Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka budowlana

Goleniów,zachodniopomorskie

88 191 zł717 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

574 455 zł5 471 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie 'natura 2000' prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 343 000 zł74,30 m² 18 075,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje 74 m? 3 balkony 2 łazienki garaż Włochy Oferta dostępna tylko u nas kliknij - to jest link do spaceru wirtualnego po mieszkaniu Mieszkanie 74 m2 ul. Czereśniowa, warszawa Budząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

47 zł/m²358,49 m² 16 849 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 358,49 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego na Woli Duchackiej Lokal klimatyzowany, budynek chroniony i monitorowany. Miejsca parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w samym Centrum przy ulicy Krakowskiej w Opolu. Mieszkanie usytuowane w kamienicy na II piętrze , składa się z dwóch niezależnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2821 **** Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej znajdujące się na os. Michelin. Domy gotowe do sprzedaży! 2 budynki (w każdym 3 niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23,80 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zyndaki

Zyndaki,warmińsko-mazurskie

4 490 000 zł450 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:48 000 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości warmia - mazury - mrągowo - linia brzegowa Prezentujemy na sprzedaż absolutnie unikatową posiadłość na mazurach stylizowaną na śródziemnomrską rezydencje.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł14,58 m² 16 803,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż kameralny apartament w samym sercu Karwi. Karwia to letniskowa miejscowość położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 390 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

/Oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Raj, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43,30 m² 4 849,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lesko, ul. Smolki na sprzedaż lokal mieszkalny z balkonem Mieszkanie o pow. 43,30 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 880 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu, w otoczeniu przyrody? Marzysz o ciszy i spokoju? Jeśli tak to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie? Okazyjna cena! Ta oferta długo nie.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem klimatyzowany, lokal biurowy o powierzchni 35 m.kw zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Budowlanych. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

956 257 zł36,37 m² 26 292,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²113 m² 10 170 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przestronny lokal usługowy z parkingiem na Zabłociu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przestronny lokal usługowy (113 m powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

930 150 zł7 155 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 7155m2 - Piaski (powiat świdnicki) okolice ulicy Mickiewicza Działka z wydanym powleczeniem na podział działki na powierzchnie: 1157m2, 831m2, 1023m2, 890m2, 917m2, 992m2,.

Szczegóły ogłoszenia

138 zł/m²30 m² 4 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro dla 6 osób gotowe do wejścia od zaraz, zaprojektowane w najwyższym standardzie z dbałością o detale. Przestrzeń jest wykończona pod klucz, pozwala na natychmiastowe.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,40 m² 7 521,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Wojska Polskiego 8. IV piętro, 46,4 mkw., 3 pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i piwnica. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare miasto nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 212 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Do sprzedania nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynków , budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż przytulny, funkcjonalny dom o powierzchni 75 m w miejscowości Niedźwiady Małe, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł22,79 m² 4 387,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż 22,71 m z doprowadzonym prądem - centrum Wyszkowa | pełna własność Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 22,71 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wyszkowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 38 m - centrum miasta, po generalnym remoncie Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 1. piętrze w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł11 007 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka W puszczy augustowskiej przy czarnej hańczy Z prawem zabudowy W gminie płaska*** Lokalizacja: rudawka w gminie Płaska Powierzchnia działki: 10000 m2 Grunt lekko pochyły,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 14. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 630 zł61,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie gotowe do aranżacji, dostępne w tej nieruchomości z puli rodzinnej - idealna propozycja dla osób szukających komfortu, zieleni i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł984,71 m² 3 960,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:104 800 m²

Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą p o s i a d ł o ś ć , zlokalizowaną w Dobropolu, w powiecie kamieńskim, gmina Wolin. Zbywaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 010 zł1 091 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w otoczeniu lasów oraz terenów zielonych nie rezygnując z bliskiego dostępu do infrastruktury oraz komunikacji. Na sprzedaż działki budowlane w Silnie, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,81 m² 7 989,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł3 538 m² 179,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka budowlana z linią brzegową, położona w otoczeniu lasów, pól uprawnych oraz rzadkiej zabudowy rekreacyjnej i jednorodzinnej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 180 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę, blisko ul. Góry Warszawskie w Duchnowie czyli bardzo dobra lokalizacja. Blisko bowiem są przystanki autobusowe przy ul. Wspólnej, szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł74,95 m² 6 404,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe Malbork, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie położone na I piętrze w świetnej lokalizacji. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

173 740 zł2 044 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, obręb Zalesice. Nieruchomość o powierzchni 2044m2 ( wymiary około 44m x 35m). Dojazd do działki droga wewnętrzną. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 240 m² 277,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, położona w północno-zachodniej części gminy Leszno w miejscowości Korfowe. Nieruchomość przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 500 zł32,82 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 2 piętrze bloku w Ełku przy ul. Tuwima 4. Mieszkanie ma powierzchnię 32,82m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 1 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szwałk

Szwałk,warmińsko-mazurskie

699 000 zł320 m² 2 184,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 955 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej około 320 m2, położony w miejscowości Szwałk, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym budynkiem gospodarczym w Łapach. Dom piętrowy, usytuowany na działce o powierzchni 1200 m2. Nieruchomość o powierzchni 130 m2 (w tym 80m2.