Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 000 zł1 050 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. 10,5 ara każda, położone w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,35 m² 12 226,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie na osiedlu Koncertowe Wzgórze (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł4 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana blisko jeziora*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w malowniczej miejscowości Tobołowo, położonej w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

775 000 zł113,72 m² 6 814,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Dobrzykowicach (2 minuty od Wrocławia) idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 001 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie własnego domu? Szukasz działki w spokojnej i cichej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do większych miast aglomeracji śląskiej?.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł660 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:49

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość pod warszawą idealna na biznes - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). Aktualnie działający biznes - kwatery pracownicze.

Szczegóły ogłoszenia

67 600 zł2 600 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Niepołomice hala około 2600 m2. Proponowana powierzchnia około 2600 m2 jest już dostępna i gotowa do wynajmu od zaraz. Polecamy do najmu nowoczesną halę produkcyjno-magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²16 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 16m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Powierzchnia pokoju 16 m2. Dostępny od zaraz. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku poprzez portiernię, nocą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł11 444 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:270 000 m²

Promocja - nowa cena inwestycja zwrot z inwestycji 5 lat Kompleks dwóch niezależnych hal produkcyjnych o powierzchni 6.658,39 m2 i 4,785,64 m2 (połączonych łącznikiem) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²90 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parter! podjazd da niepełnosprawnych! parking! idealny na gabinety medyczne! fizjoterapie! poradnie! Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m2, składa się z 1 pomieszczenia możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 880 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentowania państwu działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej miejscowości Abisynia. To oferta idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 575 zł34,21 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie | dostępne od ręki z piwnicą, z garażem lub Z miejscem postojowym oferta bez podatku pcc2% i Wynagrodzenia dla Biura! W niniejszej ofercie prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkania na wynajem przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o pow. 64 m2 składa się z:pokoju dziennego,dwóch sypialni,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł71 m² 10 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 71 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku w ścisłym centrum Kielc przy ulicy Panoramicznej. Nieruchomość została podzielona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w nowo wybudowanym osiedlu w Olsztynku. Mieszkanie jest dostępne dla pierwszego najemcy. Jest to oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł455 m² 9 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 736 m²

Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość - reprezentacyjny, komfortowy dom o powierzchni 410 m , z dodatkowym garażem dwustanowiskowym (45 m ), usytuowany na przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł600 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiszów gmina Grębocice, powiat polkowicki, działka 6 ar, sprzedaż, 65 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana, w mpzp oznaczona pod zabudowę, malowniczo położona w miejscowości Obiszów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w Wilczynie, stworzony dla osób ceniących jakość, spokój i harmonię. Nieruchomość zachwyca przemyślanym układem, wysokim standardem wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka do zabudowy położona na przedmieściach wolsztyna. Działka o powierzchni 8.000 mkw (0,8 ha) ze ścianą lasu położona w niewielkiej miejscowości będącej przedmieściami.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 167 m² 144,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki nad jeziorem? Lubisz kontakt z przyrodą? Marzy Ci się dom w pobliżu pięknego, czystego jeziora z pełną infrastrukturą i Mariną? Mamy dla Ciebie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł1 484 m² 799,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 484 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy Aleksandrów, to idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48,47 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,47 mkw., położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku na Bemowie przy ul. Lazurowej 21. Starannie wykończone, zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,51 m² 8 510,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,51 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy samym Parku Żeromskiego. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,25 m² 13 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł9 100 m² 6,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,91 ha, położona w miejscowości Kozłówek (gmina Wiśniowa, powiat strzyżowski). Grunt stanowi ziemia orna w klasie riva, idealna do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł580 m² 1 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Interesująca działka inwestycyjna w centrum Malborka. Jeśli poszukujesz idealnej działki inwestycyjnej, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, różnorodne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 654 m² 264,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgielnia Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

411 120 zł8 565 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna Perła z Własnym Lasem - 8565 m Możliwości na Jurze Szukasz miejsca z duszą pod prestiżową rezydencję, hotel lub salę weselną? Odkryj magiczny teren w Rokitnie.

Szczegóły ogłoszenia

147,13 zł/m²122 m² 17 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Informacje o lokalu: łączna powierzchnia lokalu - 122 m2: - główna sala 44 m2 - trzy sale o powierzchni 10,34 m2; 21,42 m2; 14,02 m2; - duża witryna od ulicy - wejście do lokalu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 900 zł35,93 m² 11 853,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 35,93 m | funkcjonalny układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 942 zł36,97 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 800 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna 1ha 8,7 km do morza Działka w trakacie przekształcenia na budowlaną, zgodnie z informacjami otrzymanymi od urzędu przekształceniu podlega ponad 1/3 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²2 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu możliwość wynajęcia powierzchni znajdującej się w budynku dworca PKP Rzeszów zlokalizowanego na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł19 973 m² 40,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Białokury gmina Siemyśl - na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej pow. 19.973 m2 CENA tylko 40,- zł za 1 m2 powierzchni terenu. (podatek vat nie występuję przy tej transakcji) Na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 392 m² 186,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

= działka budowlana = = świetna lokalizacja, zaledwie 6 km do morza! = = Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego = Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

880 440 zł40,02 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowy nadmorski apartament zlokalizowany w pobliżu plaży w Krynicy Morskiej. Cena mieszkania, 880 440 zł, jest ceną netto. est to lokal użytkowy ze stawką vat 23%, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł14 300 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w podwarszawskiej miejscowości Czersk w odległości około 1 km od zabytkowego Zamku książąt mazowieckich. Całkowita powierzchnia działek to 14.300m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł815 m² 3 558 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 296 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowo -mieszkalny znajdujący się w centrum Knurowa przy ul. Niepodległości, w drugiej linii zabudowy, za Biedronką na terenie o łącznej powierzchni 3296.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. 29 Listopada 101 - budynek "stara Piekarnia". II piętro, 55 mkw., salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, 2 balkony. Mieszkanie wykończone, ze.