Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w odrestaurowanym budynku w centrum Legnicy. Pomieszczenie biurowe typu open space o powierzchni 150mkw świeżo po kapitalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe po remoncie, położone w miejscowości Bielice, zaledwie ok. 5-6 km od centrum Sochaczewa. To spokojna, zielona okolica idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500mkw. i wymiarach około 27m x 94m w Rogowie. Księga wieczysta bez obciążeń. Działka jest położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

36 592 zł2 287 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Specyfikacja techniczna magazyn Betonowo-stalowa konstrukcja Wysokość w świetle 10 m Siatka konstrukcyjna budynek A: 12 x 27 m Wytrzymałość posadzki budynki A i C: 6t/m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy

Włocławek,kujawsko-pomorskie

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż. Nieruchomość jednopoziomowa o powierzchni 116m2. Ulica Królewiecka, ścisłe Centrum, łącząca się z jedną z najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł12 000 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam unikatową nieruchomość 1,2 Ha zabudowaną dwoma budynkami : mieszkalnym oraz gastronomiczno- hotelowym. Dodatkowo olbrzymi ogród zagospodarowany starodrzewiem i stawem oraz parking. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29,50 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przytulne I zadbane mieszkanie 2 pokojowe na parterze W szczytnicy, gmina warta bolesławiecka. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł17 m² 112 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza 48, dostępna od zaraz. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze dziesięciopiętrowego budynku. Jest gotowe do wprowadzenia. Wewnątrz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł198 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 198 m , położona w centrum Olecka przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 092 m² 1 464,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować działkę w dzielnicy Włochy z dużym potencjałem inwestycyjnym! Dom jednorodzinny wolnostojący do remontu lub wyburzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł31,19 m² 7 470,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Choszczno, kawalerka, pierwsze piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Choszczno ul. Poziomkowa, wśród nielicznej zabudowy z widokiem na tereny zielone. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł201 m² 4 472,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż Dom w Tczewie na Osiedlu Staszica, ul. Wiślanej Gotowy do wprowadzenia, z pełnym wyposażeniem w cenie! Oferujemy na sprzedaż dom po gruntownym remoncie, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²281,64 m² 5 633 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:garaż wolnostojący

Adres: ul. Kolejowa 18, charsznica Powierzchnia najmu: 281,64 m2 Liczba pomieszczeń: 26 Grunt: dz. ewid. nr 306 o pow. 1150 m2 Cena: 20zł/m2 netto do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł556 m² 7 732,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Idealne miejsce aby połączyć zamieszkanie (366 m2 ) wraz z prowadzeniem firmy ( ok 190 m2 ) w przestrzeni miejskiej. Dom po generalnym remoncie : -wymieniona elektryka i hydraulika -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 80 m z balkonem 10m2 , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 262 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje Powierzchnia - 3262 m Cena 489 000 zł lokalizacja Ul. Jana Pawła II (dk49) = duży ruch i ekspozycja. To ogromna zaleta pod: handel (np. sklep, komis, showroom), usługi.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²480 m² 23 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralne biuro na ostatnim 4 i 5 piętrze w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z osobną kuchnią I balkonem przy ul. Pułaskiego 8 W łodzi! twoja cicha przystań W mieście! Szukasz wyposażonego mieszkania w świetnie skomunikowanej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Bugaj

Bugaj,wielkopolskie

25 zł/m²900 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali pod magazyn, produkcję i usługi w Bugaju (gm. Pobiedziska), blisko Swarzędza i Poznania. Powierzchnia całej hali to 900m2, na ten.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł114,40 m² 8 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania dwupoziomowego na osiedlu Bukowym ul. Akwarelowa. Na całkowita powierzchnię 114 ,40 m 2 wchodzi : poziom 1 69,9 m2 o wysokości 2,57 m2 -duży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł15 266 m² 52,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 1,5266 ha obręb Węgorzewo na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Działka przeznaczona pod zajazd z parkingiem lub stację paliw, myjnię. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł999 m² 249,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 999. m2 przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Działka płaska o kształcie prostokąta. Krótszy bok ma ok. 20 m, dłuższy ok. 50 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł37 m² 22 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 37 m w Krakowie, krowodrza ul. Juliusza Lea Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Juliusza Lea Cena: 829 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 37 m2 Piętro: parter w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Siedlisko na sprzedaż - Orchowiec, gm. Gorzków - 3100 m Lokalizacja: orchowiec, pow. krasnostawski, woj. lubelskie Dom: ok. 60 m , drewniany, do remontu Pomieszczenia: kuchnia, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł37,01 m² 24 290,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* części wspólne dla mieszkańców * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,01 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Mogilska.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł174 m² 11 493,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Zaledwie 300 metrów od Jeziora Otomińskiego - na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł110,42 m² 6 656,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatnie segmenty - domy szeregowe Rzeszów Budziwój 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 000 zł230 m² 5 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Poszukujesz cichego i spokojnego miejsca dla Twojej Rodziny? Ta inwestycja powinna spełnić Twoje oczekiwania. Dom wolnostojący z garażem w bryle posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135,36 m² 6 641,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Konin ul. Bursztynowa - obręb Przydziałki. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,80 m² 6 674,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy jasne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,8 m2, położone na wysokim parterze w niskim, ocieplonym bloku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:397 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący z częścią handlowo-usługową w bryle budynku o powierzchni całkowitej 320 m2 zlokalizowany w Międzyrzeczu w pobliżu centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł570 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 975 m²

Atuty: dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, do trasy s7 ( kierunek Gdańsk- warszawa) 9.8 km, odegłość do Gdańska 48km, Plaża Stegna Morska w odgłości 11 km, Krynica Morska 31 km,.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal biurowo - usługowy przy ul. Obornickiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 57 m Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł114 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowy loft w kompleksie 'U Scheiblera' przy ul. Tymienieckiego 25. Posiada powierzchnię 114m2 i położony jest na drugim piętrze w budynku. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 441 zł80,18 m² 7 837,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł85,50 m² 11 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość! Mieszkanie w Siechnicach pod Wrocławiem, przy ul. Prawocińskiej. Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym z 2015 roku. Ma powierzchnię 85,5.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 053 m² 199,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w sielankowej scenerii łąk i lasów, w którym będziesz czuć błogą atmosferę wakacji przez cały rok? Wykorzystaj szansę na zakup tej wyjątkowej nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn. Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m do ponad 1,7 ha łącznie, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 094 m² 200,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*duża działka Z utwardzoną drogą dojazdową oraz pełnym uzbrojeniem W ulicy* Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 2094 m 2 , położoną w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²43,70 m² 2 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu w centrum Opola. Położenie przy głównej ulicy zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta. Szczegóły nieruchomości: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

129 920 zł1 072 m² 121,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach