Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! rezerwacja! Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 154 m Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż wygodny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny! Tarnowskie Góry - spokojna, rodzinna okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Zachwycająca posiadłość 4,5 ha w Krzczonowskim Parku Krajobrazowym 3 budynki mieszkalne, staw, las Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza posiadłość o powierzchni 4,5 ha, położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Sprzedam działkę rolną z domem do wykończenia w miejscowości Bieniewo Parcela, gmina Błonie. Działka 10000m2 rolna + ogród przy domu około 1000m2 Dom 100m2 powierzchni użytkowej + garaż ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 999 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna działka budowlana! | Myszków ul. Boczna zadzwoń:   Współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 286 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w spokojnej okolicy Mogilna. Nieruchomość położona przy ulicy Prusa. Powierzchnia działki: 1286 mkw. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł155 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Podstawowe informacje Segment o powierzchni ok. 155 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek Białołęki Dworskiej. Dom wyjątkowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 600 m² 239,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sokołowice, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. Działka usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 345 zł42,80 m² 13 209 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 671 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* siedlisko Strabla * działki ze stawem * Działki rolne, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 34119m2 w malowniczej wsi Strabla gm. Wyszki. Na terenie nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł148,40 m² 7 412,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przytulny, parterowy dom wolno stojący położony w Janczewie. Nieruchomość o niewątpliwym uroku, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 497 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołczkowie w okolicy ulicy Słonecznej. Wymiary 20m x 72m , droga i wjazd od strony zachodniej. Dojazd drogą utwardzoną (ślepa uliczka). Na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 001 m² 239,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/1 o powierzchni 1001 m , położona w miejscowości Gościcino przy ul. Robakowskiej, w gminie Wejherowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 816 m²

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim azylem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Marzysz o porannej kawie pod własnymi świerkami i zbieraniu grzybów bez wychodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41,20 m² 5 800,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż umeblowany lokal w centrum Świdnicy Lokalizacja: świdnica - ścisłe centrum Powierzchnia: 41,2 m Cena: 239 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł113,05 m² 11 057,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Nowy dom 113 m | tomaszowice | rok 2025 | stan deweloperski Szukasz alternatywy dla ciasnego mieszkania w mieście? Ten dom w Tomaszowicach to konkretna odpowiedź na potrzeby rodziny: 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł88,19 m² 6 338,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie znajduje się w Zamościu, znane ze swojego pięknego, renesansowego Starego Miasta, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa unesco. Lokalizacja mieszkania zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł57,42 m² 4 998,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Słonecznej w Rejowcu. Mieszkanie jest dwustronne, co.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 534 m² 220,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca pod swój wymarzony dom, działalność usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł57,12 m² 15 406,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zmiana ceny! Zapraszamy do zakupu dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Wrocławia, w inwestycji Angel Wings przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 350 zł47,25 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,88 m² 15 034,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na Pradze Południe na pograniczu Grochowa z Gocławiem, w bliskiej odległości od placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 572 410 zł128,56 m² 12 230,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 128,56 m Wrocław, ul. Zwycięska | Gotowiec inwestycyjny (roi 7,5%) | potencjał podziału | topowa lokalizacja Prezentujemy wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 128,56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 808 zł45,44 m² 12 759,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Focus Nieruchomości przedstawia nowoczesne apartamenty w inwestycji "nowa fregata" przy samych Solankach - możliwość zakupu już dziś. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,70 m² 6 800,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie do generalnego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł55 m² 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Pepper House! gdynia altoria - gotowy prężnie działający biznes - kawiarnia Z bawialnią Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Darłowo, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5000 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 58 x 86 m, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 058 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość dla miłośników przyrody i spokoju w Ostrowite. Zapraszamy Cię do poznania wyjątkowej oferty - kompleksu działek, rozlokowanych w urokliwej okolicy, gdzie lasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37,71 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 200 m do przystanku autobusowego; * 1,7 km do stacji skm; * 1,8 km do plaży; * Mieszkanie po generalnym remoncie; * Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i lasów; * Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,90 m² 11 923,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie 49,90 m na osiedlu Felin ul. Gen. Witolda Urbanowicza 10, które od pierwszego dnia pozwoli Państwu cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł26,20 m² 19 656,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   ; email:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 19 przy ulicy Chmielnej 73C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł144,37 m² 6 919,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

| możliwość zakupu przez obcokrajowców Продається житловий будинок з додатковою земельною ділянкою біля нього. Є можливість.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł42,40 m² 12 382,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,40 mkw. położone na parterze budynku przy ul. Wysockiego w Warszawie. Mieszkanie posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej miejscowości Groble na działce 11 ar. Nieruchomość oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie 260 000.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 607 m² 308,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę nr 195/25 położona w Łodzi przy ulicy Ziarnistej. Nieruchomość o powierzchni 1607m ma charakter budowlany i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł334 m² 5 059,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferta tylko w Naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z trzema niezależnymi mieszkaniami - idealny dla rodzin lub jako inwestycja pod wynajem! Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 177 m² 92,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 1177 m2 w Grabowie pod Stargardem. Dojazd do centrum Stargardu około 10 minut. Działka położona w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

62,77 zł/m²615 m² 38 605 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie - 586 m . Parter. Obiekt: powierzchnia: 586 m , możliwość dostosowania układu do indywidualnych potrzeb najemcy Dobra komunikacja miejska oraz.