Nieruchomości
240 132 ogłoszenia
Od najnowszych
Działka rolna Cieszyno
Cieszyno,zachodniopomorskie
318 106 zł3 001 m² 106 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Wykroty
Wykroty,dolnośląskie
72 500 zł756,30 m² 95,86 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Sosnówka
Sosnówka,dolnośląskie
220 000 zł1 568 m² 140,31 zł/m²
Biuro, ul. Kramarska
Poznań,wielkopolskie
44,52 zł/m²73 m² 3 250 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
270 000 zł25 000 m² 10,80 zł/m²
Obiekt noclegowy
Rumia,pomorskie
15 000 000 zł2 580 m² 5 813,95 zł/m²
870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
554 999 zł69 m² 8 043,46 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Hetmańska
Rzeszów,podkarpackie
2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²
Działka budowlana Suchoraba
Suchoraba,małopolskie
199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²
Mieszkanie, ul. Senatorska
Legnica,dolnośląskie
319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Wrocław,dolnośląskie
840 000 zł75,20 m² 11 170,21 zł/m²
Hala Długołęka
Długołęka,dolnośląskie
26 400 zł1 200 m² 22 zł/m²
Dom z garażem Niemcz
Niemcz,kujawsko-pomorskie
1 350 000 zł164 m² 8 231,71 zł/m²
Działka budowlana
Janowice,małopolskie
300 000 zł4 200 m² 71,43 zł/m²
125 000 zł1 175 m² 106,38 zł/m²
Działka budowlana
Jarużyn,kujawsko-pomorskie
795 000 zł3 001 m² 264,91 zł/m²
1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²
Dom z garażem Kleszczele
Kleszczele,podlaskie
300 000 zł250 m² 1 200 zł/m²
Dom Goleniów
Goleniów,zachodniopomorskie
4 790 000 zł700 m² 6 842,86 zł/m²
Dom z tarasem Szczyrk
Szczyrk,śląskie
1 449 000 zł202,30 m² 7 162,63 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Piastów Legnickich
Legnica,dolnośląskie
520 000 zł46,84 m² 11 101,62 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Pasternik
Kraków,małopolskie
1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²
199 000 zł2 328 m² 85,48 zł/m²
Mieszkanie, ul. Rubinowa
Lublin,lubelskie
995 000 zł96 m² 10 364,58 zł/m²
2 200 000 zł500 m² 4 400 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Jaskółcza
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
695 000 zł74 m² 9 391,89 zł/m²
2 400 zł44,22 m² 54,27 zł/m²
119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²
820 000 zł47 m² 17 446,81 zł/m²
Budynek użytkowy Bolesławiec
Bolesławiec,dolnośląskie
15 000 €3 000 m² 5 €/m²
Dom z garażem, ul. Spacerowa
Niemce,lubelskie
1 490 000 zł148,11 m² 10 060,09 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Turkusowa
Dachowa,wielkopolskie
635 000 zł120 m² 5 291,67 zł/m²
2 800 000 zł4 011 m² 698,08 zł/m²
Kawalerka umeblowana, ul. Wołoska
Warszawa,mazowieckie
1 999 zł25 m² 79,96 zł/m²
3 099 zł44 m² 70,43 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia