Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 900 zł77,30 m² 2 689,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

/Kamienica, 77 m2, duże pomieszczenia, własna aranżacja, niska cena/ > poszukujesz dużego mieszkania w niskiej cenie ? > nie boisz się remontów lub sam je robisz? > masz dość ofert po 10 tys./m2?.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz, sprzedawany z pełnym umeblowaniem. Budynek zadbany, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Remont dachu wykonany w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa oferta! Piastów Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej z garderobą 64m| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | parter | duży balkon Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni użytkowej 275 mkw, położonego w urokliwej dzielnicy Grabówka przy ul. Świętego Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł19 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy ul. Zgierskiej a wynajem Odświeżona, w pełni wyposażona i dostępna od zaraz. W mieszkaniu: pokój: sofa, tv, szafa, stół + krzesła. Kuchnia: lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,50 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Mieszkanie na Kolejowej- jest akt notarialny, księga wieczysta- gotowe do kupienia od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Fabianki

Fabianki,kujawsko-pomorskie

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Fabiankach - stan deweloperski niepełny | duża działka | garaż 2-stanowiskowy (na pierwszych zdjęciach wizualizacja projeku, na kolejnych realny stan budowy) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 900 m² 28,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferowana na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona jest w spokojnej okolicy. Działka znajduje się w otoczeniu zieleni, blisko lasu, co stanowi ciszę, spokój oraz wyjątkowy kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

79,11 zł/m²79 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem - Chwarzno-Wiczlino, ul. Zaruskiego. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 79 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m2 zlokalizowany w Zielonej Górze na Osiedlu Morelowym. Garaż murowany z bramą drewnianą, znajduje się w kompleksie garaży, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł2 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki bezpośrednio przy Rzece Drwęca. Prezentujemy 2 działki znajdujące się w Karbowie w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeki Drwęca. Mniejsza ma powierzchnię 2000 m2, większa 3900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kraków/olszanica Oferta na zasadach wyłączności -tylko U nas W notus- nie szukaj dalej, tylko umów się zanim ubiegną Cię inni ;-) Wyjątkowa rezydencja w zielonej części Krakowa To.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł5 052 m² 1 029,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta W pepper house! działka inwestycyjna W bydgoszczy! atuty: - duża powierzchnia! - Atrakcyjna lokalizacja! - W sąsiedztwie innych obiektów przemysłowych i logistycznych! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł3 034 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania przykładowa działka 3034m, w kompleksie innych działek rolnych wraz z drogami wewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł115 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zabudowania gospodarskie składające się z drewnianego domu, murowanej z pustaka obory i drewnianej szopy połączonej ze stodołą. Stan dość dobry, wymagający napraw i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł5 934 m² 183,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

60 - arowa działka o dużym potencjale - idealna zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i inwestycję komercyjną! Nisko, ul. Rzeszowska, woj. podkarpackie Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brzoza,kujawsko-pomorskie

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom położony w miejscowości Brzoza - 11 km od Bydgoszczy, na osiedlu domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom 3-kondygnacyjny nie podpiwniczony, ogrzewany na piec -.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł135,12 m² 6 801,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom nad morzem, położony w urokliwej miejscowości Wrzosowo - zaledwie 3 km od Dziwnówka. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł65,70 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo przestronne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul. Brynicy 3. Budynek - Rezydencja, znajduje się w spokojnej części dzielnicy, szopienice.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł170 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom murowany z gazobetonu położony na działce o powierzchni 11 arów. Budynek ma powierzchnię użytkową 170 mkw, przestronny garaż o powierzchni 19 mkw oraz kotłownie 7 mkw. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,29 m² 3 798,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości myhome prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Lubomierz. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 42,77.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Pieszycach składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju; znajdujące się na I piętrze; ogrzewanie miejskie, okna pcv, parapety kamienne;.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 224 m² 175,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w Nowej Karczmie zaledwie 100m od linii brzegowej jeziora Lubańskiego! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł168 m² 14 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł88 482 m² 16,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjno-budowlana 5 km od morza. Działka inwestycyjna o szerokim przeznaczeniu, pod działki budowlane i rekreacyjne, agroturystykę lub nadmorską posiadłość o powierzchni 88.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,33 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 48,33 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). Cena najmu mieszkania z miejscem postojowym (2 stanowiska) wynosi 3000 zł/mieś. + opłaty. Komfortowe funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 592 m² 974,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Działka mieszkaniowo-usługowa w Gdańsku, przy ulicy Warszawskiej. Objęta mpzp i oznaczona jako m/u31. Numer planu 1845. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł91,38 m² 13 131,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Kupujący bez prowizji Kamieniczny klimat 100 m od Monciaka - przestrzeń, światło, lokalizacja i potencjał inwestycyjny! Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

419 500 zł42,50 m² 9 870,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Gotowe do zamieszkania, 2 pokoje na Wyżynach! Mieszkanie na X p. w bloku z 1974, położone w dogodnej lokalizacji na Wyżynach. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bierzglinek,wielkopolskie

419 000 zł2 744 m² 152,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną/budowlaną położoną w Bierzglinku przy ulicy Cisowej. Idealne usytuowanie przy spokojnej ślepej uliczce. Odległość od granicy Wrześni to.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł3 723 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka usługowa na której można postawić dom wolnostojący i obiekt usługowy, magazyn. Działka położona w pobliżu Centrum Pszczyny. Powierzchnia działki 3723 m2 Media: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,97 m² 13 760,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,97 m , położone w miejscowości Marki przy ul. Promiennej 33e, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł8 630 m² 150,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny, bardzo dobrze zlokalizowany w Tuliszkowie, w kompleksie terenów inwestycyjnych i zabudowy komercyjnej, 140 m od drogi krajowej nr 72, na wlocie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł35,50 m² 140,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Chmielna Duo w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks sześciu działek budowlanych w miejscowości Krebsówka ul. Zamkowa, niedrzwica Duża, tylko 15 km od granic Lublina. Działki znajdują się na pograniczu miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2. Działka położona w wsi Wolbromek 2 km od Bolkowa, 15 km od Świebodzic. Na działce doprowadzona woda,prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł1 600 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy lesie / obok brak już możliwości zabudowy / w pięknej okolicy, zabudowanej domami wolnostojącymi w otulinie kpn. Teren objęty mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł185,20 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień pokazowy tylko 9-10 Maja!, zadzwoń i umów się na prezentację! Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-magazynowy o pow 150m2 położony przy asfaltowej drodze, czytelny adres składa się z 2 pom. 36m3 ,58m2, + pom. biurowe i gospodarcze oraz w-c.c.o. ekogroszek, w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Sianów,zachodniopomorskie

140 000 zł1 497 m² 93,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa - z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż duża działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł56,50 m² 4 690,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu, na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w urokliwej kamieniczce w samym sercu.