgórzu w Witoszowie Górnym z widokami na Świdnicę i Ślężę. Przeznaczenie w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

460 332 zł40,38 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jasionka

Jasionka,podkarpackie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia nowy dom w zabudowie Jasionka koło Rzeszowa! Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł207 m² 9 637,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w otoczeniu zieleni w powiecie zegrzyńskim w miejscowości Stasi Las. Wyłączność | 207 m powierzchni użytkowej | działka 800 m | garaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,20 m² 7 186,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

W ostatnim czwartym etapie mamy już tylko trzy ostatnie budynki. Osiedle przy Mieszka to unikatowa inwestycja na mapie Iławy, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z troską.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pabianice,łódzkie

270 600 zł1 353 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa Witczak tel. 576 *530 *843 Chcesz mieć działkę kilka kilometrów od Pabianic, gdzie naturę i wypoczynek masz w zasadzie bez granic - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł86,50 m² 7 861,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Dom jednorodzinny- projekt Murator M-30 | Zaborowie | działka 1122 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Murator M-30, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36,12 m² 85,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczny 2-pokojowy apartament znajdujący się na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego, w prestiżowej inwestycji Art Deco. Apartament z zacisznym balkonem położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł213 m² 10 093,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż deweloperska - Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Gotowy skrajny dom 213 m z dużym ogrodem 230 m , działka 400 m Lokalizacja: 5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł27,20 m² 10 257,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania dla siebie blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Lub planujesz kupić gotową kawalerkę na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Obsługi Nieruchomości Bartosz Nocoń, przedstawia Państwu ofertę wynajmu w pełni umeblowanego przestronnego mieszkania. Powierzchnia lokalu wynosi 39,50 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

29,41 zł/m²85 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie naszego Biura Nieruchomości posiadamy lokal o powierzchni 85 m , położony w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany przy ul. Pileckiego w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych części Bielska-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł3 000 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:31 100 m²

Chcesz prowadzić biznes, a jednocześnie cenisz sobie kontakt z naturą? A może masz już doświadczenie w takich przedsięwzięciach i szukasz okazji by pokazać na co Cię stać?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł172,55 m² 9 846,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 172 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł53,05 m² 3 864,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Obniżka ceny Oferujemy na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,05 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ulicy Rakowo w Złocieńcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł147 629 m² 17,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Siedlisko zlokalizowane we wsi Podjazy, gmina Sulęczyno, powiat kartuski. Łączna Powierzchnia gruntów 147629,00 m2 Częściowo zabudowana : -budynki po produkcji browaru. -zabudowa mieszkaniowa. Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł44,47 m² 7 173,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukują Państwo gotowej do zamieszkania nieruchomości to ta oferta będzie obowiązkowa do sprawdzenia. Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,47 m2, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65,92 zł/m²185,08 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 185,08 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 091 zł80,67 m² 10 289,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80,67 m2 - na osiedlu Czyżkówko / Flisy w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł86,33 m² 7 170,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej -> pobiedziska, ul. Północna/ul. Główna uwaga! Nowa Cena! - 619 000 zł! Najlepsze atuty inwestycji *każdy dom ma ogród ok. 300 m od strony południowej. *Dom.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 €2 000 m² 4,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni ok. 2000 mkw. w Zabrzu, z możliwością prowadzenia operacji produkcyjnych. Jest możliwość wynajęcia większej powierzchni.