Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

336 000 zł51,19 m² 6 563,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Układ pomieszczeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 235 m² 117,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana 1.235 m w miejscowości Konradowo, woj. lubuskie, gm. Otyń, położona przy ul. Kolejowej to idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 160 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę zlokalizowaną w Kwilnie, gmina Zgierz. Ta nieruchomość to propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 800 m² 64,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 18 a, zlokalizowane w Kochlicach (gm. Miłkowice). W mpzp grunt oznaczony jest 15.MU i przeznaczony jest zabudowę mieszkaniowo-usługową. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Rozmierka, w bardzo dobrej lokalizacji, dla osób ceniących spokój i ciszę. Działka o powierzchni 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 479 000 zł78,48 m² 31 587,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

34,21 zł/m²114 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok 114 m2 znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Generała Władysława Andersa i 11 Listopada. Lokal przystosowany pod prowadzenie apteki, choć.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Pilnie do sprzedaży - Przestronne mieszkanie dla rodziny na os. Bukowym! Cena do negocjacji. Nieruchomość o powierzchni 74m2, na którą składają się : - 4 pokoje - łazienka - toaleta - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,46 m² 13 905,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:- Salon z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł402 m² 1 241,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Nowym Targu rejon ul. Podtatrzańskiej oraz osiedla Witosa z dojazdem zarówno od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 723 m²

Odkryj niezwykłą okazję - Tajemniczy Ogród, nowoczesny kompleks gastronomiczno-hotelowy położony w sercu Gór Stołowych, u podnóża majestatycznego Szczytnika, z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

131 153 zł1 943 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1943 m | kozieł | blisko lasu | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kozieł, gmina Praszka, powiat oleski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²76,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witryną w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składa się sala główna sprzedażowa (ponad 50 m2), biuro, pomieszczenie socjalne, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Nowych Skalmierzycach. Mieszkanie mieści się na IV piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ul. Kaliskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł42 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

116 060 zł1 658 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki zlokalizowane w Kuńkowcach, przy granicy administracyjnej z miastem Przemyśl, dzielnicy Lipowica. Wjazd do działek odbywa się od strony ul. Wysockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 374 zł31,66 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,66 m2, w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł241 m² 10 369,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży przepiękny dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej części Łomianek. Nieruchomość ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mizerów,śląskie

323 000 zł1 615 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| "alternatywa" Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlano - usługową o powierzchni 1615m 2 położoną w Mizerowie ( powiat pszczyński, suszec). Według istniejącego planu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65,08 m² 5 608,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słupsk, mieszkanie w centrum na sprzedaż od zaraz - Freedom nieruchomości Oddział Słupsk W okazyjnej cenie mamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Słupska przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu otoczonym zielenią? Sprawdź naszą ofertę działki budowlanej o powierzchni 2000 m na ul. Kwiatowej w Wrząsowicach. To miejsce, gdzie codziennie będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł202 m² 3 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom rodzinny w Brusach - przestrzeń, spokój i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł3 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Mamy dla Ciebie grunt, który łączy w sobie to, co najlepsze: niespotykaną żyzność klasy III, świetną lokalizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł226 m² 1 946,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Polecamy do sprzedaży piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 226 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 290 m2, znajdujący się w Bobrownikach. Dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rowy

Rowy,pomorskie

551 000 zł1 255 m² 439,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rowach nad Morzem Bałtyckim Polecamy na sprzedaż działkę w miejscowości Rowy nad morzem Działka w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 1255 w regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²70,16 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 70,16 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +3 miejsca parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł24 131 m² 58,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość idealna dla Inwestora z ogromnym potencjałem! Do sprzedania nieruchomość o łącznej powierzchni 2,4131 ha, z czego aż ok. 1,4 ha znajduje się w terenach oznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł196 m² 14 744,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom przy samym lesie Bemowo | 196 mkw. | działka 475 mkw. Oferta skierowana do osób, które cenią bliskość natury, a jednocześnie chcą pozostać w granicach miasta wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł148,53 m² 6 725,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom wolnostojący / działka 916 m2 dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,90 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,10 m² 7 512,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

DO wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie Z wyposażeniem Osiedle Sielec | Sosnowiec Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 61,07 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł550 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Klimatycznie wykończona rezydencja Z basenem W konstancinie Cicha i spokojna okolica | Umeblowana | Garaż dwustanowiskowy | Wygodny rozkład | Dostępne od zaraz ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł59,30 m² 10 067,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 59,3 m , na którą składają się: - przestronny salon (18,28 m ) z wyjściem na szeroki balkon, - dwie oddzielne sypialnie (12,11 m , 8,12.

Szczegóły ogłoszenia

340 360 zł113 m² 3 012,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 173 m²

Siedlisko z duszą - cisza, przestrzeń i ogrom możliwości | Górki Grabińskie (gm. Widawa) Sprzedam lub zamienię na mieszkanie. Działka 3173 m z domem 90 m oraz budynkami.