Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 158 800 zł129 m² 16 734,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:104 m²

Do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą w Miasteczku Wilanów Lokal narożny doskonale widoczny, z własnym, 100m2 ogródkiem. Łatwe dojście, przystosowane również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł55,27 m² 24 425,55 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł571 m² 49,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Unikatowa rezydencja na zamkniętym osiedlu na Wilanowie [english description below] Prestige Real Estate prezentuje unikatową nowoczesną i energooszczędną rezydencję, położoną na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

718 950 zł9 586 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| nowa oferta, tylko W naszym biurze! Działka rolna - Lędziny. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni łącznej 9586 mkw. Nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł5 100 m² 52,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż dużej działki 5100 m2 z Warunkami Zabudowy tuż przy granicach miasta Ostrowca. Działka rolna II klasa ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

? na sprzedaż działka w wyjątkowej lokalizacji - Przeczyce, ul. 21 Stycznia ? Szukasz miejsca, które połączy spokój natury z wygodnym dostępem do jeziora? Ta działka spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł18 100 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 806 m²

Ustroń - nowoczesna willa o pow. 200m2, działka 18ar pięknie zagospodarowana, obsadzona ozdobnymi roślinami oraz oczkiem wodnym z piękną kaskadą. Wybrukowany taras z podświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł391,08 m² 3 065,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 391,08 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna lub głównym wejściem od Armii Krajowej) Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m z szerokim miejscem postojowym w cenie Kliny Zacisze | atal | ul. Małysiaka 24 | 4 piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł50,93 m² 14 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: iryna 795*606*627 Wszystkie oferty na stronie: Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,30 m² 14 718,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023 Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia 1 piętro Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 550 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o łącznej pow. 5590m2 Działki znajdują się w miejscowości Dubidze-Kolonia gm. Nowa Brzeźnica Wymiary: 28x90 Media: prąd, woda w drodze Rodzaj kanalizacji: brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49,59 m² 44,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | gotowe do zamieszkania - Katowice, panewniki ul. Panewnicka Szukasz spokojnego miejsca do życia? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47,50 m² 15 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż: 3-pokojowe, gustownie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 znajduję się na I piętrze, 4-piętrowego budynku. składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł176 m² 13 920,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Stefanowo, gm. Lesznowola (blisko Warszawy) Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176,04 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł48,80 m² 13 831,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń Otoczenie nieruchomości: nadodrze to klimatyczna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal biurowy w Centrum miasta. Na nieruchomość o pow. 70 m2 składa się: -2 pokoje (możliwość podzielenia na mniejsze), -duży korytarz, w którym bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł2 035 m² 111,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 2035m2 przy ul. Wiosny Ludów dzielnica Jeleń w Jaworznie Super oferta cenowa! Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł3 986 m² 1 254,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 089 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w centrum Bielska-Białej, ul Barska 70,.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł55,11 m² 3 937,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m w pobliżu Lubawskiego Rynku. - przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa komfortowe pokoje - łazienka z kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51,06 m² 5 483,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe w Połczynie-Zdroju! Oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,06 m2, położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł433 m² 6 697,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Miejsce, które inspiruje do działania wyjątkowy obiekt na sprzedaż! Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes nie tylko działa, ale dynamicznie się rozwija. Miejsce, które wspiera Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł69 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 69 m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze budynku apartamentowego na Gocławiu, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie jest wyremontowane do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 691 500 zł85 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,86 m² 17 460,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²42 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejście.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł45,80 m² 4 148,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wielorodzinnej kamienicy. Zlokalizowane w niewielkiej miejscowości Skrzynka, nieopodal Lądka- zdrój. Mieszkanie nie ywmaga sporych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Nowa cena! Mieszkanie 60,00 m na sprzedaż 4 pokoje + oddzielna kuchnia ul. Kazimierzowska, bielsk Podlaski Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 4 Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: IV Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

33,60 zł/m²1 744,49 m² 58 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 1 744,49 m2. Lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia, w pobliżu Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia. Możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

266 250 zł1 775 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1775 m2 położoną przy powiatowej drodze asfaltowej na o brzeżach Biskupca 1km i 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125,09 m² 6 235,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowe bliźniaki- rzeszów oś. Budziwój 0% prowizji od kupującego. Oferta dotyczy sprzedaży nowych bliźniaków znajdujących się w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój (pogranicze Rzeszów-Tyczyn).

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²294,63 m² 13 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 243,06 m 2 i pow. brutto 294,63 m 2 położony na 2 piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²211 m² 2 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku magazynowo - biurowego w Kluczborku przy ul. Towaorwej Obiekt usytuowany jest przy placu składowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł256 m² 7 027,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Prezentujemy wyjątkową inwestycję deweloperską dla osób, które szukają harmonii pomiędzy nowoczesnym stylem życia a bliskością natury. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²91,40 m² 7 312 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy ul. Włodarzewska w Warszawie. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł60,75 m² 15 127,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 60.75 m | Inwestycja BONA Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.75 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 7) nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł36,91 m² 12 056,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Okulickiego, o powierzchni 37 m , położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - dużego, jasnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

139 230 zł1 326 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni 1326 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł687 m² 349,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną.