Nieruchomości

239 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56,76 zł/m²74 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

74 m2, nowy bytom , ul. Niedurnego Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo-biurowy o powierzchni 74 m2, mieszczący się w Rudzie Śląskiej - dzielnicy Nowy Bytom przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 300 zł38,48 m² 9 909,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament nad morzem, 1300 metrów do plaży. Apartament znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji w odległości 1300 metrów od linii morza. Powierzchnia użytkowa to 38,48 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 zł300 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 3 ary, położona w Lubinie na terenie rod młodość przy ul. Spacerowej (kierunek Gola). Na działce znajdują się altanka, wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, centrum Proponuje do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy o łącznej powierzchni 33,0m 2 położony w kompleksie usługowym nieopodal Centrum. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł74,30 m² 4 024,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowanej w Śródmieściu na ul. Wincentego Pola w Jeleniej Górze. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania kawalerkę położoną na II piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł66,90 m² 14 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Mateczny ul. Biskupa Franciszka Hodura 66,9 m Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66,9 m2, położoną na wysokim parterze z ogrodem w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 308 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej okolicy w gminie Dobre, powiat miński. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł70,60 m² 12 252,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przytulne 3 pokoje w zielonej i cichej części Krzyków (gotowe do wprowadzenia, ustawne pokoje, szafy w zabudowie, widok na zieleń) Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje w centrum Siedlec balkon, piwnica, rewelacyjny układ, 2. piętro Szukasz wygodnego, rodzinnego mieszkania w ścisłym centrum Siedlec, z doskonałym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 000 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka położona nieopodal Wolina w miejscowości Płocin z pięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

895 000 zł137,65 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (137,65m2), położony na działce 400m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście minut drogi od Bydgoszczy. Piętrowy dom - w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł59 m² 11 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta skierowana do osób, które cenią sobie wygodę, ciszę i spokój otoczenia oraz dogodny dojazd do centrum Wrocławia. Komfortowo urządzone i wykończone materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł236 m² 3 682,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szczecin, łasztownia - na sprzedaż funkcjonalny warsztat samochodowy z częścią biurowo-mieszkalną! Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej rozwijających się części Szczecina! Na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 500 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m , blisko miasta! Teren płaski nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł69,44 m² 86,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na Mokotowie przy Jana Pawła Woronicza 33b. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jasną kuchnią oraz dzielącą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł73,08 m² 17,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Wodna. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

78,69 zł/m²82,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł8 913 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze 448 zlokalizowana w Czeluśnicy, gmina Tarnowiec, woj. podkarpackie. Podstawowe informacje: powierzchnia 89,13 araklasy gruntu: użytki orne - iiia, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 030 zł43,30 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w Luboniu przy ul. Żeglarskiej, o powierzchni od 32 m do 74 m . Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających komfortu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²55,30 m² 5 530 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Niezależny segment technologiczny, w pełni przystosowany do prowadzenia procesów badawczych i syntezy chemicznej. Obiekt łączy funkcję profesjonalnego laboratorium z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,50 m² 17 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Połom

Połom,warmińsko-mazurskie

116 000 zł3 291 m² 35,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jaką pragnę państwu zaprezentować znajduje się w miejscowości Połom, gmina Świętajno, powiat Olecki. Jest to kompleks działek rolnych znajdujących się na pograniczu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Pruszkowie w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum przy ul. Kopernika. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1020 m2 położona w miejscowości Korytnica, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka niezabudowana, posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

16,25 €/m²166 m² 2 698 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Budynek zlokalizowany na bliskiej Ochocie. Spełnia wszystkie wymogi stawiane budynkom biurowym klasy A. W pobliżu dworzec pkp i linie autobusowe. Budynek posiada certyfikat breeam na poziomie Very.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł198,50 m² 8 010,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 198,5 m , zlokalizowanego w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Podporucznika Edmunda Łopuskiego. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł501 m² 8 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Do sprzedania dwa domy znajdujące się na jednej działce o powierzchni 2341m2. Pierwszy dom (funkcja mieszkalna) 341m2 składa się z dwóch poziomów. Parter to: - salon z osobną widną.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł81,70 m² 15 911,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż - Kraków, ul. Rydygiera (rżąka) | 4 osobne pokoje + kuchnia | Piwnica 9,6 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa - os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 923 zł71,94 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł2 751 m² 653,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku wkd) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice). Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 918 zł46,62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²128,27 m² 10 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Sopocie Górnym. Komunikację miejską zapewniają dworzec skm oraz przystanki autobusowe w sąsiedztwie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:370 m²

Siedlisko (domek z budynkami gospodarczym: murowane) w dobrym stanie technicznym w malowniczej części Solca n/wisłą (blisko rzeki Wisła) pow. Lipski woj. mazowieckie. Dom: wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,15 m² 13 432,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadamy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na Flisach w Bydgoszczy. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, mieści się niskim budynku kameralnego osiedla. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

27 485 zł22 904 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia do najmu działkę numer 2441/6, obręb Mordy o powierzchni 2,294 ha. Działka jest nieutwardzona, porośnięta trawą.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł24,24 m² 14 645,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna kawalerka w ścisłym centrum miasta Świnoujście o powierzchni 24,24m2. Nieruchomość w pełni umeblowana gotowa do zamieszkania lub idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 717 zł93,90 m² 16 866 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 448 m² 73,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu sporą działkę budowlaną przylegającą do lasu w miejscowości Wagowo gmina Pobiedziska. Wagowo jest niewielką miejscowością posadowioną pośród ogromnych połaci.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 990 zł585 m² 6 837,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość położoną w malowniczej części Oleśnicy ekskluzywną rezydencję o powierzchni 580 m , usytuowaną na imponującej,.