Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 094 940 zł49,77 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 558 m² 134,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Skarszewach Budowlano-usługowa Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1558 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

1 152 600 zł156 m² 7 388,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550m Rozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m 2. Pokój 11,82m 3. Pokój dzienny z aneksem 48,6m 4. Łazienka 3,01m 5. Kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

101 860 zł926 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Połęczynie - Twoje miejsce na Kaszubach Szukasz przestrzeni pod budowę domu w spokojnej, malowniczej okolicy? Działki w Połęczynie, położone w sercu Kaszub, to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

310 000 zł14 468 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dom w stanie surowym, położony na przestronnej działce o powierzchni 1,45 ha. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,35 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Hawelańskiej 25. Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

658 165 zł50,28 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament premium blisko Parku Zdrojowego, centrum miasta. Wszystko w zasięgu ręki. Powierzchnia lokalu to 50,28m2 w skład którego wchodzi przedpokój, łazienka, garderoba, sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

227 900 zł1 000 m² 227,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana 1000 m2, przy ulicy 1 Maja - Jaworzyna Śląska, media przy działce Teren położony w spokojnej części Jaworzyny Śląskiej. - dojazd drogą utwardzoną. - przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł200 m² 12 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom o metrażu 200 m2 (250 m2 pow. całkowita) położonego przy ulicy ruczajnieruchomość czterokondygnacyjna złożona z parteru (wysokość 2,15 m),.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka położona w miejscowości Starzykowo w powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim. Dostępne działki: - 72/19 o powierzchni 3000 m2. - 75.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,90 m² 14 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość inwestycyjna po byłej Hucie Szkła Irena, zlokalizowana w Inowrocławiu przy ulicy Szklarskiej. Przedmiotem głównej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł131,05 m² 9 149,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe, duże dwupoziomowe mieszkanie częściowo wykończone materiałami wysokiej jakości z dużym (100m2) zagospodarowanym ogródkiem. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 131,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł165,47 m² 3 323,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:964 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na niewielkiej działce, w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Niedoradz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 w nowym apartamentowcu ul. Pszczyńskiej o powierzchni 20m2 wraz z ogródkiem 54m2. Teren ogrodzony i zamykany, monitorowany. Podziemny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 205 m² 99,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Na sprzedaż ciekawie położona działka budowlana z dala od zgiełku, z widokami na pogórza i panoramę miasta, a jednocześnie 1 km od samego centrum Kamiennej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,50 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas: cisza w centrum miasta, czyli 2-pokojowy apartament z podziemnym miejscem parkingowym w inwestycji Mokotów nad Skarpą. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,5m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł1 267 m² 107,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Aktualizacja - kolejna działka została zarezerwowana, a całość inwestycji została wykarczowana! Na sprzedaż działki budowlane w Medyni Głogowskiej koło Łańcuta Szukasz idealnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł272 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wybudowany około 1998 roku. Nieruchomość Z 2 stron nie graniczy Z innymi budynkami dzięki czemu zapewnia większą prywatność I ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 775 zł50,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina opis mieszkania: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 590 zł49,21 m² 17 955,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowany w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy" zlokalizowanego w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł813,40 m² 8 604,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu nowoczesny, komfortowy Pensjonat usytuowany w Dziwnówku oddalony do morza o 5 minut spacerem. Pensjonat wybudowany w 2011 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800,50 m² 3 748 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi - wysoki standard! Na powierzchnie składają się dwa poziomy. Parter: hala, o powierzchni ok. 350m2 z miejscem na część biurową (w.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krosno - ładna działka Prezentujemy państwu na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 30 ar przy trasie Krosno-Łężany. Działka leży przy ulicy Sikorskiego a dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

7 671 300 zł51 142 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomość inwestycyjna o pow. 51 420m , położona w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie. Zalety działki > Doskonała lokalizacja w rozwijającej się okolicy, ok.

Szczegóły ogłoszenia

12 452 000 zł56 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa odpady przydział prądu 3 mw! wydana decyzja środowiskowa na odpady, skup złomu, stacja demontażu pojazdów Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 501 zł46,29 m² 24 011,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny Mielno, sosnova Park. Twoja inwestycja nad Bałtykiem Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 45,41 m , położony w prestiżowej inwestycji Sosnova Park.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje 3 - pokojowe mieszkanie w Cieplicach na osiedlu XX - Lecia. Lokal o powierzchni całkowitej 66 m2 usytuowany na drugim piętrze bloku bez windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gąski

Gąski,warmińsko-mazurskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. Olecko Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

831 000 zł1 385 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka budowlane położona w Borzęcinie Dużym bezpośrednio przy ulicy Spacerowej w jednym z ładniejszych miejsc gminy z widokiem na las. Powierzchnia 1385mkw wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 020 zł71,15 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 71,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

51,85 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 27 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w biurowcu Posiada 1 pokój biurowy, przedsionek oraz własne zaplecze socjalne. Do dyspozycji najemcy jest toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł786,49 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

482 460 zł2 193 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2193m2 w najlepszej lokalizacji Sadych Bud. Warunki zabudowy: 20% powierzchni zabudowy Kształt działki: kształt prostokąta o wymiarach 32x69 może.

Szczegóły ogłoszenia

62 500 zł735 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Licheń Stary, objętej mpzp. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 735 m2 Typ działki: budowlana Media: kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł80,80 m² 16 707,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

To wyjątkowe, ponad 80-metrowe mieszkanie łączy w sobie klimat solidnej, powojennej kamienicy z nowoczesną funkcjonalnością. Położone na pierwszym piętrze budynku z 1950 roku, zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka węgrowo koło grudziądza działka położona W pobliżu terenów uzdrowiskowych Na sprzedaż działka w miejscowości Węgrowo o powierzchni 2600 m2. Działka ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament w Ciechocinku - bez żadnych nakładów finansowych dostępny od zaraz. Apartament o powierzchni 60 m 2 , usytuowany na drugim piętrze w bloku pobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53 m² 10 566,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel!" Polecam do sprzedaży - mieszkanie trzy pokojowe - świetnie położone przy ulicy Sarmackiej w Poznaniu. Super lokalizacja - bliziutko tramwaj! Duża.