Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 000 zł2 379 m² 176,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania Działkę budowlaną położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy: pniewo/gryfino Działka nr 381/7 Powierzchnia: 2 379 m Kształt: litera L Plan.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł2 162 m² 2 058,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 709 m²

NA sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym - ul.Nasienna- Stargard, Stargardzki Park Przemysłowy Przedmiotem oferty jest funkcjonalna nieruchomość komercyjna zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł54,79 m² 17 795,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

161 700 zł735 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród lasów i jezior z pięknymi terenami spacerowymi. Jeziory Małe tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 435 m² 186,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - teren pod zabudowę szeregową Lokalizacja: łańcut, ul. Ulmów opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 000 zł141 m² 8 624,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Oferta 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Biestrzyków, gm. Siechnice Powierzchnia użytkowa: 141m Działka: 211 m Garaż w bryle budynku + 2.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł658 m² 118,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana, bolesławiec, krepnica. Do sprzedania dobrze zlokalizowana, w enklawie ciszy i spokoju działka budowlana o pow. 658 mkw. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł81,48 m² 5 265,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże bezczynszowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Kłodzku ul. Wiosenna. Nieruchomość jest dwupoziomowa i składa się z wiatrołapu, pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest 20 mkw powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku, wyróżniającym się swoją architekturą posiadającym wszelkie udogodnienia. Lokal jest, zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 860 zł2 585 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Droszków, zaledwie 12km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Działki znajdują się usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

495 000 zł43,70 m² 11 327,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

W naszej ofercie prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 2. piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w Rewalu w spokojnej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na biuro 260 mkw w dolinie służewieckej. przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. 3 kondygnacje. Parter; hall z recepcją, kuchnia z jadalnią, pokój około 35 mkw, lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 048 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj! Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1048m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

2 100 000 zł28 200 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²780 m² 46 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Moduł biurowy 720 m do wynajęcia. Wrocław-Północ Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł biurowy o powierzchni 720 m , zlokalizowany w kameralnym kompleksie biurowym na Różance,.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł47,42 m² 3 606,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł68,20 m² 4 384,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Poszukujesz wyjątkowego miejsca na wsi, z dala od zgiełku i hałasów? Cenisz sobie ciszę, spokój, przestrzeń i bliskość terenów zielonych? Jeżeli tak ta oferta powinna Cię.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł10 170 m² 39,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na jezioro Miedwie, turze gm. Pyrzyce, 398.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na jezioro Miedwie (odległość 1000 m). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

413 378 zł20 668,90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka rolna o powierzchni 20 668,9 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Nowy Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33,77 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ulicy Rakowickiej. Podstawowe informacje: - mieszkanie dostępne od maja - powierzchnia mieszkania wynosi 33,77 m2, na co składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Starannie i luksusowo wykończony apartament z widokiem na Dolinę Gęśnika usytuowany na pierwszym piętrze niskiego apartamentowca przy ul. Strumykowej (osiedle Zdrojowe w Zielonej Górze).

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł20 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na siódmym piętrze w bloku po termomodernizacji mieszkanie o powierzchni 20 m2. Mieszkanie jednopokojowe .Stan mieszkania wymagający odświeżenia być może wystarczy trochę farby.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana nad Jeziorem Bysławskim, świetnie skomunikowana dzięki bliskości drogi Bysław-Cekcyn. Idealne połączenie spokojnej, rezydencyjnej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Gotowy salon kosmetyczny w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: polecamy lokal o powierzchni 34,50 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. Pułaskiego, w pełni umeblowany, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

514 350 zł1 143 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł86 m² 5 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, zamłynie, radom Przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,77.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł803 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz działki budowlanej w Lipowcu, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 803 m2 zlokalizowaną w Lipowcu. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

41,89 zł/m²71,62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz ciekawego lokalu pod działalność usługową w nowym budownictwie? Zapraszam na Dębową Oazę - nowo powstałe osiedle przy ulicy Żniwnej 32a na Pomianie w Ostrołęce. Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 500 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań działki w niedużej miejscowości, z dobrym dojazdem do większych miast oraz do tras szybkiego ruchu?.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 136 m² 113,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Myślibórz przy ul. Zielone Wzgórze o pow. 1136 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 700 m² 36,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry Oferuję do sprzedaży, dwie działki budowlane położone w Michałkowej koło Zagórza. Parcela o wielkości 8700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Nowoczesny piękny Parterowy Dom z Poddaszem użytkowym 160 m2 oraz dużym garażem 40m2 Dom znajduje się 32-250 Charsznica-Miechów woj Małopolskie na Działce 1000m2 (10 arów) numer.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł900 m² 331,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 900 m . Działka posiada utwardzony dojazd oraz dostęp do mediów: prąd, woda i gaz. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 504 zł54,61 m² 7 663,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,61 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 zł26 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne mieszkanie na wynajem o powierzchni 26 m , położone na pierwszym piętrze budynku. Lokal jest umeblowany, dobrze wyposażony i gotowy do zamieszkania. W 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka blisko centrum miasta Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21m2 z balkonem, położona na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 594 zł84,15 m² 9 299,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł197 m² 3 756,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:785 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Strzegomskiej. Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej, 8 km na Piaskową Górę , 4 km na Nowe Miasto, 6 km na Strefę Ekonomiczną. Dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,45 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kępa Staromiejska | 55,45 m2 | 2 loggie | Kuchnia ikea w cenie | Klucze w biurze! opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²14,89 m² 298 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 14,89 m2 oraz sala konferencyjna o powierzchni 55 m2 na parterze w budynku dwupiętrowym w Sosnowcu- dzielnica Pogoń. Lokal w stanie bardzo.