Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

505 000 zł28 m² 18 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Filipa Pokutyńskiego w Krakowie. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł175 m² 9 137,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł155 m² 1 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalnogospodarczy Ryglice 280 000 zł Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalnogospodarczy położony w malowniczych Ryglicach, na działce o powierzchni 5,5 ara. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

695 000 zł148 m² 4 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148m2, wybudowany w 2025 roku na bazie popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł79,25 m² 3 747,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 79,25 m - 3 pokoje , kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz kotłownia - położony w miejscowości Redecz Wielki Wieś, gmina Lubraniec, niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł130 600 m² 7,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna, duża I wyjątkowa działka W lesie Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki położonej w malowniczej okolicy, otoczonej lasem, oddalonej kilka kilometrów od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 260m usytuowany na dużej działce - 1100m. Nieruchomość położona jest w Rębielczu przy ul. Miłej na.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł6 600 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wysoka, gmina Przemków, sprzedam, działka, grunt, powierzchnia 0,66 ha, 59000 zł. Sprzedam działkę położoną w miejscowości Wysoka powiat polkowicki, gmina Przemków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

149 000 zł300 m² 496,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję atrakcyjną działkę rekreacyjną o pow. 300 m kw, usytuowaną na terenie ogrodów działkowych Przy Grobli. Działka zabudowana domkiem murowanym o pow. 70 m kwadratowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 250 m² 232 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 12,5 ara w Chrząstowicach idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,5 ara, położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

12 999 000 zł63 200 m² 205,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod usługi turystyczne na szlaku wielkich jezior mazurskich ,wyjątkowa oferta działki Z linią brzegową pod duży obiekt wypoczynkowy, apartamentowy, hotelowy, kompleks domków, segmentów,!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 700 zł142,20 m² 6 516,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł302,10 m² 6 951,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowa inwestycja! 3 mieszkania Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 278,81m2. Zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Wejherowa przy ulicy Parkowej. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:222 m²

Cena 780 000 zł brutto w tym 8 % vat. Na sprzedaż budynek wielorodzinny z zaprojektowanym podziałem na 3 mieszkania, w tym momencie zaadaptowany na hostel, znajdujący się na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł18 500 m² 11,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania działkę niezabudowaną położoną we wsi Wolbromów, gmina Gryfów Śląski. Działka o powierzchni 18500m2. Działka o kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 322 682 zł89,46 m² 14 785,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 008 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1008 mkw. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 284 750 zł9 385 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 9385 m2 w Strzeniówce koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej i prywatnej drodze gruntowej (udziały w cenie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

10 003 500 zł40 000 m² 250,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł47,40 m² 5 443,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia bardzo atrakcyjne wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Rudzie Śląskiej Chebzie (plac Szkolny). Mieszkanie idealne pod inwestycję, wynajem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 370 000 zł3 418 m² 400,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta dostępna tylko W pepper house! jachcice - działka nad brdą Z potencjałem inwestycyjnym - 3418 M ! atuty: bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdy duża, ustawna działka - 3418.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 076 m² 32,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na płaskim i suchym terenie. Jest ona pusta. - działka o pow. 3076m2.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł2 671 m² 30,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka w centrum Bobrownik w gminie Chociwel. Działka o powierzchni 2671 m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W drodze woda, telekomunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

172 700 zł785 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 785 m , położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł15 909 m² 17,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 1,5909 ha we wsi Nieczulice gmina Pawłów. Działka z rozpoczętą budowa domu jednorodzinnego fundamenty i kanalizacja wg projektu. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł36,68 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w centrum Poznania, ul. Piaskowa 3. Zrewitalizowana kamienica w centrum miasta to klimatyczne i wygodne miejsce do zamieszkania. Mieszkanie o pow. 36,68 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł65,90 m² 20 106,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu Sopotu, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. To idealne miejsce dla osób pragnących cieszyć się bliskością plaży oraz urokami.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²119 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piła - lokal usługowo-handlowy do wynajęcia 119 m , ul. Staromiejska, duże witryny, centrum miasta idealna lokalizacja - jeden z najlepiej rozpoznawalnych adresów w Pile imponujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46m2 + balkon 5,24m2. Układ 2 pokojowy z przestronnym salonem z aneksem i komfortową sypialnią. W budynku znajduje się windą,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 56m2 na 4 ostatnim piętrze w bloku na osiedlu zamkniętym w Wesołej. Rozkład mieszkania : - dwie sypialnie - salon z aneksem kuchennym. - łazienka - balkon. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł79,51 m² 15 708,72 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament, widokowy taras, 2 miejsca postojowe, komórka, 200 m od Lasku Marcelińskiego Zdjęcia realne! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży unikatowego 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,86 m² 14 131,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Kraków - Azory | ok.38 m | 2 piętro Prime Property ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 000 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! działający biznes - stajnia, nauka jazdy konnej, sala weselna, imprezy okolicznościowe | dom mieszkalny, apartemanty na wynajem Profesjonalna stajnia | Ujeżdzalnia | Padoki | Dom.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł959 m² 310,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka w miejscowości Budy Grzybek gm. Jaktorów. Działka położona bezpośrednio przy gruntowej drodze gminnej. Cicha, spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna i działki.

Szczegóły ogłoszenia

318 480 zł33 m² 9 651 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle Perła Centrum | kwalerka | ogródek | garaż Osiedle Perła Centrum mieszkanie nr 1 Powierzchnia użytkowa: 32,85 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67,86 m² 9 269,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piła - górne, ul. Szybowników Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 67,90 m z loggią - wysoki standard, piła Os. Górne Przestronne, eleganckie mieszkanie z windą o powierzchni 67,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 221,79 m² 11 376,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:788 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, blisko morza idealna propozycja dla inwestora Parametry domu: powierzchnia użytkowa: 1200 m działka: 788 m2 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 430 zł490 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:490 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego, który nada się zarówno na siedzibę biura, zakład produkcyjny lub magazyn. Obiekt jest świetnie skomunikowany, znajduje się zaledwie 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje nad morzem | Kołobrzeg Podczele | 82 m2 | po kapitalnym remoncie | 900 m do plaży Wyobraź sobie poranki z zapachem morskiego powietrza i spokojne spacery na plażę oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 435 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka u zbiegu rzeki Elmy i Łyny pod Lidzbarkiem Warmińskim. Działka o powierzchni 8 ha znajduje się w Koniewie w odległości ok 4 km od Lidzbarka.