Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 500 zł1 519 m² 2,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia atrakcyjna działka W chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej Działka w miejscowości Chwaszczyno na trasie Gdynia - Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł53 m² 46,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł95 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone na 1. piętrze w pięknie odnowionej kamienicy (generalny remont budynku w zeszłym roku, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,20 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - Ruczaj - dostępne od zaraz! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałej lokalizacji osiedla Lubostroń Park. Ustronna od miejskiego zgiełku lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

525 000 zł69,50 m² 7 553,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie 3 pokoje | Osiedle Górne | ul. Kopernika | miejsce parkingowe Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Kopernika - jednej z najbardziej funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Chałupy,zachodniopomorskie

415 000 zł66,28 m² 6 261,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W naszej ofercie pozostały 2 lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Chałupy. - lokale znajdują się na piętrze budynku o powierzchni 66,28 m2 do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

55,80 zł/m²50 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł198 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedaży niezwykła pod kątem lokalizacji nieruchomość. Dom w miejscowości Naryjski Młyn ( okolice Morąga) o powierzchni uzytkowej 170m2 w stanie surowym zamkniętym z działką.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł150 m² 2 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 691 m²

Siedlisko w Topczewie Twój własny kawałek Podlasia Marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a każdy poranek witają Cię śpiewem ptaków i przestrzenią dookoła? Topczewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł85 m² 14 094,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 403 m² 258,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlano-rolna o pow.2403m2 położona w Rudawie gm.Zabierzów. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.26m. Media: kanalizacja na działce, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom na dużej działce blisko Przechlewa! Lokalizacja: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,10 m² 9 175,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 63,10m przy ul. Granicznej opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 63,10m2 - piętro: 2 z ośmiu - 3 pokoje, balkon - ogrzewanie, woda:.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł87,27 m² 9 109,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 87,27 m , zlokalizowany w Baczynie (rok budowy: 2017). Przedmiotem sprzedaży jest ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł61,95 m² 3 018,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe ( 61,95m2 ) na pierwszym piętrze w kamienicy w Koronowie! Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

47,07 zł/m²95,61 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Sopot, przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta - Al. Niepodległości 804b.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 428 m² 102,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Olszanica Działka o pow. 3428 m2 Rolna Cena 350 000 zł Teren rolny o szerokości około 12 m położony w Krakowie Olszanicy w pobliżu ulicy Powstania Styczniowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł106 m² 10 367,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Perełka na Fikakowie - Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł62,38 m² 13 946,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: dwupoziomowy układ - rzadko spotykany; wysoki standard wykończenia; nowe budownictwo z 2025r, inwestycja Szmaragdowy Park; ostatnie piętro - brak sąsiadów nad głową; pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

519 113 zł27,21 m² 19 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne jednopokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mostek 27,21 m | 1 pokój | balkon 4,50 m | 2. piętro Oferuję funkcjonalne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł113,50 m² 7 488,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Jeśli szukasz jednorodzinnego domu w spokojnej, wiejskiej okolicy, ale blisko miasta - musisz przeczytać tę ofertę! We wsi Ścinawa, 3 km od Oławy, mamy w ofercie wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł280 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Czerna koło Krzeszowic, 25 km na zachód od Krakowa. Budynek został wybudowany w 1952 roku z mieszanego materiału: kamień, cegła, pustak- stropy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł37 m² 21 594,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu, przy ul. Włościańskiej. Lokal znajduje się w dziesięciopiętrowym budynku z dwiema windami, typowym dla żoliborskiej zabudowy lat.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²150 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe o dowolnej powierzchni na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 80 ara Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł909 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   Toporowice, gmina Mierzęcice, w odległości 30km od Katowic - do sprzedania działka budowlana. Są wydane.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rumia Janowo Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 80,5m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal jest wykończony, aktualnie wynajmowany, co stanowi doskonałą okazję inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł73,85 m² 11 442,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,85 m oraz 3,09m powierzchni przynależnej, w postaci piwnicy. Lokal położony na 4. piętrze budynku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł60,90 m² 5 581,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na 1 piętrze w Łęcznej lokalizacja: to mieszkanie przy ulicy Górniczej w Łęcznej mieści bardzo blisko Deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

151 000 zł3 223 m² 46,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod "wolica" Kontakt: andrzej Troicki tel.   Powierzchnia 300 m2 - sprzedaż wraz z wyposażeniem. Na terenie działki znajduje się: altanka na betonowym fundamencie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Miłoszyckiej, w spokojnej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 300 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = Oferujemy do wynajęcia obiekt komercyjny na który składa się: - około 700m2 pow.biurowej, - około 600m2 pow.magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 152 675 zł49,05 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku Nowy budynek z windą, na dachu zielony taras widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł290 m² 7 237,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 894 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy, bardzo słoneczny dom o powierzchni całkowitej 290 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Kolejarzy. Nieruchomość usytuowana na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł20 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł42,60 m² 5 751,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji. Piła - Śródmieście, pow. 42,6 m 2 , wysoki parter, 2 piwnice Mieszkanie usytuowane w Centrum Piły przy Al. Piastów. Świetne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wybudowania na działce klienta! Dom parterowy o powierzchni 106m2. Wyszczególnienie pomieszczeń: -wiatrołap -hall -salon z aneksem kuchennym i wygospodarowaną spiżarnią przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł2 336 m² 898,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta W pepper house! wyjątkowa nieruchomość - stary młyn W żninie! atuty: - duża powierzchnia działek - 2336m2! - Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Żninie! - Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65,08 m² 4 840,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł984 m² 309,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Góra Kalwaria | Działka budowlana mn/u | 984 m | Potencjał inwestycyjny Cena: 305 000 zł Powierzchnia: 984 m Cena za m : ok. 325 zł mpzp: mn/u - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Są.