Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60,61 zł/m²165 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł35,50 m² 6 194,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,50 m2 składa się z salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48,08 m² 15 994,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²169 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

B i U R O Polecam ofertę najmu powierzchni biurowej obejmującej przyziemie budynku położonego przy ul. Budziszyńskiej 69 na poznańskim Grunwaldzie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia ciekawego 3- pokojowego mieszkania na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone na pitym piętrze w bloku z balkonem i dużą piwnicą. Atutem mieszkania są :.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł71,50 m² 2 643,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Malownicza , spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 609 770 zł2 333 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław | ul. Opolska - wyjątkowa okazja inwestycyjna | 4 działki inwestycyjne | oferowana o powierzchni 2333 m | mpzp: ag - aktywność gospodarcza. Przedstawiamy unikalną ofertę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 352 m² 216,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 084 zł72,84 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej dzielnicy Gdańska, które łączą wygodę życia miejskiego z spokojem otoczenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 389 m² 136,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Premium proponuje Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Panoramicznej blisko drogi wylotowej na Jelenią Górę czy Lubań. Działka ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł5 140 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! uwaga! oferta zarezerwowana! Atrakcyjna działka rolna z sadem czereśniowym w Dziećmierowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - atrakcyjna działka rolna z pięknym sadem czereśniowym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w atrakcyjnej części Radomia Ustronie (ul. Placowa). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 619 zł30,27 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 30,27 m | 2 piętro | Zgierz Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 62 m z dodatkową piwnicą o powierzchni 8 m , położony w Zabrzu przy ul. Bytomskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła pw.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł155,90 m² 18 601,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 130 m²

Zapraszam na prezentację wolnostojącego parterowego domu o powierzchni 155,9 m wybudowanego na ogromnej działce 9130 m położonej w Wiązownie Kościelnej. Bez prowizji agencji!.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,81 m² 6 073,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie - do uzgodnienia. Standard wykończenia: panele oraz płytki na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł252,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 112 m²

Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej | Jezierzyce, szczecin | 6 pokoi | duża działka 2112 m | staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł148,30 m² 6 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 148 m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Grodzisku Mazowieckim. W skład nieruchomości wchodzą : Parter: - przedpokój 15,10m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

636 800 zł3 200 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt:   Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Bliźniak znajduje się w centrum nowej części wioski na ulicy, która jest już w całości wykończona, jeśli chodzi o budynki (wszystkie działki zajęte) - droga utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - centrum Piaseczna | 104 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 104 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Piaseczna - miejsce o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł51 m² 31 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zazwyczaj w ścisłym centrum Krakowa wybierasz: albo lokalizacja, albo cisza i zieleń. Przy ulicy św. Sebastiana 16 nie musisz wybierać. To oferta z kategorii Trophy Assets - nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 115 zł35,63 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Eichendorffa 4 - komfortowe mieszkania między naturą a centrum Nysy! Inwestycja położona w Nysie przy ulicy Eichendorffa 4, zaprojektowana z dbałością o formę, proporcje.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł195 m² 11 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 159,00 m , położony w Jasionce. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł95 m² 2 421,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Uwaga nowa cena z 250.000zł na 240.000zł! Bardzo ciekawa, unikatowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego w miejscowości Stara Dziedzina Jeśli szukasz miejsca na ziemi, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana ok 30km od Kalisza, w miejscowości Stropieszyn gmina Ceków. Działka przy asfaltowej drodze gminnej, w pobliżu zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35,86 m² 1 434 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku Mieszkaniowym w budynku zlokalizowanym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 75 m2 z garażem w dzielnicy Stradom. Mieszkanie po generalnym remoncie. Na podłogach panele, łazienka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o pow. 80,97 m sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł940 m² 170,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mstów miejscowości Rajsko przy ul. Dębowejo powierzchni 940 m2 działka : o pow. 940 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Iwiny,dolnośląskie

2 500 000 zł9 878 m² 253,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest grunt o pow. ok. 1 ha, położony w atrakcyjnym miejscu w miejscowości Iwiny w gm. Siechnice, przy ul. Lipowej, w pobliżu stacji kolejowej Iwiny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł56 980 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 56.980 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Gajewie Zabudowania. Powierzchnia całkowita: 56.980 m Klasy użytków: -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł9 000 m² 16,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 90 arów z dużym potencjałem Krzywe, gm. Horyniec-Zdrój Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 90 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Krzywe.

Szczegóły ogłoszenia

1 413 480 zł43,49 m² 32 501,26 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu, a może potrzebujesz mieszkania inwestycyjnego? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 435 130 zł83,97 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Długa to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł69,20 m² 9 682,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 70 m w zabudowie bliźniaczej, składający się z salonu z aneksem kuchennym, trzech niezależnych pokoi oraz dużej łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A17 Mieszkanie o powierzchni 37,08 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 11,34.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł10 160 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni ponad 1ha położona w Komprachcicach (ok. 9 km od Opola) W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom wolnostojący murowany z cegły do remontu lub rozbudowy. Duża działka 1259 m2 + droga gruntowa dostępne media: - wodociąg - energia elektryczna - przyłącze kanalizacyjne na działce, obecnie.