Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 649 900 zł241 m² 6 846,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Strzeniówce dom w stanie surowym zamkniętym w bardzo dobrej lokalizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hala 200 m2. Pomieszczenia socjalne. Kowanówko. Przedmiotem wynajmu jest: hala/warsztat o powierzchni 200 m2, plus Wiata, usytuowane na działce ok. 1000 m2 w miejscowości Kowanówko.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł4 496 m² 103,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną przy ul.Kościuszki w Myszkowie o powierzchni 4496 m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 4496 m2.

Szczegóły ogłoszenia

588 400 zł38,76 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 100 zł60 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla singla lub pary na warszawskim żoliborzu Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Ogrzewanie podłogowe | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Toruń,kujawsko-pomorskie

551 033 zł59,69 m² 9 231,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 4 pokoje - aneks| 59,69 m 2 Duży zabudowany taras. Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na IV kwartał 2026 roku. Obecny stan zaawansowania robót jest przyspieszony.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

615 000 zł485 m² 1 268,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do kupna magazyn znajdujący się w miejscowości Trzebiatów. Powierzchnia obiektu wynosi 485 m 2 , natomiast powierzchnia działki na której znajduje się magazyn to 538.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł829 m² 63,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną w Lenarcicach! Powierzchnia 829 m (18m x 46m) z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica, w spokojnej okolicy. Lokalizacja: lenarcice,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł350 m² 3 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:800 m²

Duży dom ok 350 m2 Działka 800 m2 Teren objęty mpzp Pełne media Pożądana okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości, jaką jest budynek o powierzchni ok 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł5 250 m² 104,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 250 m²

- rezerwacja - Biuro Nieruchomości 5 gwiazdek oferuje na sprzedaż piękny dom na wsi z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł145 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Hryniewicze, zaledwie 2 km od granic Białegostoku. Nieruchomość o powierzchni 145.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 050 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Umowa na wyłączność w Biurze. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,5 a, w Winownie, gm. Koziegłowy. Szerokość działki 18 m, długość to 58 m. Należy podkreślić, że.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Apartament premium z dużym tarasem Mierzyn | 120 m | pełne wyposażenie Prezentujemy na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 120 m , zlokalizowany w Mierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 850 m² 583,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 850 m²

Biurowiec 745,74 M2, 9 budynków, 42 garaże 6,850M2 (malbork, chodkiewicza) Jeśli szukasz biurowca z halami, to ogłoszenie jest da Ciebie To może być twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z ogrodzoną zagospodarowaną działką. Budynek o powierzchni użytkowej około 190 m2 (na poddaszu podniesiona ściana kolankowa o półtorej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł158,30 m² 6 310,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta biura nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni około 160 m 2 położony w centrum miasta w bliskiej okolicy dworca kolejowego. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia mieszkanie w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w cichej i zielonej części północnej strefy miasta. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przestronny dom jednorodzinny w prestiżowej lokalizacji o powierzchni: 150 m2 w zabudowie bliźniaczej z garażem w Grodzisku Mazowieckim. Stan deweloperski z działką.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,71 m² 11 016,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal biurowy na ostatnim piętrze w nowoczesnym biurowcu sq Business Center przy ul. Stacyjnej we Wrocławiu. Lokal zajmuje całe piętro, co zapewnia wyjątkową prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82 m² 3 646,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z działką .okolice Lubina, Niemstów , 299 000,00 zł, sprzedaż. Prezentujemy Państwu na sprzedaż parter budynku położonego w Niemstowie na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł52 m² 14 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1953 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42 m² 11 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem idealne pod dwupak inwestycyjny lub trzy pokoje po przeniesieniu aneksu kuchennego. Lokal w wyremontowanym budynku z windą przy Magnolii, bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,25 m² 53,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do natychmiastowego wynajmu kawalerkę na Czubach, os.Poręba. Osiedle jest w pełni zurbanizowane z rozwiniętą infrastrukturą i wszelkimi niezbędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²35,86 m² 1 434 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro na wynajem Warszawa Targówek | biuro Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku | Wynajem Biur Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe na Targówku w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,20 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu - dwa przestronne pokoje z garażem ( w cenie ) na zamkniętym zielonym osiedlu - okolice Jasnych Błoni. Lokalizacja - róg Wojska Polskiego i Piotra Skargi, spacerkiem na Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 650 m² 64,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2650 mkw położona w miejscowości Tresna, gmina Czernichów, niedaleko Jeziora Żywieckiego. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,99 m² 7 427,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Żwirki i Wigury, położone.

Szczegóły ogłoszenia

16 830 zł10 000 m² 1,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu na terenie stacji kolejowej Jelcz Miłoszyce, działka nr 339/1. Plac o powierzchni ok 10 tyś. m2.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,50 m² 2 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 541 m² 110,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1541 m , położona w miejscowości Stróża (powiat wrocławski, gmina Mietków). Lokalizacja: stróża to spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł27 800 m² 233,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2,78 ha położoną w Łące w gm. Bolesławiec bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Kraków,małopolskie

150 000 zł19 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż dwa jednostanowiskowe boxy garażowe o powierzchni 19 m2 każdy przy os. Złota Podkowa 12 w dzielnicy Bronowice. Idealny pod użytek własny lub Inwestycje. W tym roku zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62 m² 10 145,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na czwartym (ostatnim) piętrze ceglanego budynku z 2000 roku przy ulicy Szeligowskiego na Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł226,94 m² 10 575,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

"ms" Są takie miejsca, które mają w sobie coś nieuchwytnego. Wchodzisz na posesję, a wszystko zwalnia. Powietrze pachnie lasem, ziemią i świeżością, której nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł99,40 m² 7 897,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44 m² 6 932 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki bezpośrednio przy ul. Artyleryjskiej: - budownictwo jednorodzinne lub usługowe, bardzo korzystny plan zagospodarowania, - powierzchnia ok. 1000 m2, - wysokość zabudowy II kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 43,40 m , położone w Tczewie przy al. Zwycięstwa 15, na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi spółdzielcze.