Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 000 zł400 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 4 arowa działka w miejscowości Śledziejowice, gmina Wieliczka. Działka z pozwoleniem na budowę a budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł51 m² 4 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedaży ciekawe mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany na 7 piętrze wysokiego wieżowca w samym centrum osiedla .Doskonały układ pomieszczeń ,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 205 m² 40,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej. Lokalizacja: opole Lubelskie, ul. Garbarska Powierzchnia działki: 2205m2 ( 16m szerokości x 140m długości) Cena: 89tys. zł Działka numer: 2221 Dla terenów.

Szczegóły ogłoszenia

38,74 zł/m²51,37 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem | 51,37 m | parter | centrum Gryfina Nieruchomość położona w Gryfinie na ul. Energetyków, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz punktów usługowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

467 941 zł21,17 m² 22 103,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne na Pradze 7 pięter, 210 lokali Inwestycja w sercu warszawskiej Pragi Południe łączy nowoczesność, funkcjonalność i bezpieczeństwo kapitału. To.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł1 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie wynajmu nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym! Podana kwota jest ceną netto i obowiązuję podatek vat 23% Cena najmu: 13 pln/m netto. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł980 m² 1 631,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest kompleks 5 domków pod wynajem położonych w nadmorskiej miejscowości Wrzosowo - 1600 metrów od plaży. Stała baza klientów - współpraca z niemieckim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł647 m² 3 863,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:84 426 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Bakaniuk, oddalonej o 11 km od centrum Suwałk. Wybudowany został w 1998 roku, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 647.1 m2, podzielony został na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 291 714 zł104 100 m² 12,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż lub wynajem atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 10,41 ha, położoną w miejscowości Kościuszki w gminie Nowogard (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 900 zł58,24 m² 11 244,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym ogrodem_osobne wejście_mieszkanie skrajne w zabudowie szeregowej_miejsce Postojowe ul. Rumiankowa_święta Katarzyna_2 km do granic wrocławia_pkp do Centrum 10 min. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł32,48 m² 26 169,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony Apartament o pow. 32,15 mkw z bocznym widokiem na morze w cenie 850,000 pln. Okna Panoramiczne. Obiekt monitorowany ,chroniony całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

822 900 zł50,07 m² 16 434,99 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m , położone na 6. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1986 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł271,28 m² 5 861,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Tylko u Nas w ajon Nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy położony w Ligocie przy ulicy Burzej. Budynek w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł175,31 m² 4 557,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dow w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Powierzchnia całkowita 331,12m2, powierzchnia mieszkalna 175,31m2, działka 229,50m2. Zestawienie pomieszczeń: podpiwniczenie 103,35m2: -pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Police

Police,zachodniopomorskie

1 890 000 zł258 m² 7 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowa Niższa cena! Na sprzedaż: wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Centrum Polic Hotel, restauracja, sala Konferencyjna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! wybrukowany plac Z reprezentacyjnym biurem W nowoczesnym biurowcu rybarzowice, przy zjeździe Z drogi S1 Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m 2 *.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1100 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 008 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O pow. 1008 m2 laskowo, gm. Szamocin Tytułem oferty jest działka budowlana zlokalizowana przy ul. Spokojnej, stare Laskowo. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 142 m² 117,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 3142 m2 znajdującą się przy ulicy Niekładzkiej w Gryficach w sąsiedztwie obiektów magazynowych. Na działce postawiona jest konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł300 m² 2 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:897 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w stanie do dokończenia dając szerokie możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Budynek został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 475 zł41,58 m² 18 048,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,58 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

263 970 zł1 257 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł60,12 m² 17 448,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PL | eng | ua | ru Total Estate Concept ma przyjemność prezentować mieszkanie znajduje się przy ul. Radzikowskiego 98, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Woźniki,wielkopolskie

6 750 000 zł642 m² 10 514,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 445 m²

Ekskluzywny dom z prywatnym basenem. Dom, który działa na zmysły. Architektura nagradzanego architekta Leszka Kalandyka. Dom, który powstał nie z potrzeby posiadania, lecz z potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł528 m² 323,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

: lokalizacja: tereszpol Zaorenda, ul. Długa 303, gm. Tereszpol, powiat biłgorajski : W kilku słowach: budynek handlowo-usługowy w sercu gminnej miejscowości, w otoczeniu innych.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²39 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

151 200 zł2 016 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Kupujesz grunt z jasnym przeznaczeniem i bez niepewności formalnej. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł3 615 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa, w centrum Grodziska Maz. o całkowitej powierzchni 3615mkw. Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym o pow. około 100mkw. w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - liczne ścieżki rowerowe, - duża działka, - blisko do jezior: - jezioro Długie - 2,5km - plaża gminna w Borzestowie, - jezioro Wielkie - 5km, - jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł1 800 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nad centrum Wisły. Posiada ładny widok na góry. Prowadzi do niej górska droga która na fragmencie jest mocno nachylona. Miejsce jest niezwykle widokowe. Powierzchnia umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gawroniec

Gawroniec,zachodniopomorskie

791 000 zł113 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ładnie położona działka rolna o pow. 11.30 ha na obrzeżach miejscowości Gawroniec. Utrzymana w kulturze rolnej z pięknym kanionem w którym płynie strumyk. Kanion porośniętym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł212,33 m² 4 662,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 212 m , 5 pokoi, 3 poziomy, czempiń. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł136 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom 3,5 km od morza Dom mieszkalny z 1919 roku o powierzchni 136 mkw., zlokalizowany na terenie historycznego młyna wodnego. Jest to piętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Sady nowoczesność, przestrzeń i komfort Przestronne, nowoczesne i doskonale zaplanowane takie jest to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 119,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 496 m² 177,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 900 zł30,25 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł47,30 m² 26 405,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, ciche mieszkanie, zlokalizowane na spokojnym osiedlu w okolicy ronda onz. Mieszkanie ma powierzchnię 47,3 m2 i znajduje się na 10 piętrze 12-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

366 320 zł4 579 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoje miejsce pomiędzy lasem a miastem. Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok zielonych koron drzew. Po chwili, jeśli zechcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł93,50 m² 2 032,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Działdowo, powiecie działdowskim, województwie warmińsko-mazurskim. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi obszar kolejowy oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,12 m² 11 921 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: rozkładowe, ustawne, ciepłe, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Suchanino). Dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł430,50 m² 18 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 859 m²

Przedstawiamy obiekt zlokalizowany w miejscowości Smerek z pięknym widokiem na pasmo gór. Nad miejscowością wznosi się szczyt o tej samej nazwie smerek na wysokości 1222 m n.p.m.