Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Przyszowej w gminie Łukowica. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 47 arów na której posadowione są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

25,09 zł/m²78 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Kłodzko Główne. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Expander prezentuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem na jasną południową stronę. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 953 zł66,77 m² 8 820,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego Darmowa konsultacja z architektem pomoże Ci zwizualizować układ, możliwości aranżacyjne Zakup bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 210 000 zł17 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną koło Rogowa z linią brzegową. Jest to duża działka o poowierzchni calkowitej 1.7 ha, z dala od jakichkolwiek zabudowań. Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem | świetna lokalizacja | Zielona Góra | Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 230 m² 60,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy. Okazja. Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Chruszczobrodzie przy ul. Ściegiennego i Ogrodowej. Działka w całości przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,60 m² 8 049,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ustce - ul. Bałtycka Cena: 359 000 zł | Powierzchnia: 44,60 m | Piętro: 3 Oferujemy na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 przy ul. Stańczyka w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 863 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł112 m² 20 080,36 zł/m²

 

Piętro:18/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na morze z 15. piętra? Ta nieruchomość oferuje widok, który naprawdę trudno znaleźć na rynku. Atuty nieruchomości - panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

151 600 zł37 900 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę rolną o pow. 37900 m2 w Gregorowcach w gm. Orla. Działka przeznaczona do uprawy, hodowli lub zabudowy. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł59,27 m² 13 295,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy studentów. Otoczenie daje.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł28,76 m² 5 910,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,76 m Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sowińskiego W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m2 | ul.Marszałkowska | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Położone jest na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 200 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 mkw. położona blisko Lublina w miejscowości Wierciszów. Nieruchomość zgodnie z mpzp to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,33 m² 15 927,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł827 m² 71,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu piękną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 8,27 ara w Wojkówce (gm. Wojaszówka). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 412 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

34arowy teren nadaje się idealnie pod budowę domu w cieniu rosnących tam drzew. Ta niebanalna nieruchomość położona jest wśród nielicznych zabudowań w pobliżu lasu i bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł61 m² 19 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

114,75 zł/m²119 m² 13 655 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal usługowy na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Powierzchnia: 119 m Sufity: ~5 m (możliwość antresoli!) Doświetlenie: bardzo dobre - 2 niezależne wejścia atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie w Chmielowicach 91 m | Ogromny taras | Garaż + miejsce postojowe Lokalizacja: opole Chmielowice Cena:   zł Szukasz przestrzeni z duszą, przemyślanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,84 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem postojowym Osiedle Nowa Cegielnia, gorzów Wlkp. ul. Warszawska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na 3 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł40 449 m² 24,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Bydlino w gminie Redzikowo. Działka położona przy drodze utwardzonej. Lokalizacja: - bydlino - Między Słupskiem a Ustką - Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł280,27 m² 2 316,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, parterowy dom z 2023 roku o pow. użytkowej 245,49 mkw w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Ruda, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł128 m² 6 171,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w miejscowości gminnej Szreńsk miejsce idealne dla rodzin poszukujących gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 855 m² 25,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow. 1855 m2 + plac Rzgów Zagospodarowanie terenu: teren ogrodzony ogrodzenie panelowe. Dostępna moc przyłączeniowa: 150kw. Teren utwardzony kostką brukową z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²348,05 m² 18 795 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal usługowy na wynajem w Białymstoku ul. Warmińska 25, os. Skorupy Powierzchnia: 348,05 m | Parter | Czynsz: 18 794,70 zł netto/mies. (54 zł netto/m ) | Dostępność: do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł818 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

do sprzedania przepięknie położone działki z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki pod lasem, przy asfalcie ( droga Tworóg - Krupski Młyn). Działki : - 418/46.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł1 100 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Szemud na Kaszubach. Powierzchnia: ok. 1100 m Kształt: zbliżony do kwadratu idealne pod wykonanie domu Media: w drodze Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,31 m² 9 297,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1991 roku zlokalizowane w - Jabłonna, ul. Graniczna. Okolica cicha i spokojna, z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131 m² 8 778,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł269 m² 5 762,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale, położony.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł47 m² 10 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym ocieplonym budynku z cegły z lat 50.,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł45 000 m² 4,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Oferujemy atrakcyjną budowlaną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Kopytowa w gminie Chorkówka. Nieruchomość.