Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 000 zł992 m² 251,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Lublinie, dzielnica ponikwoda o powierzchni 992 m2. Działka objęta mpzp i oznaczona M4 (mieszkalnictwo jednorodzinne). Obecna linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 678 zł46,71 m² 15 899,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji w dobrze skomunikowanej części Wildy. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym oddzielna sypialnia łazienka przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

18,11 zł/m²120 m² 2 173 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego na I piętrze budynku dworca Brzezinka Średzka. Na 120,74 m2 składa się siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł172,55 m² 9 846,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 172 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja w trakcie realizacji, planowane zakończenie prac-sierpień 2026r. Istnieje możliwość rezerwacji już dziś wybranego przez Państwa lokalu mieszkalnego. Na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z możliwością przejęcia użytkowania przydomowego garażu i ogródka. W mieszkaniu wydzielono: - salon z aneksem kuchennym - pokój, - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

349 000 zł65,56 m² 5 323,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Biuro Nieruchomości property oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 65,5 m , położone na 1 piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Cegielnianej w Dębicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł6 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wystąpienia do gminy O warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe - domki jednorodzinne lub pod usługowe na siedzibę firmy. Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,71 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem w spokojnej, a jednocześnie centralnej lokalizacji Krakowa. Idealna dla osoby ceniącej komfort, ciszę i szybki dostęp do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 000 zł260 000 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 26 ha pod budowę data center. Lokalizacja: rasztów, gm. Klembów, tylko 25 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S8. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł901 m² 1 387,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w centrum największej wsi w Polsce - Józefosławia. Wszystkie media obok działki. Działka jest położona przy drodze publicznej utwardzonej wśród.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 880 zł82,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 815 m² 117,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Błeszno, o powierzchni ok 3800 m . Działka : o pow. ok 3800 m Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,32 m² 9 929,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz Tychy, ul. Biblioteczna 26 Powierzchnia: 45,32 m Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Piętro: 2 Na sprzedaż mieszkanie, które możesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł143,10 m² 4 682,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 143,10 m2, w miejscowości Cisek (gmina Cisek).

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,68 m² 10 767,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,68 m2, znajdujące się w spokojnej miejscowości, niedaleko Dziwnówka - 2,5 km od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 200 m² 95,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,45 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

***idealna lokalizacja***teren przemysłowy W ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni 80 m2 składającego się z dwóch pomieszczeń. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 397 m² 340,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Ciemne k. Radzymina | 1397 m | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m , położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zakoniczyn, ul. Porębskiego 49. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł17 900 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona we wsi Trzechel. Informacje podstawowe: powierzchnia: 17900 m2, kształt działki: nieregularny, wygląd działki: pusta, warunki glebowe: teren suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł360,07 m² 2 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:525 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 360,07 m2 dostosowany pod budynek 4-lokalowy, posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 525 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł54 507 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podana cena nie stanowi oferty W rozumieniu kc, została zamieszczona jedynie na potrzeby techniczne serwisów sprzedaży Uniwersytet Śląski w Katowicach 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł754,58 m² 13 252,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia i lasu. Nieruchomość znajduje się niecałe 3 km. od południowo zachodniej granicy miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 045 zł93 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 460 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta działka w Przezmarku to doskonały wybór, spokojna, dobrze położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł443 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:23 500 m²

Oferujemy na sprzedaż Pałac neobarokowy o powierzchni zabudowy 443m2, położony w miejscowości Ząbrowo. Budynek posadowiony jest na pięknej i dużej 2,3165 ha działce, na której.

Szczegóły ogłoszenia

11 037 300 zł36 791 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ldk przedstawia unikalną nieruchomość gruntową pod inwestycje usługowo-mieszkaniową! Lokalizacja: nieruchomość o powierzchni 3.6 ha położona jest w urokliwym Droszkowie koło Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,60 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,6m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu Kołobrzeskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2000 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Fajny dom z potencjałem w miejscowości Modrzewiec gmina Rąbino, powiat świdwiński. Powierzchnia domu to 110 m/2, działka 940 m/2. Na dole salon z kominkiem, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę powierzchni 1000m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł947 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 947 m2 w Zabłociu w pobliżu dużych kompleksów leśnych. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy komunikacji lokalnej po terenie gminy oraz do Zegrza lub do.