Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 000 zł1 048 m² 123,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w samym Sercu Kaszub! Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 005 m² 154,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Typowa działka budowlana pod dom jednorodzinny, w kształcie zbliżonym do kwadratu, w prawie płaskim terenie. Bardzo dobry, całoroczny dojazd na miejsce nieruchomości. Z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna Grajów (gm. Wieliczka) | 1 ha | 67 ar Terenu Budowlanego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 10 000 m (1 ha), położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

117 250 zł938 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz o pow. 938 m2, 5,5 km od Koszalina Działka z wz o pow. 938 m2, witolubie, gmina Biesiekierz Działka położona na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,71 m² 4 652,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-6, w układzie 3x1, położone na ósmym piętrze w bloku przy ul.Wielkopolskiej. W skład wchodzą cztery pokoje, ( salon i trzy sypialnie ) kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

550 zł54,90 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow. 54,90 m2 , mieszczący się w budynku stacji kolejowej w miejscowości Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 000 zł362,85 m² 4 946,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany budynek hotelowo - usługowy przygotowany jako hostel zlokalizowany w miejscowości Krześlin gm. Suchożebry w pow. siedleckim. Obiekt o pow. użytkowej 249,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 500 000 zł1 102,21 m² 1 360,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż hale magazynowo- produkcyjne, usytuowane na terenie przemysłowym o powierzchni 1742 m2 w mieście Gryfice. Na działce znajdują się 3 hale: - piętrowa hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł88,50 m² 6 723,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 259 m²

Dom tutto punto IV sz - nowoczesny, jasny dom całoroczny w spokojnym Młynowcu. Cena: 595 000 zł (dom z planów + działka 2259 m , nr 45/5). Oferta prosto od dewelopera - dom do wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł7 700 m² 48,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 77 ar usytuowana w Mogilnie, gmina Korzenna. Działka jest z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 000 m² 449,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Mszana Dolna, ul. Stawowa (rejon Zarabie), 20 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20 arów , położona w malowniczej części Mszany Dolnej - rejon.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu opt przy ul. Rożanowicza w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł256,10 m² 1 675,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Budynek z przestrzenią pod działalność - 256,1 m możliwości Szukasz nieruchomości, która da Twojej rodzinie przestrzeń do życia, a jednocześnie stworzy realną możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł83,74 m² 8 777,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży domu 3 pokojowego we wsi Jaźwiny nieopodal Trzebnicy. Nowy dom z 2025 roku, wybudowany "dla siebie". Skład nieruchomości: (83,74 mkw) Salon.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż przestronne oraz gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu T ! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł38,12 m² 14 533,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie na sławinie Lokalizacja to Kameralny Sławin - osiedle na ul. Bukszpanowej - okol. ul. Sławinkowskiej. -> renomowana lokalizacja! -> nowe, nieużywane mieszkanie! ->.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,54 m² 5 049,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł39 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokoje | 39 m | 1 piętro | ul. Boenigka Jaroty, olsztyn po remoncie/| gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które jest ustawne, przytulne i w świetnej lokalizacji? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Dom wolnostojący z ładnym widokiem Rudnik, gm. Dobczyce. Prezentuję ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej ok. 145 m (całkowitej 200 m ), położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 000 zł59 972 m² 666,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest sprzedaż łącznie: prawo własności nieruchomości gruntowej o nr dz. ew. 14245/8, 14233/6, 14245/10,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 800 m² 71,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz nieruchomości położonej w spokojnej okolicy, wśród pól, lasów i jezior, mam atrakcyjną propozycję! Oferuję na sprzedaż działkę mieszkaniowo usługową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 546 zł33,10 m² 11 798,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł263,50 m² 7 476,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom premium Z potencjałem inwestycyjnym | 263,5 m | 7 pokoi | garaż | lokal usługowy | prestiżowa lokalizacja - ul. Drzymały Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających łącząca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30,98 m² 11 265,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży dwupokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi do wyłącznego użytku. Lokal nowocześnie wykończony zlokalizowany w apartamentowcu usytuowanym bezpośrednio nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł1 000 m² 2 699 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 118 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący, który wcześniej był przeznaczony na halę targową. Wzdłuż południowej ściany hali znajduje się wiata zadaszona, pod którą była prowadzona drobna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana blisko Tarnowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w miejscowości Pogórska Wola, w gminie Skrzyszów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł3 300 m² 14,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

malownicza miejscowość Bagnity, surzyki Wielkie gmina Małdyty, położona przy trasie S7 pomiędzy Warszawą a Trójmiastem dwie nieruchomości o powierzchni 0,3300 ha oraz 0,3500 ha.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł54,54 m² 10 304,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

_wygodne_funkcjonalne_ mieszkanie o powierzchni 54,54 m2 (+ piwnica o pow. ok. 3 m2) na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Transportowej. . Budynek z 2010r. Na terenie osiedla liczne udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Królewskiej 42. II piętro, 41 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i piwnica. Odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Do sprzedaży budynek wielorodzinny z przełomu lat 70/80-tych o powierzchni użytkowej około 200 m2, całkowitej około 250 m2 położony na działce o pow. 1284 m2 zagospodarowanej ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Polne

Polne,zachodniopomorskie

1 085 000 zł116 m² 9 353,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 296 m²

Cena: 1 085 000 zł Lokalizacja: polne, gmina Barwice Z radością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie funkcje mieszkalne oraz komercyjne. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 028 zł36,74 m² 14 916,39 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż w samym centrum Katowic, mieszkanie 2 pokojowe z loggią, o powierzchni użytkowej 36,74 m2 + dodatkowo loggią 10.22 m2. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł344,80 m² 5 510,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:779 m²

Luksusowy dom z pięknym widokiem na Zatokę Pucką Dom jest samowystarczalny w źródła energii i ogrzewania Dom jest wynajmowany krótkoterminowo z gwarancją stopy zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł800 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję do najmu halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 800m2 położoną w Środzie Wielkopolskiej. Hala jest po kapitalnym remoncie. Powierzchnia w regularnym prostokącie bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z klimatyzacją, garażem i ogromnym ogrodem - Dolina Baryczy Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle przemyślane mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,05 m² 47,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Piaskowej Górze, w zadbanym czteropiętrowym bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z sypialni, przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.