Nieruchomości

239 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł4 117 m² 96,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Panieńszczyzna, 800m od Urzędu Gminy w Jastków. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, opisana symbolami mr.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko do sprzedaży. Dom i stodoła z lat 80-tych u.w. - stan dobry Lokalizacja wieś w gminie grabica ok.3 km od Szydłowa. Działka w kształcie prostokąta o szer.23 m. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Franciszków, w gminie Wiskitki, w powiecie Żyrardowskim. Dom w stanie surowym zamkniętym. Porządnie zbudowany, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

807 zł40,51 m² 19,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Prowadzący przetarg: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Północ I, ul. Bernardyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na głównej ulicy handlowej w Gliwicach. Główny ciąg pieszych - ul. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja, duży ruch pieszych, w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł27,41 m² 10 032,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje w centrum | inwestycja, która się liczy | roi, które się zgadza 27,41 m | ogrzewanie miejskie | niski czynsz | serce miasta Szukasz mieszkania, które nie stoi puste, tylko pracuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr K3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł2 000 m² 224,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2000 m , położoną w miejscowości Borzęcin Duży, w drugiej linii zabudowy od ul. Trakt Królewski, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

200 420 zł911 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

433 500 zł7 225 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Łeg tarnowski - tylko 6000 zł /ar (do negocjacji). Jedyne 5 km od centrum miasta, tereny pod zabudowę mieszkaniową, działalność produkcyjno-usługową, hale magazynowe. Powierzchnia działki 0,7225 ha.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 13, 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

197,14 zł/m²35 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ekskluzywne biura na 24. i 26. piętrze w jednym z najbardziej luksusowych biurowców w Warszawie! Najlepsza biznesowa lokalizacja - Rondo Daszyńskiego, centrum nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 586 m² 50,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlanej o powierzchni 1586 m2 położona w spokojnej okolicy to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, komfortu i dogodnej lokalizacji do budowy wymarzonego domu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 505 100 zł25 051 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możesz budować domy, 20 działek po ok 1000 m 2 Posiadamy atrakcyjną ofertę zbycia działki w Kutnie -łąkoszynie o pow. 25051 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 008 m² 276,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość: - działka nr ewidencyjny 33/13 powierzchnia 1 085 m2, obręb Przodkowo, gmina Przodkowo. Powiat kartuski; - udział 1/10 w drodze wewnętrznej działce o numerze ewidencyjnym 33/15.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł59,80 m² 6 688,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znajduje się w spokojnej lokalizacji na osiedlu Wysoki Stoczek. Bliska odległość od centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

34,40 zł/m²71,23 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w samym centrum Tarnowskich Gór Promocja świąteczna! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 71,23 m2 usytuowany na 1 piętrze kamienicy. Lokal znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,50 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 46,5 m , położonego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Stary Błeszyn. Wieś położona jest na terenie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego i jego części Lasów Mieszkowickich. Urocze widoki.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,70 m² 11 241,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 46,7 m , na którą składają się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna kuchnia 8m2 - przedpokój - łazienka z oknem 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

278 999 zł37,20 m² 7 499,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej (dzielnica Zatorze) Lokal mieszkalny mieści się na wysokim parterze w niskim bloku Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 280 zł189,30 m² 6 863,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:281 m²

Domy bliźniacze funkcjonalność W nowoczesnej formi Bez prowizji biura i pcc W Rezydencji Rybackiej prezentujemy domy bliźniacze, które łączą funkcjonalność przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł85,90 m² 6 984,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie do odświeżenia, bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum. Mieszkanie idealne do zamieszkania własnej aranżacji lub pod inwestycję gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie od 2 lat stale.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł41,76 m² 107,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z ogródkiem przy Parku Szczytnickim. Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 41,76 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 939 m² 35,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolice Przybiernowa - Moracz, w ofercie do sprzedania kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy - możliwość budowy na podstawie warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

273 333 zł112 m² 2 440,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 93,08 m , położone na parterze przy ul. Pułaskiego w Myszkowie. Lokal jest stale wynajmowany, co czyni go gotową inwestycją przynoszącą.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,65 m² 13 685,08 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz designerskiego wnętrza w inwestycji, która cieszy się doskonałą renomą? Wymagasz wysokiej jakości wykończenia oraz dbałości o detal? Marzysz o tym, żeby wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 140 zł52,60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! - oferta bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Załęże o powierzchni 52,60 m2 (po podłodze 55,13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 500 zł136,45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie, piętrowe wille z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Lokal usługowy z możliwością wykonania części magazynowej o powierzchni około 200m2. Lokal jest połączony z biurowcem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Osiedle zamknięte, monitorowane, zielone patio z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka, usytuowana w Krostoszowicach obok Mszany; powiat wodzisławski. Kształt działki: kwadrat. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do drogi publicznej. Dostęp do mediów: prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł7 789 m² 200,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 7 789 m , położoną w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Przestronny dom szeregowy 160 m z ogrodem 368 m - Zielona Góra, łężyca | idealny dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 055 m² 616,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1055 mkw, z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Mikołów, kamionka Wizualizacja przedstawia rzeczywisty projekt budynku objętego pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 270 m² 164,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka jest zarezerwowana*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

790 900 zł71 900 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : Zwartówko || gmina Choczewo || Trzy działki o łącznej powierzchni 7,2 ha częściowo zalesione. Wyjątkowa spokojna lokalizacja pełna zieleni. To idealne miejsce dla wielbicieli ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42m , składający się z trzech pomieszczeń, położony na ul. Szpitalnej, w okolicy Małego Rynku, rejon Stare Miasto. Lokal po remoncie w 2005 roku, na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 200 zł7 576 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7576m2, usytuowana w Dobieszowicach przy ulicy Wesołej. Działka składa się z 2 pasów 4583m2 i 2993m2. Szerokość dwóch złączonych.