Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 950 000 zł8 400 m² 232,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod produkcję / magazyn okolice Małopola Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę produkcyjną, magazynową oraz usługową (p/u).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł900 m² 332,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są działki i są miejsca z potencjałem. Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz bez długich formalności i zbędnej biurokracji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł1 032 m² 5 910,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:4 466 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w jednym z najatrakcyjniejszych górskich kurortów w Polsce Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

10,45 zł/m²62,20 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 62,2 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp Ząbkowice Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Radzie

Radzie,warmińsko-mazurskie

138 000 zł2 767 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 2767 m z warunkami zabudowy Radzie, gmina Wydminy. Nieruchomość o powierzchni 2767 m zlokalizowana w miejscowości Radzie (gmina Wydminy). Działka jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł168,60 m² 7 117,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim idealny do własnej aranżacji, bez kompromisów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym, funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy, os. E | 2 pokoje na parterze | przy Parku Miejskim | dostępne od połowy Maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł2 524 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej. Nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

380 820 zł1 717 m² 221,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1717 m2, oddaloną o 4 km od piaszczystej plaży w Pobierowie Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

93 330 zł549 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane, na nowo powstającym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka nad morzem. Działka o powierzchni 2 000 mkw., w kształcie prostokąta o długości 64 m i szerokości 30 m, położona w odległości 1,5 km od jeziora Kopań.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 542 m² 323,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ładną działkę budowlaną (nr 176/12) położoną w Lusowie przy ulicy Zygmunta Plucińskiego. Lusowo to wyjątkowo ładna miejscowość, która zapewnia wypoczynek i rekreację (jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 033 m² 130,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę (składającą się z dwóch przyległych działek) o łącznej powierzchni 3033 m , położona w malowniczej lokalizacji Słone (sypialnia miasta), szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,90 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Zatokę - Gdynia Witomino, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Dane techniczne: ilość pokoi: 2 - układ idealny do przebudowy pod własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł19 600 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 19600 m2 położna w Kiezmarku gm. Cedry Wielkie. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: funkcja terenu: a. funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Parter domu na sprzedaż, z garażem I tarasem, ale na tym etapie oferowania zainteresowany moze sobie wybrać również: i piętro Z balkonem typu loggia I tarasem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39,30 m² 8 269,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 2 pokojowe | Polkowice | po remoncie generalnym | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem (loggia ok 10 mkw) na zamkniętym osiedlu, wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł70 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow. 70 m2 w domu wolnostojącym, z przestronną działką 470 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie stanowi parter domu. Lokalizacja: niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł24 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieduże, jednopokojowe mieszkanie położone w bloku przy ul. Smutnej. Nieruchomość w stanie dobrym jest sprzedawana z całym, widocznym na zdjęciach, wyposażeniem. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33 m² 14 696,97 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie 2 minuty piechotą od stacji Metra Wawrzyszew. Ostatnie 11 piętro, z pięknym widokiem na centrum Warszawy. 33m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tarnów,małopolskie

4 189 600 zł5 237 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka inwestycyjna w ścisłym centrum Tarnowa. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 38 obręb 275 - położoną w narożu ulic Krakowskiej i Zakładowej w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,51 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m z ogromnym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

26,54 zł/m²105,50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: centrum miasta, uliczki skupione wkoło Rynku. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, wejście zarówno od ulicy, jak i od podwórka. Co ważne; na podwórze można wjechać autem,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²128,69 m² 7 721 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł80 m² 11 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe Z ogródkiem | brzezie 8 km od krakowa Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w miejscowości Brzezie (gmina Zabierzów),.

Szczegóły ogłoszenia

162 400 zł812 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Boguchwałowicach, przy ulicy Sielankowej. Działka w świetnej lokalizacji, wokół częściowo zabudowa domów jednorodzinnych. Cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 100 m² 39,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża i bardzo atrakcyjna działka rolna położona w Kliniskach Wielkich, gmina Goleniów. Kliniska Wielkie miejscowość oddalona o 10 min. od centrum Goleniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,04 m² 11 773,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze jednej ładniejszych aktualnie inwestycji w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 319 zł57,53 m² 8 453,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 57,53 m | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m | Leszno / Święciechowa | bez pcc Szukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 539 000zł z ogrodami lub tarasami (60-145m2) Now w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 414 m² 87,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 3414 m2 (nr geodezyjny 105/22 oraz 105/43). Parcela położona jest w kompleksie działek budowlanych we wsi Otusz, gmina Buk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł81,53 m² 1 901,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Prezentujemy Państwu połowę domu w odległości ok 5 km od nowo budowanego Parku Rozrywki Hossoland. Nieruchomość znajduje się na działce z licznymi nasadzeniami, krzewami, kwiatami co.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 | wysoki standard | balkon | garderoba | Rumia ul. Jeziorna Zamieszkaj w miejscu, które od pierwszego wejścia robi bardzo dobre wrażenie. Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

87,11 zł/m²318,13 m² 27 712 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 318,13 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych części Wrocławia - przy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 176 m² 86,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3176 m2 ( oznaczona jako jako Łąki trwałe) z wydanymi warunki zabudowy, położona w Kobysewie, gmina Przodkowo. Możliwość nabycia sąsiedniej.